sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Tatuażysta Ganga podpisuje kontrakt z XSET Esports Organization

Tatuażysta Joaquin Ganga, znany najlepiej tylko pod swoim nazwiskiem, dołączył do bostońskiej organizacji XSET zajmującej się grami i stylem życia.

Artysta wytatuował topowe gwiazdy i sportowców, takich jak LeBron James, Drake, Odell Beckham Jr, Post Malone i Lil Uzi Vert i stanie się pierwszym tatuażystą, który dołączy do organizacji gamingowej, takiej jak XSET. W ramach nowej relacji XSET planuje zbudować salony gier w dwóch studiach Ganga – jednym w L.A. i drugim w Murica w Hiszpanii – a także szukać partnerstwa między studiami gier a tatuażystą.

W związku ze środowym ogłoszeniem podpisania umowy, Ganga zaprojektował także niestandardową, matową, czarną skórkę do Xboxa za 90 dolarów, na której widnieje jego podpis „nomad” oraz wzory inspirowane Salvadorem Dali.

Niestandardowa skórka Ganga do Xboxa.Dzięki uprzejmości XSET

„Niesamowitą rzeczą w tatuażu i grach jest to, że obie te kultury skrzyżowały ścieżki, a nawet splotły się z różnymi społecznościami przez wiele lat” – powiedział Ganga w oświadczeniu. „XSET to jedyna organizacja esportowa, która naprawdę połączyła i kultywuje społeczności ludzi ze sztuki, gier, muzyki, mody i sportu. To naprawdę zaszczyt oficjalnie współpracować z grupą ludzi, którzy potrafią docenić to, jak te społeczności mogą ze sobą współgrać.”

Ganga, który urodził się i wychował w Hiszpanii, ale obecnie mieszka w Los Angeles, przyniesie również większą międzynarodową uwagę do XSET.

„Ganga jest najlepszym artystą na świecie i uosabia crossover pomiędzy różnymi pionami, które reprezentuje XSET” – powiedział dyrektor ds. innowacji XSET Lonnie Anthony. „Świat dopiero zaczyna budzić się do geniuszu Ganga i nie możemy się doczekać, aby pomóc mu odcisnąć swoje piętno w dziedzinie gier”

Wcześniej w lipcu XSET zebrał 15 milionów dolarów w rundzie finansowania serii A prowadzonej przez LightWork Worldwide z udziałem rapera Swae Lee i sportowców NFL, takich jak Ezekiel Elliott z Dallas Cowboys i Justin Simmons z Denver Broncos.

Czytaj również:  Freely, darmowa brytyjska platforma streamingowa, rozpoczyna działalność

Latest Posts

Nie przegap