sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Joe i Melissa Gorga nie uczestniczą w ślubie Teresy Giudice, Luisa Ruelasa

Nie są grubi jak złodzieje.

Joe Gorga nie weźmie udziału w ślubie swojej jedynej siostry Teresy Giudice z Luisem „Louie” Ruelasem w ten weekend, Page Six może wyłącznie ujawnić.

Źródło mówi nam, że jego żona, gwiazda „Real Housewives of New Jersey” Melissa Gorga, również nie będzie gościem na imprezie.

„Zostali zaproszeni”, wyjaśnia insider.

Jeśli chodzi o incydent, który mógł spowodować ostatni rozdźwięk, źródło dodaje, „Był bardzo napięty finał 'Housewives’ nakręcony na początku tego tygodnia.”

Przedstawiciel Giudice odmówił komentarza na temat tego, jak gwiazda „RHONJ” czuje się z powodu zlekceważenia jej brata i szwagierki, a także nie dał żadnego wglądu w to, co spowodowało, że Gorgas odrzucił zaproszenie Giudice. Przedstawiciele Melissy i Joe odmówili komentarza.

Jednak drugi informator potwierdza, że finałowa rozpierducha miała miejsce, ponieważ 50-letni Giudice rzekomo forsował plotkę, która miała „wywołać dramat” w małżeństwie Melissy i Joe.

Źródło dodaje, że na domiar złego Joe, 42, i Ruelas, 46, nie dogadywali się ze sobą, a finałowa kłótnia była ostatnim gwoździem do trumny.

W czwartek pojawiły się pewne oznaki waśni na mediach społecznościowych, kiedy Giudice zamieściła zdjęcia ze wspólnych wieczorów kawalerskich i panieńskich jej i Ruelasa, ale jej brata i szwagierki nigdzie nie było widać.

teresa giudice and melissa gorga
Szwagierki Gorga i Giudice miały przez lata burzliwe relacje.
Getty Images dla MTV

Jednak zła krew mogła się już gotować, odkąd autorka „Turning the Tables” ogłosiła w marcu, że Melissa, 43, nie będzie jedną z jej druhen.

Właścicielka butiku Envy powiedziała wcześniej na swoim podcaście, że jest „w porządku” z decyzją Giudice, ale zastanawiała się, czy „jej nowe szwagierki [sic]” zostały poproszone o bycie częścią przyjęcia weselnego.

„Czy to jest jak ślub no-fam inny niż cztery córki, jej cztery piękne córki, i kilka jej przyjaciół?” Melissa również zapytała. „Jeśli tak jest, to myślę, że to ma sens.”

Czytaj również:  Internet nie odpuszcza po występie Mariah Carey na Paradzie z okazji Święta Dziękczynienia
Joe Gorga and Teresa Giudice holding hands while sitting on a couch.
Podczas „RHONJ” Season 12 reunion, Joe zszedł ze sceny po tym jak jego siostra nazwała go „b-h boyem.”
NBCU Photo Bank/NBCUniversal via

Joe tymczasem wydawał się nieco bardziej obrażony decyzją siostry, mówiąc, że czuje, że Giudice „nie szanuje” go, zostawiając żonę na zewnątrz.

„Niezależnie od tego, czy lubiła moją żonę, czy nie, w zasadzie daje mi w twarz i nie daje mi żadnego szacunku, i sprawia, że jest mi ciężko”, powiedział Joe w maju w podcaście „Melissa Gorga on Display”.

„Nie chodzi tylko o moją żonę – to w zasadzie 'Nie obchodzi mnie mój brat’.”

Deweloper nieruchomości powiedział również wtedy, że nie chce żadnego „dramatu” i chciał, aby ślub był „wspaniałym dniem.”

Luis Ruelas and Teresa Giudice posing together.
Giudice i Ruelas mają zawiązać węzeł w New Jersey w sobotę.
teresagiudice/Instagram

„Chcę być szczęśliwy i chcę, żeby moja siostra tam była, i chcę, żeby to było spokojne [and] uszczęśliwić moją siostrę”, powiedział w maju.

Chociaż Gorgas będzie nieobecny na zaślubinach, mówi się nam, że będzie wiele Bravolebrities obecnych na ślubie reality TV roku.

„Cynthia Bailey, Phaedra Parks, Dorinda Medley, Ashley Darby, Jill Zarin, i wszystkie 'Housewives’ z New Jersey z jednym wyjątkiem [are attending],” podzielił się insider.

tersa giudice and luis ruelas
Podczas gdy Gorgas nie będzie na ślubie, wiele innych Bravolebrities ma się pojawić.
teresagiudice/Instagram

Obecne będą również Jackie Goldschneider i Margaret Josephs, które wcześniej waśniły się z Giudice, a także bliskie przyjaciółki autorki „Chudej Włoszki” – Dolores Catania i Jennifer Aydin.

Page Six wcześniej podał informację, że Dina Manzo, która według doniesień miała być druhną na ślubie Giudice i Ruelasa, nie weźmie udziału w imprezie ze względu na obawy, że impreza będzie filmowana do nadchodzącego specjalnego programu telewizyjnego na Bravo.

teresa and joe giudice
Gwiazda „RHONJ” była wcześniej przez 20 lat żoną Joe Giudice.
Getty Images

Giudice była wcześniej żonata z Joe Giudice przez ponad 20 lat, a para dzieli cztery córki: Gia, 21, Gabriella, 17, Milania, 16 i Audriana, 12.

Ruelas, w międzyczasie, ma dwóch synów – David i Nicholas – z byłą żoną Marisą DiMartino.

Ośmioosobowa rodzina wprowadziła się do wartej 3,35 mln dolarów rezydencji w New Jersey w październiku 2021 roku.

Czytaj również:  Jennifer Lopez i Ben Affleck unikają zamykania ust, całują się w powietrzu podczas meczu koszykówki jego syna

Latest Posts

Nie przegap