poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Związek Taylor Swift i Travisa Kelce’a jest „bardzo organiczny”, mówi właściciel Chiefs, Clark Hunt

Taylor Swift and Travis Kelce
Właściciel Kansas City Chiefs Clark Hunt przyznał, że jest fanem związku Taylor Swift i Travisa Kelce’a.Instagram/patty_cuts

Właściciel Kansas City Chiefs, Clark Hunt, zachwycał się „organicznym” romansem Taylor Swift i Travisa Kelce’a, dementując plotki o tym, że ich związek może być chwytem PR-owym.

„To było czysto organiczne”, powiedział podczas segmentu „Mad Money” z Jimem Cramerem w zeszłym tygodniu.

„Kiedy dopiero zaczynali się spotykać, wiele osób mówiło:” Och, to chwyt marketingowy ” Ale nie, to jest bardzo prawdziwe. I jak powiedziałem, najważniejsze jest to, że jesteśmy szczęśliwi z powodu tej dwójki.”

Hunt kontynuował: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu Travisa Kelce i Taylora w ich związku”

CEO powiedział również, że spotkał piosenkarkę „Cruel Summer” „na jednym z wielu meczów, w których uczestniczyła w tym roku”

„Jest tak słodka, jak tylko może być”, powiedział.

„To było czysto organiczne”, powiedział gospodarzowi „Mad Money” Jimowi Cramerowi. Getty Images

Hunt, lat 58, najwyraźniej potwierdził, że jest certyfikowanym Swiftie po wielokrotnym uczestnictwie w amerykańskiej części jej trasy koncertowej Eras Tour w 2023 roku.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Miałem również okazję zobaczyć ją grającą tutaj dwa razy tego lata i co za niesamowita artystka” – dodał. „Po prostu jedna z najbardziej niesamowitych artystek naszych czasów.”

Związek pary pomógł również zwiększyć liczbę fanek Chiefs, ujawnił Hunt.

„Kiedy dopiero zaczynali się spotykać, wiele osób mówiło: „Och, to chwyt marketingowy” Ale nie, to jest bardzo prawdziwe” – dodał Hunt. GC Images
CEO dodał, że dwukrotnie oglądał występ piosenkarki „Cruel Summer”. TNS

Wygląda na to, że 34-letnia Swift zjednała sobie całą drużynę Chiefs i ich rodziny, ponieważ Patrick Mahomes Senior – ojciec rozgrywającego drużyny Patricka Mahomesa Juniora – pochwalił niedawno zdobywczynię nagrody Grammy za jej wyluzowanie.

„Jest przyziemna”, powiedział podczas wywiadu dla Starcade Media. „Za każdym razem, gdy się z nią spotykałem, zachowywała się jak normalna osoba.”

Odkąd latem rozpoczął się romans piosenkarki „Lover” z 34-letnim Kelcem, poszerzyła ona grono swoich przyjaciół o żonę Mahomesa Jr, Brittany Mahomes.

Czytaj również:  Sisqó wspomina, jak oszust prawie poleciał za ocean, aby wystąpić jako on - i dlaczego nie pozwał go do sądu
Źródła wcześniej poinformowały Page Six, że para planuje zaręczyć się latem. andrewspruill/Instagram

Duet był najlepszymi przyjaciółmi, pojawiając się obok siebie na meczach i ciesząc się wspólnymi nocami.

Swoją przyjaźń przenieśli również na wyższy poziom w zeszłym tygodniu, kiedy wzięli udział w meczu Chiefs przeciwko Miami Dolphins, nosząc pasujące do siebie płaszcze z numerami swoich ukochanych.

Tymczasem Swift i Kelce mogą wkrótce zrobić kolejny krok w swoim związku, ponieważ źródło wcześniej powiedziało Page Six, że para planuje zaręczyć się latem.

Latest Posts

Nie przegap