środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

spinoff „Nancy Drew” „Tom Swift” odwołany w The CW po jednym sezonie

Fala anulowania seriali przez The CW trwa do lata.

Sieć wyciągnęła wtyczkę z Nancy Drew spinoff Tom Swift po jednym sezonie. Serial CBS Studios, który miał premierę 31 maja, rozegra resztę swojego zamówienia, ale nie wróci do sieci nadawczej.

Tom Swift jest 11. serialem, który The CW anulowało w sezonie 2021-22, czyli najwięcej od dekady. Gwałtowny wzrost liczby anulowanych seriali pojawia się w momencie, gdy właściciele sieci, Warner Bros. Discovery i Paramount Global, chcą sprzedać nadawcę prowadzonego przez Marka Pedowitza; lokalny gigant telewizyjny Nexstar, który jest właścicielem wielu oddziałów CW, jest wiodącym kandydatem i, zgodnie z raportem Wall Street Journal w tym tygodniu, przejmie 75% udziałów w sieci, z WBD i Paramount zachowując 12,5% każdy.

Jeśli chodzi o Tom Swift, widzowie nie przyjęli serialu w ciągu jego pierwszego miesiąca na antenie. Emitowany za Superman & Lois we wtorki, osiągnął średnią 535,000 widzów z tygodniem opóźnionego oglądania, plasując się blisko dna scenariusza CW w tym sezonie. Źródła mówią, że był to również najmniej oglądany oryginał CW na darmowej platformie streamingowej sieci.

Tytułowy bohater, grany przez Tiana Richardsa, został wprowadzony w odcinku Nancy Drew pod koniec sezonu 2020-21, ale serial zadebiutował dopiero ponad rok po tym. Tom jest miliardowym wynalazcą rzuconym w świat spisków i niewyjaśnionych zjawisk po śmierci swojego ojca. W obsadzie są również Ashleigh Murray, Marquise Vilson, April Parker-Jones, Albert Mwangi i LeVar Burton.

CBS Studios i Fake Empire produkują serial. Nancy Drew’Melinda Hsu Taylor i Noga Landau stworzyły serial z Cameronem Johnsonem (Empire); cała trójka zajmuje się produkcją wykonawczą wraz z Joshem Schwartzem, Stephanie Savage i Lisem Rowinskim z Fake Empire.

Deadline pierwszy poinformował o anulowaniu.

Czytaj również:  Byli dyrektorzy HBO Europe uruchamiają rumuńską spółkę telewizyjną

Latest Posts

Nie przegap