środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

„Vanderpump Rules” wstrzymuje produkcję, nie będzie kręcone tego lata, aby dać członkom obsady „przerwę

Fani „Vanderpump Rules” będą musieli poczekać nieco dłużej niż zwykle na kolejny sezon hitowego programu Bravo.

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych poinformowała we wtorek serwis Page Six, że produkcja 12. sezonu została wstrzymana pomimo tego, że zazwyczaj kręcona jest w miesiącach letnich.

Sieć uznała, że obsada potrzebowała przerwy od kamer po Scandovalu, co zaowocowało dodatkowymi zdjęciami w ostatnich dwóch sezonach.

„Wszyscy potrzebują chwili na dekompresję po dwóch bardzo trudnych, intensywnych sezonach” – powiedziało nam źródło. „Obsada nie może się doczekać przerwy od kręcenia serialu.”

Zdjęcia do 12. sezonu „Vanderpump Rules” zostały przesunięte. Todd Williamson/Bravo
Osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała Page Six we wtorek, że zdjęcia nie zostaną wznowione tego lata, jak zwykle. Casey Durkin/Bravo

Po ujawnieniu romansu Toma Sandovala z Raquel Leviss w marcu 2023 r., kamery natychmiast powróciły, aby uchwycić dramat – skracając czas wolny załogi.

Skandal pochłonął większość sezonu 11 – który jest obecnie emitowany i został nakręcony zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu sezonu 10 – a showrunnerzy mają nadzieję, że krótka przerwa przyniesie nowe wątki w jego dwunastej odsłonie.

„Producenci są podekscytowani możliwością nadrobienia zaległości, gdy kamery w końcu powrócą” – dodał informator.

Chociaż nie jest jasne, kiedy dokładnie zostaną wznowione zdjęcia, osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała TMZ, który jako pierwszy podał tę wiadomość, że nastąpi to w ciągu roku.

Producenci chcieli dać obsadzie czas na „dekompresję” po stresie związanym ze Scandoval. ©Bravo TV/Courtesy Everett Collection
Czuli, że wszyscy potrzebują „przerwy” od filmowania. Casey Durkin/Bravo

Czas wolny da również kilku kluczowym członkom obsady wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji o ich przyszłości w nominowanym do nagrody Emmy serialu.

Ariana Madix, która rozpoczyna kręcenie „Love Island USA” tego lata, ujawniła na początku tego miesiąca, że zastanawiała się, czy powrócić do serialu.

„Nasz program zawsze kwitł, zawsze jest najlepszy, gdy jest najbardziej autentyczny i najbardziej prawdziwy, a ja muszę być w stanie pokazać się, być prawdziwą i autentyczną, aby miało to dla mnie sens” – powiedziała na festiwalu książki.

Czytaj również:  Sarah Snook jest w ciąży, na premierze "Sukcesji" pokazała swój brzuszek

„Więc to jest pytanie, które zadałabym sobie wchodząc w to”, wyjaśniła.

Nie jest jasne, kiedy filmowanie zostanie wznowione, ale źródło powiedziało TMZ, że nastąpi to w ciągu roku.
Rozstanie Ariany Madix z Tomem Sandovalem dominuje sezon 11. Nicole Weingart/Bravo

Zmagając się z rozstaniem – i zdradą – z Sandovalem w tym sezonie, Madix walczyła również o utrzymanie przyjaźni z kilkoma kolegami z obsady.

Scheana Shay powiedziała niedawno Page Six, że jej relacje z Madix ucierpiały w ciągu ostatniego roku z powodu jej mieszanych emocji związanych z ponownym wpuszczeniem Sandovala do jej życia.

„Sprawy zdecydowanie nie wyglądają tak, jak rok temu”, powiedziała nam Shay o swojej dynamice z Madix, zauważając, że gorący zjazd „VPR” sezonu 11 zdecydowanie nie pomógł.


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Producenci mają nadzieję, że przerwa pobudzi nowe wątki i wydarzenia w życiu obsady. Casey Durkin/Bravo
„Producenci są podekscytowani, że będą mogli nadrobić zaległości, gdy kamery w końcu powrócą” – powiedział nam informator. Bravo

Jednak piosenkarka „Good As Gold” jest przekonana, że para może naprawić swoje sprawy przy odrobinie „czasu i przestrzeni”

„Słuchaj, jesteśmy bardzo odporną grupą. Wiele już przeszliśmy. Czuję, że rzeczy, które wydarzyły się w ciągu ostatniego roku, uderzyły inaczej niż cokolwiek, co kiedykolwiek dotknęło tę grupę”, powiedziała.

„Ale nigdy nie mów nigdy. Myślę, że teraz wszyscy potrzebujemy trochę czasu i przestrzeni, aby skupić się na własnych karierach i rodzinach. Miejmy nadzieję, że będzie sezon 12, wszyscy wrócimy razem i wtedy zobaczymy resztę.”

Sezon 11 „Vanderpump Rules” jest emitowany w każdy wtorek o 20:00 EST na Bravo.

Latest Posts

Nie przegap