środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Weteran branży hotelarskiej Richie Akiva w klubie tylko dla członków The Ned

Nomadzki klub The Ned stał się gorącym punktem post-COVIDowego Nowego Jorku. Ale jego publiczna twarz, Richie Avika, odeszła w obliczu narastającego chaosu i zamieszania.

Odkąd blokady zaczęły ustępować, elitarny klub bez końca pojawiał się w mediach za sprawą takich gości jak Leonardo DiCaprio, Rihanna, P Diddy, Emily Ratajkowski, G-Eazy i komik Leslie Jones.

Dla Akivy, który zdobył sławę jako jeden z założycieli mekki nocnego życia 1Oak, był to powrót na szczyt nocnego życia.

Ale w grudniu Ned napotkał problemy z licencją na alkohol i wydawało się, że szybko straci tempo.

Słyszeliśmy, że Akiva, najlepszy przyjaciel Leonardo DiCaprio, pracuje nad umową dotyczącą płatności. Getty Images

Teraz Akiva jest skończony. Słyszeliśmy, że za kulisami toczy się walka o pieniądze.

Weteran nocnego życia, który pomógł uruchomić ekskluzywny klub wraz z Ronem Burkle i założycielem Soho House Nickiem Jonesem w czerwcu 2022 roku i oficjalnie był jego „dyrektorem marki i dyrektorem kreatywnym” – powiedział nam: „wyobrażanie sobie, konceptualizowanie, tworzenie, projektowanie i budowanie jest tym, co naprawdę kocham najbardziej w moim biznesie i ostatecznie obserwowanie, jak to ożywa! Jest to coś, czego nie miałem okazji zrobić z The Ned, ponieważ przejąłem go na tydzień przed otwarciem.”

Dodał, że odchodzi, aby „w pełni poświęcić się kilku nadchodzącym projektom, którymi jestem bardzo podekscytowany”

Co dziwne, opublikował to ogłoszenie na Instagramie wkrótce po tym, jak skontaktowała się z nim Page Six, być może mając nadzieję, że w mediach społecznościowych spotka się z bardziej przychylnym przyjęciem niż na naszych łamach.

Źródło poinformowało nas, że Akiva wyszedł za drzwi na początku tego miesiąca i że wciąż trwają spory dotyczące tego, ile jest mu należne. Źródło twierdzi, że na stole leży spora sumka.

Akiva był właścicielem 1Oak i organizował międzynarodowe imprezy, takie jak amfAR w Cannes. Getty Images for Aston Martin

The Ned nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

W połowie grudnia członkowie klubu, którzy płacą 5000 dolarów rocznie, zostali powiadomieni, że alkohol nie będzie podawany w restauracji Cecconi’s ani w Ned’s Club Upstairs i Ned’s Club Downstairs.

Czytaj również:  Hailey Bieber błyszczy na okładce Vogue Australia, udziela wywiadu parze Justina

E-mail wysłany 12 grudnia i widziany przez Page Six ostrzegał członków o powrocie alkoholu, ale z pewnymi zmianami.

„Wznowiliśmy sprzedaż napojów alkoholowych w klubie z wyjątkiem biblioteki i do odwołania wprowadzimy kilka zmian w naszych godzinach pracy i programach rozrywkowych na żywo. Wszystkie wewnętrzne przestrzenie klubu zostaną zamknięte o północy, a muzyka na żywo nie będzie prezentowana” – czytamy w e-mailu.

Gwiazdy takie jak Emily Ratajkowski spędzały czas w The Ned, a komik Leslie Jones występował w „SNL”. Geoffrey Nurse/GN Studios dla The Ned

Akiva był wcześniej właścicielem gorącego miejsca Meatpacking 1Oak, ale został eksmitowany w 2022 roku po zgromadzeniu prawie 1,8 miliona dolarów zaległego czynszu.

Był także częścią Butter Group – która obejmowała restauracje i popularne kluby nocne, takie jak Up & Down – z byłym partnerem biznesowym Scottem Sartiano, dopóki para nie zakończyła paskudnej bitwy sądowej w 2018 r. (Sartiano jest teraz właścicielem klubu członkowskiego Zero Bond i tętniącej życiem restauracji Sartiano’s.)

Akiva połączył również siły z Darrenem Dzienciolem, aby organizować wytworne imprezy dla gwiazd, takie jak Oscary i gala amfAR.

Ale jak donosi Page Six w czerwcu 2023 roku, para miała nieprzyjemny rozłam, który doprowadził do tego, że byli gospodarzami rywalizujących ze sobą imprez podczas majowego festiwalu filmowego w Cannes.

Latest Posts

Nie przegap