6 czerwca 2022 r. | godz. 22:14

Ciąg dalszy sagi.

Szef marketingu Patrick Somers twierdzi, że to on i Lisa Rinna są odpowiedzialni za „wymyślenie” obecnej waśni tej ostatniej z Kathy Hilton.

„To, co wam przedstawiono, zostało wyprodukowane w nadziei na popchnięcie [Rinna’s] fabuły na następny sezon” – twierdził Somers w poniedziałkowym wideo na Instagramie, odpierając wcześniejsze zarzuty, że Hilton zapłaciła mu, by pojechał po Rinnie w mediach społecznościowych.

„To nie jest prawda. Kathy Hilton nie miała w tym żadnego udziału” – dodała Somers, twierdząc dalej: „To tylko ja i Lisa Rinna wymyśliłyśmy ten plan. Wszystko potoczyło się bardzo szybko i nasza przyjaźń również. Nie jesteśmy już przyjaciółkami.”

Jednak źródła bliskie Rinnie zapewniają Page Six, że nie zna ona Somersa.

A split of Lisa Rinna and Kathy Hilton
Domniemana historia stojąca za obecną waśnią Lisy Rinny i Kathy Hilton przybrała nieoczekiwany obrót.
FilmMagic

Rinna powiedziała o tym na swoim Instagram Story, kilka godzin przed tym, jak Somers zamieścił swoją wiadomość wideo.

„Ok brawo detektywi dowiedzcie się kim jest ten Patrick – (jest rzekomo fałszywy) i kto go zatrudnił, aby odwrócić uwagę od moich DM, które wyszły na jaw – dla ścisłości to nie byłam ja – nie znam tego faceta to wszystko kłamstwa i chcę, aby to zostało ujawnione proszę!” napisała.

Rinna zaapelowała do swoich zwolenników, aby przyjrzeli się tej sprawie. „Jesteście najlepszymi detektywami” – mówiła dalej. „Więc zróbcie to z należytą starannością!!! Czas oczyścić moje imię z tych bzdur”

Reprezentant aktorki nie odpowiedział natychmiast na naszą prośbę o komentarz.

W międzyczasie, osoby wtajemniczone powiedziały Page Six, że Hilton nigdy nie była związana – zawodowo lub w inny sposób – z Somers.

Patrick Somers delivers an address to Bravo fans in an Instagram video
Manager ds. marketingu Patrick Somers twierdził w wideo na Instagramie, że on i Rinna są winni „wymyślenia” ostatniego dramatu z Hilton w mediach społecznościowych.
patricksomrs/Instagram

W zeszłym tygodniu Rinna, lat 58, opublikowała – a następnie usunęła – zrzuty ekranu z bezpośrednich wiadomości na Instagramie, rzekomo wysłanych pomiędzy kontem fanowskim Bravo Your Moms Are Watching a Somersem, które sugerowały, że Hilton, lat 63, zaoferował mu rekompensatę finansową za podrzucanie negatywnych historii o założycielce Rinna Beauty.

Czytaj również:  Scott Disick imprezuje w klubie ze striptizem w NYC podczas ślubu Kourtney Kardashian

„Mam herbatę. Właśnie rozmawiałem z Patrickiem Somersem, tym dzieciakiem, który w zeszły weekend wysłał Rinnie SMS-a z pogróżkami” – tak zaczynał się pierwszy wpis w serwisie Your Moms Are Watching.

„Rinna opublikowała ten tekst, a dzieciak wysłał numer Rinny i zrobiło się o tym głośno. Właśnie przyznał mi się, że KATHY HILTON ZAPŁACIŁA JEGO, ABY TO ZROBIŁ. …. Okazało się, że wszystko zmyślił, aby odwrócić uwagę od faktu, że Lisa wyzywała Kathy za obelgi, których dopuściła się w Aspen.”

Konto fana zamieściło następnie wiadomości, w których Somers rzekomo twierdził, że imię gwiazdy „Real Housewives of Beverly Hills”, która go zatrudniła, rymuje się z „Milton” i że „otrzymał jedno zadanie: odciągnąć uwagę od mojej klientki. Zrobiłem to… Dano mi kilka konkretów, abym upewnił się, że trafiłem w naszą strategię marketingową.”

W zeszłym tygodniu Rinna opublikowała – a następnie usunęła – rzekome zrzuty ekranu z Instagram DMs, które sugerowały, że Hilton płacił Somersowi za podrzucanie negatywnych historii o założycielce Rinna Beauty.
Getty Images for Race to Erase M

Po rzekomym demaskowaniu Somers wydał oświadczenie, w którym opisał zadanie, które rzekomo miał wykonać – i stwierdził, że Hilton wypłacił mu sowitą sumę za jego usługi.

„Moje ostatnie zlecenie zostało wykonane przeciwko Lisie Rinnie. Nigdy nie ujawniam danych osobowych klientów [sic], zgodnie z moją umową NDA” – rozpoczął swoją wiadomość.

„Moja ostatnia kampania marketingowa miała na celu odciągnięcie uwagi od mojej klientki. Dokładnie to zrobiłem. Wszystkie narracje związane z moją ostatnią kampanią są fałszywe. Za swoją pracę otrzymałem wynagrodzenie w wysokości 27 527,72 USD.”

Na zakończenie dodał: „I szczerze mówiąc, nigdy nie spotkałem Lisy Rinny”.

Lisa Rinna posing for a red carpet photo
Somers twierdził, że on i Rinna przyjaźnią się od października 2020 roku, choć wcześniej zaprzeczał, że ją zna – a źródła bliskie aktorce zapewniają Page Six, że nie łączy ich żaden związek.
FilmMagic

Odcięcie się od Rinny było częścią planu, twierdzi Somers, pomimo jego ostatnich twierdzeń, że znają się od października 2020 roku.

„Rozwinęliśmy osobistą relację”, powiedział Somers w poniedziałek. „Naprawdę ta historia to opowieść o dwóch przyjaciołach, którzy spotkali się razem, nie mając pojęcia, co robią, i chcieli wywołać trochę dramatu”

Czytaj również:  George Clooney wie, że ożenił się z Amal: "Każdy" się z tym zgodzi

Gdy ich rzekomy plan się rozpadł, Rinna opublikowała w sieci numer telefonu Somers – a Somers w odwecie szybko udostępniła numer Rinny.

„To, czego nie wiedziałam w naszym planie, to to, że ona faktycznie miała zamiar ujawnić mój prawdziwy numer telefonu. To nigdy nie miał być mój prawdziwy numer telefonu. I myślę, że ludzie powinni to zrozumieć. Więc tak, ujawniłem jej prawdziwy numer telefonu” – stwierdził.

„Myślałem, że zamaże mój numer i po prostu opublikuje SMS-a w nadziei, że ludzie połączą go z Kathy Hilton, ponieważ twierdzi, że Kathy powiedziała kilka niezbyt miłych uwag, co miało być pożywką dla jej fabuły w następnym sezonie.”

Diana Jenkins, Crystal Minkoff, Erika Girardi, Kyle Richards, Garcelle Beauvais, Dorit Kemsley, Lisa Rinna, and Sutton Stracke posing for the
Oczekuje się, że dramat wokół Hilton, która dołączyła do „The Real Housewives of Beverly Hills” jako „przyjaciółka” w zeszłym roku, rozegra się w bieżącym sezonie reality show Bravo.
Tommy Garcia/Bravo

W lutym, RadarOnline doniósł, że Hilton miała „załamanie” podczas styczniowej wycieczki obsady „RHOBH” do Aspen, Colo. Nie minęło dużo czasu, zanim fani Bravo zaczęli spekulować, że incydent poza kamerą dotyczył rzekomego użycia przez Hilton obelgi w stosunku do gejów. Rinna i gwiazda Erika Jayne podobno podżegały do tych plotek.

Koleżanka z obsady, Sutton Stracke, zaprzeczyła, że Hilton użyła gejowskiej obelgi, mówiąc o swoim pracowniku, Joshua Robertsie.

„Kiedy zobaczyłam, że chodzi o Josha, nie byłam szczęśliwa, ponieważ nieprawdy muszą zostać zdławione”, powiedziała Stracke, 50, w zeszłym miesiącu. „I nikt nigdy tego nie powiedział. Josh nawet nie był w Aspen. To było niedorzeczne.”

Program „The Real Housewives of Beverly Hills” jest emitowany w środy o 20:00 ET na antenie Bravo.