niedziela, 25 lutego, 2024

Ostatnie posty

zwiastun „Bloodhounds” ujawnia ekscytujące sceny walki w najnowszym koreańskim serialu Netflixa

Dwóch początkujących bokserów staje do walki z całym podziemnym światem bezwzględnych gangsterów w pierwszym zwiastunie najnowszego wysokooktanowego serialu akcji Netflix, Bloodhounds. (Zobacz zwiastun poniżej.)

W serialu występują Woo Do-hwan (The Divine Fury, The King: Eternal Monarch) i Lee Sang-yi (Once Again, Hometown Cha-Cha-Cha) jako dwóch początkujących bokserów, którzy trafiają do bezlitosnego świata rekinów pożyczkowych. Będąc świadkami tego, jak gangsterzy żerują na zdesperowanych finansowo ludziach, postanawiają połączyć siły z życzliwym, emerytowanym lichwiarzem (Huh Joon-ho – Silmido, Escape From Mogadishu), aby zlikwidować najbardziej bezwzględnego rekina pożyczkowego w podziemnym świecie, granego przez Park Sung-woonga (New World, The Deal), i jego bezwzględnych agentów.

‘Bloodhounds’

Zgodnie z logiem serialu, Bloodhounds’ pierwszy ośmioodcinkowy sezon, który rozpocznie się 9 czerwca, „obiecuje dostarczyć serię ekscytujących scen walki, które utrzymają widzów na krawędzi ich siedzeń. Ale to coś więcej niż tylko trzymająca w napięciu rozgrywka między dobrem a złem, to opowieść o dwóch lojalnych przyjaciołach – i o tym, jak wiele są w stanie zrobić, by chronić tych, których kochają.”

Serial został wyreżyserowany przez koreańskiego filmowca-samouka Jasona Kima (Midnight Runners, The Divine Fury) i wyprodukowany dla Netflix przez koreańskie wytwórnie Studio N, See AT Film i Seven O Six.

Tytuł serialu odnosi się do determinacji, którą dwaj słabsi bokserzy doskonalą na ringu, co może okazać się przełomem w ich krwawych ulicznych bitwach. Netflix mówi: „Tak jak psy gończe, kiedy już ugryzą, nigdy nie puszczają.”

Czytaj również:  Disney+ Hotstar przewodzi wzrostowi liczby abonentów w Azji Południowo-Wschodniej w I kwartale (badanie)

Latest Posts

Nie przegap