niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Angelina Jolie twierdzi, że fizyczne znęcanie się Brada Pitta „zaczęło się na długo przed” incydentem w samolocie w 2016 roku: dokumenty

Angelina Jolie twierdzi, że fizyczne znęcanie się jej byłego męża Brada Pitta nad nią „zaczęło się na długo przed” incydentem w samolocie z 2016 roku, który doprowadził do złożenia przez nią pozwu rozwodowego, zgodnie z dokumentami uzyskanymi przez Page Six.

W czwartek zespół prawny aktorki „Maleficent” złożył bombowe roszczenia, próbując ujawnić komunikację, która udowodniłaby, że gwiazda „Fight Club” odmówiła swojej byłej żonie sprzedaży jej części francuskiej winnicy Chateau Miraval, chyba że podpisała „uciążliwą” i „ekspansywną” umowę o zachowaniu poufności.

„Podczas gdy historia fizycznego znęcania się Pitta nad Jolie rozpoczęła się na długo przed podróżą samolotem rodziny z Francji do Los Angeles we wrześniu 2016 roku, ten lot oznaczał pierwszy raz, kiedy znęcał się fizycznie również nad dziećmi. Jolie natychmiast od niego odeszła” – czytamy w dokumencie.

Zespół prawny Angeliny Jolie twierdzi, że znęcanie się Brada Pitta nad nią zaczęło się na długo przed incydentem w samolocie w 2016 roku. Getty Images
Zespół prawny aktorki „Maleficent” próbuje udowodnić, że jej były mąż odmówił zakupu udziałów Jolie w ich francuskiej winnicy Chateau Miraval, chyba że podpisałaby „ekspansywną” umowę NDA. UK Press via Getty Images
„Podczas gdy historia fizycznego znęcania się Pitta nad Jolie rozpoczęła się na długo przed podróżą samolotem rodziny z Francji do Los Angeles we wrześniu 2016 r., ten lot był pierwszym, podczas którego Pitt znęcał się fizycznie również nad dziećmi” – czytamy w dokumencie. AFP via Getty Images

Zgodnie z dokumentacją, umowa NDA, którą 60-letni Pitt rzekomo zaproponował 48-letniej Jolie, obejmowała jego „osobiste wykroczenia, niezależnie od tego, czy były one związane z Miraval, czy nie”, próbując uniemożliwić jej wypowiadanie się na temat jego rzekomych nadużyć.

Prawnicy Jolie twierdzili również, że Pitt chciał, aby „umownie zobowiązała się” do milczenia po tym, jak odkrył w 2021 r., że złożyła zapieczętowane dokumenty, składające się z „e-maili, streszczeń oczekiwanych zeznań rodziny i innych dowodów”, aby pomóc w rozstrzygnięciu sporu o opiekę nad dzieckiem.

W tym czasie Pitt zgodził się na zakup udziałów Jolie we francuskiej winnicy, ale rzekomo wycofał się, ponieważ obawiał się, że zapieczętowane dokumenty jego byłej „mogą w końcu zostać upublicznione”, kontynuują dokumenty.

„Jolie natychmiast go opuściła”, kontynuują dokumenty. Getty Images
Według zespołu prawnego Jolie, NDA zaproponowane przez Pitta obejmowałoby jego „osobiste wykroczenia, niezależnie od tego, czy byłyby one związane z Miraval” Getty Images

„Pan Pitt odmówił wykupienia udziałów pani Jolie, gdy ta nie chciała zostać uciszona przez jego NDA”, powiedział adwokat aktorki „Salt” Paul Murphy w oświadczeniu dla Page Six.

Czytaj również:  Usher broni intymnego uścisku z Alicią Keys podczas Super Bowl: Swizz Beatz i ja "śmialiśmy się z tego

„Odmawiając wykupienia jej udziałów, a następnie pozywając ją do sądu, pan Pitt bezpośrednio wskazał, dlaczego NDA była dla niego tak ważna i co miał nadzieję ukryć: jego znęcanie się nad panią Jolie i ich rodziną”, kontynuował, odnosząc się do pozwu Pitta przeciwko Jolie z 2022 roku za sprzedaż jej udziałów w winnicy innej stronie.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Czwartkowe zgłoszenie twierdzi również, że Jolie „nigdy nie wniosła oskarżenia” przeciwko swojemu partnerowi z „Pana i Pani Smith”, ponieważ „wierzyła, że najlepszym rozwiązaniem będzie przyjęcie przez Pitta odpowiedzialności i pomoc rodzinie w odzyskaniu sił po stresie pourazowym, który spowodował”

Jej prawnicy twierdzili, że NDA było próbą powstrzymania jej przed mówieniem o rzekomym molestowaniu przez Pitta. Getty Images
Gwiazda „Salt” ostatecznie podzieliła się swoją częścią majątku z innym podmiotem. Getty Images

Przedstawiciel Pitta nie był od razu dostępny do komentowania.

Jednak źródło zaznajomione z aktorem „Moneyball” powiedziało Page Six, że Jolie „nieustannie próbuje odwrócić uwagę od strat prawnych, oferując nieistotne lub niedokładne informacje” w kolejnych pismach sądowych.

„Jest taki schemat, że za każdym razem, gdy przegrywa, wraca do tego… nie ma tu nic nowego” – dodał informator.

Zgodnie z dokumentami uzyskanymi wcześniej przez Page Six w czerwcu 2023 r., Pitt twierdził, że jego „mściwa” była żona sprzedała swoje udziały w Château Miraval wbrew niemu po tym, jak przyznano mu wspólną opiekę nad ich sześciorgiem dzieci, choć decyzja została później uchylona.

W rezultacie aktor „Bullet Train” pozwał Jolie. Getty Images
Źródło bliskie Pittowi powiedziało Page Six, że Jolie „nieustannie próbuje odwrócić uwagę od strat prawnych, oferując nieistotne lub niedokładne informacje” w dokumentach sądowych. Getty Images
„Istnieje pewien schemat, że za każdym razem, gdy przegrywa, wraca do tego… nie ma tu nic nowego” – kontynuowało źródło. Pascal Le Segretain

W zgłoszeniu twierdzono również, że Jolie była tą, która przedstawiła „jeszcze szerszą” umowę NDA, podczas gdy zespół Pitta przedstawił „standardową” umowę NDA, mającą na celu wyłącznie „ochronę biznesu”

„Klauzula wyjaśniała również, że nie będzie żadnych ograniczeń co do możliwości wypowiadania się Jolie w związku z rozwodem Pitta i Jolie lub postępowaniem w sprawie opieki” – czytamy w dokumentach.

Czytaj również:  Zrozpaczona żona Bama Margery, Nicole Boyd, twierdzi, że ukrywa go przed synem

„Umowa wyraźnie stanowiła: Niniejsze zobowiązanie nie ogranicza jednak żadnej ze Stron możliwości zgłaszania roszczeń, składania wniosków lub zeznań w jakimkolwiek postępowaniu sądowym.”

Para zakupiła winnicę w 2008 roku. AFP/Getty Images
Para zdecydowała się rozstać w 2016 roku. Getty Images

Była para z listy A zakupiła wspólnie Château Miraval w 2008 roku. Nieruchomość służy jako winnica znana z wielokrotnie nagradzanego musującego wina różowego.

Oprócz winnicy, Jolie i Pitt walczą również o opiekę nad swoimi dziećmi.

Duet – który wziął ślub w 2014 roku – ma wspólne dzieci: 22-letniego Maddoxa, 20-letniego Paxa, 19-letnią Zaharę, 17-letnią Shiloh oraz 15-letnie bliźnięta Vivienne i Knoxa.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń na infolinię National Domestic Violence Hotline pod numer 1.800.799.SAFE (7233) lub wyślij SMS o treści START na numer 88788.

Latest Posts

Nie przegap