poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Amazon Web Services, ARRI, LG, Mo-Sys otrzymają nagrody HPA Engineering Awards

Ujawniono zwycięzców tegorocznej edycji Hollywood Professional Association Awards for Engineering Excellence.

Są to Amazon Web Services, za usługę zdalną Color in the Cloud; ARRI, za kolorystykę Reveal z poprawionym zakresem dynamicznym, gamą kolorów i renderowaniem odcieni skóry; LG, za monitor UltraFine Pro OLED HDR; oraz Mo-Sys Engineering, za LED Key, wirtualne narzędzie produkcyjne do filmowania na małych scenach LED.

Dodatkowo cztery technologie zdobyły wyróżnienia. Są to system danych obiektywu CinCraft Mapper firmy Carl Zeiss, system zdalnej produkcji Frame.io Camera to Cloud firmy Adobe, wirtualna kamera DragonFly firmy Glassbox Technologies oraz system plików Filespaces firmy LucidLink.

„Tempo wprowadzania innowacji w naszej branży trwa nieprzerwanie. W tym roku otrzymaliśmy więcej niż kiedykolwiek wcześniej zgłoszeń do rozpatrzenia w ramach programu Engineering Excellence. Cieszymy się, że ta rekordowa liczba zgłoszeń, napędzana głębokim zrozumieniem prawdziwych potrzeb i pragnień naszej branży, kładzie podwaliny pod przyszły postęp, nawet jeśli w danej chwili pcha nas do przodu” – powiedział Joachim „JZ” Zell z Barco, który przewodniczy nagrodzie Engineering Awards, w wydanym oświadczeniu.

Osiem wyróżnień inżynierskich zostanie wręczonych podczas corocznej gali HPA Awards, 17 listopada w Hollywood Legion.

Czytaj również:  Studio animacji House of Cool sprzedaje się właścicielowi Teletubisiów - WildBrain za 11,3 mln dolarów

Latest Posts

Nie przegap