15 grudnia 2022 r. | 20:32

T.J. Holmes i Amy Robach pokazali się zjednoczeni i szczęśliwi w ich pierwszym publicznym spotkaniu od czasu zawieszenia w „Good Morning America 3” z powodu ich rzekomego romansu.

Mimo, że ich kariery zawodowe wiszą na włosku podczas gdy ABC prowadzi dochodzenie w sprawie natury ich związku, współprowadzący wydawali się beztroscy i oddani sobie nawzajem podczas spaceru po deszczowych ulicach Nowego Jorku w czwartek – ramię w ramię.

T.J. Holmes and Amy Robach
T.J. Holmes i Amy Robach spacerowali ramię w ramię po randce w NYC w czwartek.
Getty Images,

Na zdjęciach uzyskanych przez Daily Mail, widzimy tych dwoje uśmiechniętych i roześmianych, gdy szli chodnikiem po przypuszczalnej randce na lunch w Capital Grille.

Holmes, 45, i Robach, 49, zjedli posiłek w barze restauracji, gdzie delektowali się stekiem, sałatką i winem. Siedzieli blisko siebie i rozmawiali podczas posiłku.

Po lunchu, duet spacerował w kierunku mieszkania Holmesa w Financial District.

Podczas gdy nadawcy dopasowali się do siebie w niebieskich dżinsach i neutralnych odcieniach peacoats na wyjście, Holmes wybrała czarne trampki i czarny szalik, podczas gdy Robach uzupełniła swój wygląd brązowymi butami i białą bluzą z kapturem.

We wtorek, insider powiedział Mailowi, że ta dwójka „nie odważyłaby się być przyłapana razem … podczas gdy ABC podejmuje decyzję.”

„Ich małżeństwa są skończone, ale mają dzieci, o których muszą myśleć, i nie chcą narażać swojej przyszłości z siecią bardziej niż już,” powiedział informator.

Andrew Shue and Amy Robach
Rozwód Robach z mężem Andrew Shue jest już prawie sfinalizowany.
ajrobach/Instagram

Jednak źródło powiedziało E! News następnego dnia, że koledzy „wciąż są bardzo razem”.

Wśród śledztwa ABC w sprawie rzekomego romansu Holmesa i Robacha, więcej wyszło na jaw na temat jego rzekomych relacji z co najmniej dwoma innymi pracownikami w pracy, w tym żonatą producentką Natashą Singh.

Marilee Fiebig and T.J. Holmes
Żona Holmesa, Marilee Fiebig, została najwyraźniej „oślepiona” wiadomościami.
T.J. Holmes/Facebook

Przyjaźń Holmesa i Robacha rzekomo stała się romantyczna po tym, jak zaczęli razem trenować do NYC Half Marathon w marcu – kiedy każdy z nich był jeszcze żonaty z innymi ludźmi.

Czytaj również:  Mark Wahlberg i żona Rhea Durham biorą romantyczną kąpiel w oceanie podczas wakacji

Jednak rozwód Robach z Andrew Shue jest prawie sfinalizowany, a przyjaciel powiedział nam, że alum „Melrose Place” „wyprowadził się wcześniej tego lata.”

Ale żona Holmesa, Marilee Fiebig – którą poślubił w 2010 roku – została najwyraźniej „oślepiona” przez jego rzekomy romans z Robachem.

W rzeczywistości, źródło powiedziało Page Six, że Holmes i Fiebig byli w środku próby naprawy ich małżeństwa, kiedy Robach wiadomości wybuchły. Holmes i Fiebig spędzili nawet razem czas na jego urodzinach w sierpniu.