czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

You Never Saw My ..


Szef marketingu Paramount nie miał dostępu do utalentowanych osób ani materiału filmowego do promocji filmu PAW Patrol , więc wypuścił psy – i przy okazji ustanowił rekord świata – Pamela McClintock

Vivien Killilea/Getty Images for Paramount Pictures

Zeszłego lata, prezes Paramount ds. globalnego marketingu i dystrybucji Marc Weinstock planował zorganizować ogromne Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem w Los Angeles i Nowym Jorku, w których miały wziąć udział utalentowane osoby, w tym scenarzysta i producent Seth Rogen oraz obsada głosowa Rose Byrne, Jackie Chan, Paul Rudd, Ice Cube i Maya Rudolph. W planach było również wydarzenie Comic-Con. Jednak wszelkie plany zostały całkowicie wstrzymane, gdy strajk rozpoczął się 14 lipca, mniej więcej sześć tygodni przed otwarciem Mutant Mayhem.

Continue reading …


Mandy Patinkin i żona Kathryn Grody o projekcie Showtime, który nakręcili ze swoim synem: „Musi tam siedzieć, gdy przedstawiamy pomysły dotyczące śmierci jego rodziców lub ich życia seksualnego” – Lacey Rose

„Ci starzy pierdziele byli tak naładowani energią” – żartuje Mandy Patinkin z wielu nocnych sesji zdjęciowych, które on i żona Kathryn Grody wykonali w ramach projektu Jax Media.isabel richardson

Jak mówi syn Mandy’ego Patinkina i Kathryn Grody, Gideon, gwiazdorstwo jego rodziców w mediach społecznościowych zaczęło się dość niewinnie. Grody-Patinkin wprowadził się do swoich rodziców-aktorów na początku pandemii i zaczął przeprowadzać z nimi wywiady do tego, co miało być rodzinnym archiwum. „Myślałem, że mogą wkrótce umrzeć z powodu COVID, więc namawiałem ich, żeby opowiedzieli mi kilka historii” – mówi przez Zoom, na co jego ojciec żartuje z innego placu (choć z tej samej posiadłości w stanie Nowy Jork, którą nadal dzielą): „Stawiamy na pozytywne myślenie”

Czytaj dalej …


Rzut oka na While You Were Breeding, ofiarę strajku wciąż szukającą miłości – lub przynajmniej nowego domu – By Lacey Rose

Czytaj również:  Fox News, Smartmatic wygrywają w pojedynkach dotyczących fałszerstw wyborczych

Wiosną 2022 roku Freeform wręczył weterance komedii Kristin Newman zamówienie na serial While You Were Breeding, oparty na jej Eat Pray Love-pamiętnik. Do czasu strajku scenarzystów zakończyła produkcję pierwszego sezonu, ale w ramach solidarności wstrzymała postprodukcję, co oznaczało, że przegapi sierpniową datę premiery serialu. Do września Freeform zmieniło swoją strategię, a serial Newmana przestał pasować.

Dzięki uprzejmości Subject

Dzięki uprzejmości Subject

Kristin Newman (po prawej) ze swoją gwiazdą, Chelsea Frei, podczas produkcji.Dzięki uprzejmości Subject

Obsada i showrunner spinoffu Amazona o tym, co wydarzyło się w San Diego: „Mieliśmy wiele eksplodujących części ciała” – By Aaron Couch

Wybuchowy panel „Gen V”, którego nie było, od lewej: London Thor, Michele Fazekas, Patrick Schwarzenegger, Jaz Sinclair i Asa Germann.Gregg DeGuire/Variety via Getty Images. Frazer Harrison/Getty Images. Frazer Harrison/Getty Images. Presley Ann/Variety via Getty Images. Rodin Eckenroth/Getty Images. Araya Doheny/Getty Images.

W 2019 roku Lizze Broadway była na San Diego Comic-Con, kiedy zaczęły się szepty. „ Chłopcy nadchodzą. Chłopcy nadchodzą.” Kilka minut później pojawili się członkowie obsady, w tym Karl Urban i Jack Quaid. „Jak na serial, o którym nic nie wiedziałem, ten moment utkwił mi w pamięci” – mówi Broadway, która gra zmieniającą rozmiar studentkę Emmę. Cztery lata później Broadway i jej koledzy z obsady przygotowywali się do zaprezentowania spinoffu Amazona The Boys w college’u, Gen V, na własnym panelu Comic-Con – szansa na zapewnienie około 4,800 fanów The Boys, którzy byli zapakowani w centrum kongresowym, że nowa seria będzie tak samo sprośna i brutalna jak statek-matka. Strajk to zniweczył. Ale miesiące później zespół Gen V opowiada THR, jak by to wyglądało.

Czytaj dalej …


Z Emily Blunt, Cillianem Murphym i Mattem Damonem, Okładka THR została w ostatniej chwili zamieniona na okładkę zapowiadającą historyczny strajk aktorów zwołany tego dnia.

Sfotografowany przez Davida Needlemana

Fotograf David Needleman, który uchwycił zapracowane trio 15 czerwca w Four Seasons w Nowym Jorku, w rzadkim momencie postprodukcji, kiedy wszyscy byli w tym samym mieście tego samego dnia, wspomina: „Poprosiłem ich dosłownie, by oparli się o siebie nawzajem jako środek wsparcia. Spojrzeli na siebie, spojrzeli na mnie, roześmiali się, po czym przyjęli pozę. W ciągu kilku sekund wiedziałem, że mamy to zdjęcie”. Chociaż sama okładka nie mogła zostać opublikowana, nie chciałbym, aby było inaczej, z dużo ważniejszą potrzebą wsparcia historycznych strajków. Symbolicznie, pocieszyłem się naszą większą koncepcją polegania na sobie nawzajem w celu uzyskania wsparcia – coś, co chciałem zrobić, w solidarności z aktorami i pisarzami, od których miałem zaszczyt czerpać tak wiele inspiracji w mojej własnej karierze ”

Czytaj również:  Film Independent Spirit Awards: Pełna lista zwycięzców

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy w wydaniu z 15 grudnia magazynu The Hollywood Reporter. Kliknij tutaj, aby zaprenumerować.

Latest Posts

Nie przegap