22 czerwca 2022 | 15:11pm

Z pewnością nie zapowiada się „Okrutne lato” dla Taylor Swift.

Zdobywczyni nagrody Grammy, 32 lata, spakowała PDA ze swoim długoletnim chłopakiem, Joe Alwynem, w serii nowych, rzadkich zdjęć.

Para, która spotyka się od 2016 roku, ale rzadko wychodzi razem, odleciała na Karaiby, gdzie w niedzielę zauważono ich całujących się w oceanie.

Taylor Swift and Joe Alwyn kissing in an ocean.
Niskoprocentowa para jest na wakacjach na Karaibach.
MiamiPIXX / BACKGRID

Swift, 32 lata, założyła czarne bikini i zaczesała swoje blond włosy do tyłu w niski kok, podczas gdy jej ukochany aktor, 31 lat, pokazał się w niebieskich kąpielówkach.

Uważa się, że para zatrzyma się w przyczepie Airstream Lenny’ego Kravitza podczas wakacji na Bahamach, które przypadają na dwa tygodnie po występie Swift na Tribeca Film Festival.

Topperka podzieliła się podczas pokazu swojego krótkiego filmu „All Too Well”, że nie tylko nie wie jak utrzymać swój związek w tajemnicy, ale ma ten sam problem ze swoją pracą.

Taylor Swift and Joe Alwyn talking in an ocean.
Uważa się, że para przebywa w Airstream Lenny’ego Kravitza na Bahamach.
MiamiPIXX / BACKGRID

„Jestem naprawdę tajną agentką, żeby ludzie nie dowiedzieli się o tym, co robimy, kiedy to robimy”, powiedziała fanom na imprezie w Nowym Jorku.

„Więc wszystko było kodami i pisaniem rzeczy w kodach, które tylko niektórzy ludzie znali. … Jestem bardzo dziwna z takimi rzeczami.”

Taylor Swift walking in a black bikini.
Swift oszałamiała w czarnym bikini podczas ucieczki.
MiamiPIXX / BACKGRID

Swift i Alwyn są razem od sześciu lat, a gwiazda „Rozmów z przyjaciółmi” stała się profesjonalistką w unikaniu pytań związanych z ich rzekomymi zaręczynami.

„Gdybym miał funta za każdy raz, kiedy myślę, że powiedziano mi, że jestem zaręczony, to miałbym wiele monet funtowych,” powiedział WSJ. Magazine na początku tego roku.

„Prawda jest taka, że gdyby odpowiedź brzmiała „tak”, nie powiedziałbym, a gdyby brzmiała „nie”, nie powiedziałbym.”

Taylor Swift and Joe Alwyn in the Bahamas.
Swift była ostatnio widziana w Nowym Jorku na Tribeca Film Festival.
MiamiPIXX / BACKGRID

Spekulacje, że para zaręczyła się lub potajemnie powiedziała „I do” krążyły od lat.

Czytaj również:  Narzeczona Aarona Cartera, Melanie Martin, widziała jak szlocha przed jego domem

Swift nosiła masywny diamentowy pierścień na lewej ręce podczas sceny w jej dokumencie Netflix, „Miss Americana”, który spadł w styczniu 2020 roku.

Joe Alwyn and Taylor Swift holding hands.
Para jest razem od momentu poznania się w 2016 roku.
GC Images

Jeszcze w tym samym roku fani byli przekonani, że para już zawiązała węzeł po tym, jak piosenkarka „Shake It Off” nosiła suknię ślubną w swoim teledysku „Willow”.

Mimo to Swift i Alwyn pozostali notorycznie zamknięci w tajemnicy na temat swojego związku.