środa, 21 lutego, 2024

Ostatnie posty

The Weeknd Drops 'Avatar: The Way of Water’ Original Song „Nothing Is Lost (You Give Me Strength)”

Najnowsza piosenka The Weeknd wyszła, a jest to oszałamiający muzyczny hołd dla sequela Jamesa Camerona Avatar.

Zatytułowany „Nothing Is Lost (You Give Me Strength)”, ponad czterominutowy utwór pojawia się podczas napisów końcowych Avatar: The Way of the Water (po tym jak pojawił się w zwiastunie) i pojawia się dzień przed oficjalną premierą filmu 16 grudnia. Utwór napisany i wykonany przez The Weeknd, a wyprodukowany przez Swedish House Mafia wraz z Simonem Franglenem, jest mocnym wezwaniem do walki, celebrującym życie, śmierć i odporność

The Weeknd zapowiedział piosenkę 4 grudnia, umieszczając na swoim Instagramie i Twitterze post z logo Avatar z datą premiery filmu jako podpisem pod postem. Jeden z producentów filmu, Jon Landau, również tweetował zdjęcie siebie z piosenkarzem. „Jak mówią Na’vi, 'Zola’u nìprrte’ soaiane Avatar’… Witamy w rodzinie Avatara” – napisał.

Piosenka jest częścią oryginalnej ścieżki dźwiękowej filmu, która została wydana w czwartek i będzie dostępna na winylu na początku 2023 roku. Na płycie znajduje się ponad 20 utworów, w tym „The Songcord”, który wykonuje gwiazda filmu Zoë Saldaña.

Droga wodna jest zarówno osadzona i wydana dekadę po pierwszym filmie, podążając za rodziną Sully – Sam Worthington’s Jake Sully i Saldaña’s Neytiri, jak próbują utrzymać siebie i swoje dzieci bezpieczne poprzez zapuszczanie się na nowe terytorium na Pandorze wśród ponownego pojawienia się znajomego zagrożenia.

Po otwarciu międzynarodowym w środę, Avatar: The Way of Water zarobił do tej pory 15,8 miliona dolarów z 15 zgłoszonych terytoriów. Oczekuje się, że film 20th Century i Disneya zarobi od 150 do 175 milionów dolarów w swoim krajowym debiucie, który obejmie 4,100 kin.

Czytaj również:  'Awards Chatter' Podcast - Ronan Farrow ('Catch and Kill: The Podcast Tapes')

Latest Posts

Nie przegap