poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

45+ najlepszych alternatywnych wyprzedaży Amazon Prime Day odbywających się teraz online

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Jak kupujący przygotowują swoje portfele do Amazon Prime Day na 12 i 13 lipca, wielu sprzedawców detalicznych są piggy-backing z epickiej dwudniowej imprezy handlowej i oferuje własne oferty, aby konkurować z gigantem e-commerce. Członkostwo w Amazon Prime kosztuje 15 dolarów miesięcznie lub 139 dolarów rocznie, a tylko członkowie mogą uzyskać dostęp do ekskluzywnych ofert rynku internetowego podczas detalicznej terapii bonanza.

Dla tych, którzy szukają uniknąć shelling out dodatkowych pieniędzy na Amazon Prime członkostwo, wspaniałą wiadomością jest to, że istnieje mnóstwo koniec sezonu oszczędności do sklepu gdzie indziej online. Detaliści, w tym Best Buy, Kohl’s i Target ogłosili własne dni zakupów, które będą działać obok Amazon Prime Day, podczas gdy firmy takie jak Bed Bath & Beyond, Macy’s, Overstock, Petco, Walmart, Wayfair i inne już kopnął off ich rywalizujących blowouts dla kupujących, którzy są już w spendy nastroju. Oznacza to, że nie trzeba mieć członkostwa, aby cieszyć się oszczędności na ubraniach projektantów, akcesoria i okulary obok dużych przedmiotów, takich jak smartfony, laptopy, naczynia kuchenne, urządzenia gospodarstwa domowego, telewizory, soundbary, systemy gier, i więcej towarów przed powrotem do sezonu zakupów szkolnych.

Najlepsze alternatywne wyprzedaże z okazji Amazon Prime Day do kupienia online

Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowych oszczędności poza Amazonem, czy wolisz kupić najlepsze alternatywne wyprzedaże Amazon Prime Day, zebraliśmy najlepsze zniżki online do kupienia teraz przez 13 lipca (ostatni dzień imprezy zakupowej Amazon) i dalej. Wiele 4 lipca sprzedaży są również nadal silne, i można znaleźć wczesne oferty teraz przed inwentaryzacji wyprzedaje.

Będziemy aktualizować tę stronę z więcej ofert prowadzących do zdarzenia terapii detalicznej, więc sugerujemy sprawdzanie zakładki tej strony i sprawdzanie z powrotem często.

Najlepsze alternatywne wyprzedaże z okazji Amazon Prime Day u największych sprzedawców i marek

BED BATH & BEYOND

Do 14 lipca, detalista Beyond Big wydarzenie oszczędności obiecuje do 70 procent zniżki na sprzedaż i odprawy, 50 procent na naczynia kuchenne i meble, do 40 procent na odkurzacze, na zewnątrz i kąpieli, do 30 procent na pościel i więcej ofert.

Cuisinart Air Fryer Toaster Oven

Cuisinart Air Fryer Toaster Oven w Bed Bath and Beyond (reg. $230)$130

Kup teraz

BUY BUY BABY

Od 11 do 13 lipca, weź 20% zniżki na cały sklep podczas ograniczonej czasowo wyprzedaży Buy Buy Baby.

Sklep w Buy Buy Baby

Kup teraz

CZARNY PIĄTEK W LIPCU W BEST BUY

Wydarzenie Best Buy’s Black Friday in July odbywa się od 11 do 13 lipca i będzie zawierało duże oferty na laptopy, telewizory, słuchawki, smartfony i inne, zgodnie z komunikatem. Firma mówi, że oferty będą obejmować 500 dolarów off Sony 49-calowy Class Bravia A9S Series OLED 4K smart TV, 100 dolarów off Dyson V11 Torque Drive bezprzewodowy odkurzacz, 170 dolarów off wybranych mikserów stojących KitchenAid, do 350 dolarów off wybranych komputerów stacjonarnych do gier, do 300 dolarów off wybranych laptopów, do 200 dolarów wybranych Apple MacBooks, telewizory począwszy od 80 dolarów, do 50 procent off małych urządzeń kuchennych i więcej. W międzyczasie, kupujący mogą cieszyć się oszczędnościami już teraz z Deal of the Day i Outlet Deals.

Sklep Black Friday w lipcu w Best Buy

Kup teraz

CHEWY

Internetowy detalista dla zwierząt domowych nie ogłosił żadnych wydarzeń związanych ze sprzedażą, ale właściciele zwierząt mogą cieszyć się oszczędnościami dzięki codziennym ofertom firmy.

DYSON

Do 16 lipca, high-tech firmy Dyson tydzień sprzedaży obiecuje 100 dolarów off Dyson Pure Cool TP01 wentylatora oczyszczającego i 120 dolarów off Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09 oczyszczacz powietrza i wentylator (teraz 570 dolarów, było 690 dolarów). Przez 23 lipca, dostać Dyson V8 Absolute bezprzewodowy próżni (reg. 500 dolarów) za 400 dolarów, Dyson Ball Multi Floor Origin pionowy próżni (reg. 300 dolarów) za 250 dolarów, a Dyson Ball Animal 2 ekskluzywny odkurzacz pionowy (reg. 500 dolarów) za 400 dolarów. A od 17 do 30 lipca wentylator oczyszczający Dyson Purifier Cool Autoreact TP7A (reg. 549$) zostanie obniżony do 449$.

Dyson Pure Cool TP01 Purifying Fan

Wentylator oczyszczający Dyson Pure Cool TP01 (reg. $400)$300

Kup teraz

HOME DEPOT

Do 13 lipca, zaoszczędź do 750 dolarów na wybranych urządzeniach i do 60 procent na domach, meblach i innych kategoriach podczas letniej wyprzedaży w Home Depot.

Sklep w Home Depot

Kup teraz

KOHL’S SUMMER CYBER DEALS

Od 12 i 13 lipca Kohl’s Summer Cyber Deals obiecuje do 70 procent zniżki na odzież i akcesoria dla całej rodziny, naczynia kuchenne i kuchenne, urządzenia, zabawki, meble, bagaż, pościel i więcej; plus darmowa wysyłka na zamówienia online i 10 dolarów Kohl’s Cash za każde wydane 50 dolarów. Od 11 do 14 lipca firma będzie również oferować by one, get one for $1 oferty w sklepach i online na sezonową odzież i stroje kąpielowe.

Czytaj również:  hBO przedłuża 3 sezon "The White Lotus"

Sklep Kohl’s Summer Cyber Deals

Kup teraz

MACY’S

Kończy się 13 lipca, dom towarowy w Czarny Piątek w lipcu sprzedaży jest teraz w toku z Daily Deals, jak również do 70 procent z drobnej biżuterii, 65 procent z bagażu, 60 procent ze strojów kąpielowych, 50 procent z torebek i zegarków, 25 do 50 procent z piękno i zapach, 1000-thread count zestawy pościeli od 40 dolarów, do 50 procent z odzieży dziecięcej i wiele innych ofert.

Sklep Macy’s Black Friday in July Sale

Kup teraz

NORDSTROM ANNIVERSARY SALE

Nordstrom Anniversary Sale odbywa się od 15 do 31 lipca, ale niektórzy posiadacze kart Nordstrom i członkowie Nordy Club mogą robić zakupy już teraz. W trakcie dwutygodniowej wyprzedaży oferowane są głębokie zniżki na nową, jesienną odzież damską, męską, dziecięcą, akcesoria, obuwie, biżuterię i artykuły gospodarstwa domowego, a firma będzie również organizować szereg wydarzeń w sklepach i online, począwszy od darmowych prezentów przy zakupie i pokazów kufrów, a skończywszy na podglądach trendów mody i nie tylko. Zobacz nasze najlepsze propozycje z Nordstrom Anniversary Sale tutaj.

Diptyque 4-Piece Candle Gift Set

Diptyque 4-Pc. Candle Gift Set w Nordstrom$110

Kup teraz

OVERSTOCK

Internetowy detalista wyposażenia wnętrz idzie łeb w łeb z Amazonem z jego Red Tag wyprzedażą, która obiecuje do 70 procent od tysięcy przedmiotów i bezpłatną wysyłkę.

Sklep Overstock Red Tag Sale

Kup teraz

PETCO

Kończąca się 13 lipca wyprzedaż Ruffs & Mews w sklepie zoologicznym obiecuje do 50 procent zniżki na żywność, przysmaki, zabawki, odzież i akcesoria, klatki i łóżka, produkty do pielęgnacji dla każdego rodzaju zwierząt.

Sklep Ruffs i Mews Sale w Petco

Kup teraz

PETSMART

Do 17 lipca, cieszyć się BOGO oferty w Petsmart tym kupić 2, uzyskać 50% zniżki legowiska dla psów i kotów; kupić 3 smakołyki i uzyskać 4 i 5 darmo; kupić 1 obrożę i uzyskać 50% zniżki innej obroży, smyczy lub uprzęży, i więcej. Plus, członkowie Petsmart Treats dostać 10x punkty.

SPONSORED DEAL
SONOS

Przez ograniczony czas można zaoszczędzić 40% na certyfikowanym, odnowionym soundbarze Sonos Beam pierwszej generacji (teraz $191, po reg. $319), który obiecuje oszałamiający dźwięk o wysokiej rozdzielczości w kompaktowej i eleganckiej obudowie. Beam może być również używany do przesyłania muzyki za pośrednictwem Apple AirPlay, aplikacji Sonos i asystentów kontroli głosowej. Jeśli szukasz bardziej przenośnych – ale równie imponujących – opcji audio, marka oferuje również swój wodoodporny Roam Bluetooth smart speaker (reg. $179) za jedyne $139 dla certyfikowanej wersji odnowionej.

Refurbished Beam (Gen 1) - Shadow

Soundbar Sonos Beam 1st-Gen, Certified Refurbished (reg. $319)$191

Kup teraz

TARGET

Deal Days masowego detalisty odbywają się od 11 do 13 lipca, kiedy kupujący mogą spodziewać się do 50 procent zniżki na elektronikę i odzież, do 40 procent na meble i wystrój domu, do 25 procent na piękno, 20 procent na artykuły spożywcze i wiele innych ofert, plus zniżki na karty podarunkowe i ekskluzywne oszczędności dla studentów i pedagogów. Target mówi, że każdy dzień będzie zawierał nowe oferty, w tym ograniczone czasowo oszczędności. Bezpłatne usługi Drive Up i Order Pickup oraz wygodna usługa Same Day Delivery (za pośrednictwem Shipt) pozwalają na zrobienie zakupów już tego samego dnia.

Hearth and Hand by Magnolia Kids Striped Stargazing Play Tent

Hearth and Hand by Magnolia Kids Striped Stargazing Play Tent (reg. $90)$63

Kup teraz

SPONSORED DEAL
WALMART

Detalista dyskontowy nie będzie miał swojej zwykłej imprezy Deal for Days; zamiast tego oferuje mnóstwo regularnych letnich Rollbacks, Flash Picks i Clearance oferty na artykuły szkolne, tech, artykuły domowe, inteligentne gadżety domowe, odkurzacze robotów i wiele, wiele więcej.

Shark IQ Robot Vacuum with XL Self Emptying Base

Shark IQ Robot Self-Empty XL Vacuum w Walmart (reg. $550)$288

Kup teraz

WAYFAIR

Do 28 sierpnia, zaoszczędzić do 60 procent podczas wyprzedaży Warehouse Clearance.

Najlepsze alternatywne wyprzedaże Amazon Prime Day na laptopy, inteligentne domy i inną elektronikę

SPONSORED DEAL
SONOS

Przez ograniczony czas można zaoszczędzić 40% na certyfikowanym, odnowionym soundbarze Sonos Beam pierwszej generacji (teraz $191, reg. $319), który obiecuje oszałamiający dźwięk wysokiej rozdzielczości w kompaktowej i eleganckiej obudowie. Beam może być również używany do przesyłania muzyki za pośrednictwem Apple AirPlay, aplikacji Sonos i asystentów kontroli głosowej. Jeśli szukasz bardziej przenośnych – ale równie imponujących – opcji audio, marka oferuje również swój wodoodporny Roam Bluetooth smart speaker (reg. $179) za jedyne $139 dla certyfikowanej wersji odnowionej.

Refurbished Beam (Gen 1) - Shadow

Soundbar Sonos Beam 1st-Gen, Certified Refurbished (reg. $319)$191

Kup teraz

ACER

Do 14 lipca można zaoszczędzić do 120 dolarów na Chromebookach, do 30 procent na laptopach Aspire i monitorach do gier, których cena zaczyna się od 180 dolarów.

CZARNY PIĄTEK W LIPCU – WYPRZEDAŻ W BEST BUY

Kończący się 13 lipca, Best Buy’s Black Friday in July event jest teraz w toku i zawiera duże oferty na laptopy, telewizory, słuchawki, smartfony i więcej, zgodnie z komunikatem. Firma mówi, że oferty będą obejmować 500 dolarów off Sony’s 49-calowy Class Bravia A9S Series OLED 4K smart TV, 100 dolarów off the Dyson V11 Torque Drive cordless vacuum, 170 dolarów off select KitchenAid stand mixers, do 350 dolarów off select gaming desktops, do 300 dolarów off select laptopów, do 200 dolarów select Apple MacBooks, telewizory zaczynające się od 80 dolarów, do 50 procent off małe urządzenia kuchenne i więcej. W międzyczasie, kupujący mogą cieszyć się oszczędnościami już teraz z Deal of the Day i Outlet Deals.

Czytaj również:  Eva Mendes o pierwszej współpracy z mężem Ryanem Goslingiem: "Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam"

Sklep Best Buy’s Black Friday in July Sale

Kup teraz

CZARNY PIĄTEK W LIPCU WYPRZEDAŻ DELL’A

Zaoszczędź do 45% już teraz podczas wyprzedaży Dell w Czarny Piątek w lipcu; najlepsze oferty obejmują 200 dolarów zniżki na najnowszy laptop Inspiron 16 5000 (teraz 600 dolarów i więcej) i 550 dolarów zniżki na laptop XPS 13 Touch (teraz 850 dolarów i więcej).

Sklep Dell z wyprzedażą z okazji Czarnego Piątku w lipcu

Kup teraz

GAMESTOP

Wyprzedaż GameStop Pro dla członków tylko Pro Days odbyła się w dniach 24-25 czerwca, ale nadal można zaoszczędzić do 50 procent na grach wideo, akcesoriach technicznych, zabawkach i grach, przedmiotach kolekcjonerskich, odzieży, elektronice i nie tylko.

HP

Firma komputerowa 4 lipca sprzedaży jest silny do 12 lipca z maksymalnie 70 procent off wybranych laptopów, komputerów stacjonarnych, drukarek, akcesoriów i więcej, plus uzyskać bezpłatną wysyłkę.

SAMSUNG

Firma AGD i RTV w ramach wydarzenia Discover Samsung oferuje ograniczone czasowo zniżki na lodówki, strażniki, smartfony, telewizory i akcesoria do kina domowego, smartwatche, komputery, laptopy, tablety, urządzenia i inne. Oferty obejmują do 1000 dolarów zniżki na telewizory Samsung Neo QLED 4K, do 1100 dolarów na zestawy pralek i suszarek, do 800 dolarów na wybrane lodówki, bezpłatny smartwatch Galaxy Watch4 lub Watch4 Classic przy zakupie wybranych smartfonów Galaxy S22+ i Ultra, 30 procent zniżki na serię Galaxy Tab S8 przy zakupie telefonów Galaxy S22 i więcej.

Sklep Discover Samsung Event

Kup teraz

TARGET

Deal Days masowego detalisty odbywają się od 11 do 13 lipca, kiedy kupujący mogą spodziewać się do 50 procent zniżki na elektronikę i odzież, do 40 procent na meble i wystrój domu, do 25 procent na piękno, 20 procent na artykuły spożywcze i wiele innych ofert, plus zniżki na karty podarunkowe i ekskluzywne oszczędności dla studentów i pedagogów. Target mówi, że każdy dzień będzie zawierał nowe oferty, w tym ograniczone czasowo oszczędności. Bezpłatne usługi Drive Up i Order Pickup oraz wygodna usługa Same Day Delivery (przez Shipt) pozwalają na zrobienie zakupów już tego samego dnia. Zobacz nasze najlepsze propozycje z wyprzedaży tutaj.

Acer 11.6

Laptop Acer 11,6 cala Chromebook, 32GB pamięci masowej (reg. 180$)$90

Kup teraz

THERABODY

Kończąca się 13 lipca akcja Therabody’s Prime Time Deals obiecuje od 20 do 500 dolarów zniżki na urządzenia perkusyjne TheraGun, wałki Wave Rollers, stymulatory mięśni PowerDot, buty kompresyjne RecoveryAir, nalewki i balsamy TheraOne oraz zestawy regeneracyjne.

Theragun Elite

Therabody Theragun Elite (reg. $400)$300

Kup teraz

Najlepsze alternatywne wyprzedaże Amazon Prime Day na odzież, obuwie i akcesoria

24S

Przez ograniczony czas, zaoszczędzić do 80 procent z Balenciaga, Balmain, ByFar, Isabel Marant Etoile, Ganni, Jacquemus i wiele innych kultowych ulubionych luksusowych projektantów podczas letniej wyprzedaży 24S.

Elleme Envelope Bag

Kopertowa torba Elleme (reg. 415$)$332

Kup teraz

ANTHROPOLOGIE

Letnia wyprzedaż Anthropologie obiecuje 25% zniżki na wybrane jesienne ubrania, świece, akcesoria i inne.

Sklep w Anthropologie

Kup teraz

BLOOMINGDALE’S

Przez ograniczony czas można zaoszczędzić do 70% na wybranych przedmiotach podczas wyprzedaży Bloomingdale’s Final Offer.

Sklep w Bloomingdale’s

Kup teraz

COACH

Do 18 lipca, zaoszczędź do 50% na letniej wyprzedaży w Coach.

EVERLANE

Do wyczerpania zapasów, skorzystaj z oferty odzieży damskiej, męskiej i akcesoriów w Everlane poniżej 25, 50 i 75 dolarów.

FARFETCH

Przez ograniczony czas, luksusowy e-detalista Farfetch oferuje dodatkowe 15% zniżki na takie marki jak Off-White, Paco Rabanne, Etro, Khaite, By Far, Stella McCartney, JW Anderson, Balmain i wiele innych.

H&M

Ciesz się dalszymi obniżkami w H&M do 50% na odzież, akcesoria i artykuły gospodarstwa domowego online i w sklepach podczas letniej wyprzedaży tego detalisty szybkiej mody.

HUCKBERRY

Od 11 do 14 lipca Huckberry oferuje do 30 procent zniżki na sezonowe bestsellery.

Sklep w Huckberry

Kup teraz

LEVI’S

Do 17 lipca, weź dodatkowe 50% zniżki na rzeczy z wyprzedaży podczas wyprzedaży Levi’s na koniec sezonu i zaoszczędź 30% na zamówieniach o wartości 100$ lub więcej.

Levi's 501 Skinny Women's Jeans

Damskie jeansy Levi’s 501 Skinny (reg. 90-98$)$22 do $41

Kup teraz

MADEWELL

Tajna wyprzedaż zapasów Madewell obiecuje do 60 procent zniżki w sklepach i online z kodem CLASSIFIED.

MYTHERESA

Przez ograniczony czas MyTheresa daje dodatkowe 20 procent zniżki na wybrane przedmioty z wyprzedaży od Chloé, Valentino, Jil Sander, Nanushka i innych luksusowych projektantów.

Czytaj również:  Data premiery dokumentu gwiazdy BTS J-Hope 'J-Hope in the Box' ujawniona

Sklep w MyTheresa

Kup teraz

NET-A-PORTER

Skorzystaj z 70-procentowej obniżki ceny odzieży damskiej, obuwia, biżuterii, torebek i akcesoriów podczas letniej wyprzedaży Net-A-Porter.

Sklep w Net-a-Porter

Kup teraz

OLD NAVY

Od 10 do 12 lipca, Old Navy traktuje kupujących do 50 procent zniżki sitewide tylko online; przed trzy dni oszczędności, kupujący mogą zaoszczędzić do 75% zniżki teraz na rzeczy odprawy z cenami od 2 dolarów.

SAKS FIFTH AVENUE

Miłośnicy etykiet nie muszą czekać do Amazon Prime Day, aby uzyskać zniżki od projektantów – Saks Fifth Avenue’s Designer Sale obiecuje do 70 procent zniżki na MCM, Alexander McQueen, Zimmermann, Giorgio Armani, Coach i inne; a ponadto, weź dodatkowe 20 procent zniżki na przedmioty sprzedaży z kodem ACTFAST20 od 12 do 14 lipca.

Manolo Blahnik Serrato Capri Leather Slide Sandals

Manolo Blahnik Leather Slide Sandals w Saks (reg. $625)$438

Kup teraz

TARGET

Deal Days masowego detalisty odbywają się od 11 do 13 lipca, kiedy kupujący mogą spodziewać się do 50 procent ubrań i elektroniki, do 40 procent mebli i wystroju domu, do 25 procent piękna, 20 procent artykułów spożywczych i wielu innych ofert, plus zniżki na karty podarunkowe i ekskluzywne oszczędności dla studentów i pedagogów. Target mówi, że każdy dzień będzie zawierał nowe oferty, w tym ograniczone czasowo oszczędności. Bezpłatne usługi Drive Up i Order Pickup oraz wygodna usługa Same Day Delivery (przez Shipt) pozwalają na zrobienie zakupów już tego samego dnia.

Dni promocji w sklepie Target

Kup teraz

UNIVERSAL STANDARD

Od 20 lipca do 1 sierpnia, oszczędzaj do 75% na jeansach, sukienkach, kombinezonach, odzieży wierzchniej i innych rzeczach Universal Standard podczas internetowej wyprzedaży próbek. Do tego czasu możesz zaoszczędzić do 78% na produktach z ostatniej wyprzedaży.

Sklep w Universal Standard

Kup teraz

ZARA

Przez ograniczony czas, ciesz się oszczędnościami w Zara, zaczynając od 60 procent zniżki na odzież damską, męską, akcesoria i więcej.

Najlepsze alternatywne wyprzedaże z okazji Amazon Prime Day w zakresie urody i pielęgnacji

AVENE

Do 15 lipca, weź 20% zniżki na mgiełki do twarzy Avene i więcej pielęgnacji skóry i otrzymaj darmową wysyłkę z kodem HOWL20.

DERMAFLASH

Do 15 lipca zdejmij 20% z narzędzi kosmetycznych Dermaflash i skorzystaj z darmowej wysyłki z kodem HOWL20.

Sklep w Dermaflash

Kup teraz

DERMSTORE

Do 13 lipca, letnia wyprzedaż Dermstore obiecuje 20% zniżki na wybrane produkty do pielęgnacji skóry, makijażu, pielęgnacji włosów i więcej z kodem JOY; dodatkowo otrzymujesz darmową ekspresową wysyłkę na zamówienia o wartości 150 dolarów i więcej i zbierasz podwójne punkty na wybrane marki oraz 10% zwrotu, jeśli jesteś członkiem programu Dermstore Rewards.

NuFace Mini Set

Mini zestaw NuFace w Dermstore (reg. $209)$167 z kodem

Kup teraz

ERNO LASZLO

Tylko 11 lipca, wyprzedaż w sklepie z okazji 95-lecia Erno Laszlo obiecuje wybrane produkty do pielęgnacji skóry za 95$ z kodem EL95.

Sklep Erno Laszo 's 95th Anniversary Sale

Kup teraz

KJAER WEIS

Do 15 lipca, weź 20% zniżki na czyste kosmetyki Kjaer Weis i otrzymaj darmową wysyłkę z kodem KWHOWL20.

Sklep w Kjaer Weis

Kup teraz

KLORANE

Do 15 lipca, weź 20% zniżki w Klorane i otrzymaj darmową wysyłkę z kodem HOWL20.

PAULA’S CHOICE

Do 15 lipca, 20% zniżki w całym sklepie Paula’s Choice i darmowa wysyłka z kodem HOWL.

Sklep w Paula’s Choice

Kup teraz

RENE FURTERER

Do 15 lipca, 20 procent zniżki w całym sklepie i bezpłatna wysyłka w Rene Furterer z kodem HOWL20.

Sklep w Rene Furterer

Kup teraz

SEPHORA

Sekcja Wyprzedaży w Sephorze obejmuje do 50% zniżki dla takich marek jak Bite Beauty, Fenty Beauty by Rihanna, Sephora Collection, Rare Beauty by Selena Gomez, Pat McGrath Labs, Guerlain i więcej.

Rare Beauty by Selena Gomez Lip Soufflé Matte Lip Cream Duo

Rare Beauty by Selena Gomez Lip Soufflé Matte Lip Cream Duo (reg. $20)$14

Kup teraz

SKIN GYM

Do 15 lipca, 25 procent zniżki na cały asortyment Skin Gym i darmowa wysyłka z kodem PRIME.

SNOW ORAL CARE

Oszczędzaj 50 na pakietach i 40 procent na wszystkich innych produktach podczas wyprzedaży Snow w Prime Day na stronie internetowej i na Amazon.

TULA

Do 15 lipca, 20 procent zniżki w całym kraju i bezpłatna wysyłka w Tula z kodem HOWL20.

Tula Radiance Routine Summer Kit

Tula Radiance Routine Summer Kit (wartość 154$)$92

Kup teraz

ULTA

Kupujący w Ulta może zaoszczędzić 10 procent przy zakupie online i odebrać w sklepie z kodem SCORE10, plus korzystać z ofert na pielęgnacji skóry, kosmetyki, narzędzia kosmetyczne, pielęgnacji włosów i więcej teraz z It Cosmetics, Clinique, Too Faced, Biolage, Juice Beauty i innych marek.

Najlepsze alternatywne wyprzedaże Amazon Prime Day na materace i pościel

BEAUTYREST

Do 11 lipca można zaoszczędzić do 800 dolarów na materacu Beautyrest Black i wybranych regulowanych fundamentach, a także kupić jedną, drugą poduszkę gratis.

Sklep w Beautyrest

Kup teraz

BROOKLINEN

12 i 13 lipca, zaoszczędź 15% na całym sklepie Brooklinen.

Sklep w Brooklinie

Kup teraz

CASPER

Przez ograniczony czas, oszczędzaj do 50% na wybranej pościeli i do 40% na wybranych materacach od Casper.

Latest Posts

Nie przegap