poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Alec Baldwin ma przeprowadzić wywiad z Woody Allenem

Alec Baldwin jest ustawiony na wywiad ze skandalizującym filmowcem Woody Allenem.

Baldwin ogłosił to na swoim Instagramie, ujawniając, że przeprowadzi wywiad Instagram Live z Allenem we wtorek rano. W podpisie do swojego postu, aktor przewidział krytykę, z którą się zmierzy, pisząc: „Pozwólcie, że poprzedzę to stwierdzeniem, że mam ZERO INTERESU w czyichkolwiek osądach i uświęconych postach tutaj.”

Kontynuował, „Jestem OBECNIE kimś, kto ma swój własny zestaw przekonań i COULD NOT CARE LESS o czyichś spekulacjach. Jeśli uważasz, że proces powinien być przeprowadzony za pomocą filmu dokumentalnego HBO, to twoja sprawa.”

Wiadomość Baldwina była w odniesieniu do serialu dokumentalnego HBO Kirby’ego Dicka i Amy Ziering Allen kontra Farrow, który bada zarzut wykorzystywania seksualnego postawiony Allenowi w 1992 roku przez jego adoptowaną córkę Dylan Farrow, która miała 7 lat, gdy rzekomo doszło do wykorzystania.

Pomimo tego, że Farrow upubliczniła swoje zarzuty wobec Allena w 2013 i 2014 roku, to dopiero ruch #metoo wystartował, aby reżyser stanął w obliczu backlashu. Allen od tego czasu stał się czymś w rodzaju pariasa w Hollywood, z Amazon Studios notably canceling $68 million four-film deal and his recent movies struggling to gain distribution.

Kontrowersyjny wywiad Baldwina z Allenem pojawia się w kontekście problemów prawnych aktora wynikających ze śmiertelnej strzelaniny na planie westernu Rust w październiku 2021 roku. W tym incydencie operator Halyna Hutchins została śmiertelnie postrzelona, a reżyser Joel Souza ranny, gdy żywy nabój został wyładowany z rewolweru używanego jako rekwizyt przez Baldwina. Aktor jest celem wielu pozwów sądowych w związku z tym incydentem.

Czytaj również:  Bryan Cranston i Annette Bening w "Jerry & Marge Go Large": Recenzja filmu | Tribeca 2022

Latest Posts

Nie przegap