niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

T.J. Holmes przyznaje, że jest „naprawdę sfrustrowany”, gdy Amy Robach podróżuje bez niego: „Po prostu nie lubię być osobno

T.J. Holmes nie jest zachwycony spędzaniem czasu z dala od Amy Robach.

Dziennikarz przyznał, że traci spokój, gdy jest z dala od swojej byłej współprowadzącej „Good Morning America 3” podczas piątkowego odcinka podcastu „Amy and T.J.”.

„Mówiłem ci to wiele razy. Nie jestem wkurzony [ale] jestem naprawdę sfrustrowany, kiedy jesteśmy, nie osobno, ale faktycznie osobno i podróżujemy osobno” – powiedział po tym, jak Robach wspomniała, że przygotowuje się do podróży bez niego przez cztery dni.

T.J. Holmes powiedział, że jest „sfrustrowany”, gdy Amy Robach podróżuje bez niego w piątkowym odcinku podcastu „Amy and T.J.”. Getty Images for ABA
„Zawsze odczuwam niepokój, obawiam się, że [jeśli] nie jesteśmy razem, nie ma mnie przy tobie, szczerze mówiąc, aby cię chronić” – uzasadnił. FilmMagic

„Przeszliśmy razem tak wiele” – uzasadnił. „Zawsze odczuwam niepokój, obawiam się, że [jeśli] nie jesteśmy razem, nie ma mnie przy tobie, szczerze mówiąc, aby cię chronić, aby ci pomóc, jeśli coś się stanie. Po prostu nie lubię być oddzielony od ciebie.”

Holmes dodał, że czuje niepokój, „że coś się stanie” Robachowi, gdy jest z dala od niego.

„Nie chodzi o to, że za tobą tęsknię”, wyjaśnił. „Tęsknię za tobą, kiedy idziesz do łazienki. Nienawidzę, gdy podróżujemy oddzielnie przez długi czas.”

Holmes dodał, że martwi się „że coś się stanie” Robachowi, gdy nie będą razem. ajrobach/Instagram
Jego komentarze pojawiły się po tym, jak wyjaśniła, że przygotowuje się do podróży bez niego przez cztery dni. Dylan Travis/AbacaPress / SplashNews.com

Para – której romans został zerwany w listopadzie 2022 roku i kosztował ich pracę jako gospodarzy „Good Morning America 3” – często wykorzystywała swój podcast do refleksji nad swoimi próbami i udrękami jako para.

W lutym ojciec trójki dzieci przyznał, że wiosną 2022 roku wiedział, że jest zakochany w Robach, mimo że w tym czasie był żonaty z Marilee Fiebig.

Miesiąc wcześniej otrzymali test zgodności od dyrektora ds. komunikacji OkCupid Global Michaela Kaye’a, który stwierdził, że ich preferencje seksualne są ze sobą zgodne.

Romans Robacha i Holmesa został przerwany w listopadzie 2022 roku. ajrobach/Instagram
W konsekwencji zostali zwolnieni z bycia współprowadzącymi „Good Morning America 3” ajrobach/Instagram

„Oboje lubicie seks bardziej niż grę wstępną” – wyjaśnił. „Oboje lubicie seks po treningu i seks pod prysznicem”

Czytaj również:  Nicole Richie rozmawia z 16-letnią córką Harlow o "dramacie z przyjaciółmi

Również w styczniu powiedzieli, że łączenie ich rodzin staje się łatwiejsze, a Holmes zauważył, że jedną z „wielkich radości w ciągu ostatnich kilku miesięcy” było obserwowanie, jak jego 11-letnia córka, Sabine, rozgrzewa się na myśl o randkach jego i Robacha.

Dzieli Sabine z Fiebigiem, z którym złożył pozew o rozwód w grudniu 2022 r. po tym, jak jego związek z Robachem stał się publicznie znany. Ich rozwód został sfinalizowany w październiku 2023 roku.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Robach była żoną Andrew Shue, gdy odkryto jej romans z Holmesem. ajrobach/Instagram
Holmes był z Marilee Fiebig. WireImage

Holmes jest także ojcem córki Brianny i syna Jaidena, których dzieli z byłą żoną Amy Ferson.

Tymczasem Robach jest matką dwóch córek, Avy i Annalise, które dzieli z byłym mężem, Timem McIntoshem.

Ich rozwód został rozstrzygnięty w marcu 2023 roku po tym, jak złożyła pozew w grudniu 2022 roku.

Latest Posts

Nie przegap