13 czerwca 2022 | 8:41pm

Amber Heard może i przegrała swoją wielką sądową batalię z Johnnym Deppem, ale z pewnością udało jej się z większym wdziękiem wejść w życie po procesie niż jej były mąż.

Podczas gdy Depp, 59 lat, świętował poprzez zamknięcie domu curry w Birmingham, w Anglii, aby mógł zjeść huczny posiłek z przyjaciółmi, szpiedzy Page Six zauważyli Heard, 36 lat, cieszącą się niską kolacją w Hamptons po jej głośnej porażce w sądzie.

Depp uczcił przyznanie mu przez sędziego 15 milionów dolarów wydając 62 tysiące dolarów na wystawną kolację, szampana i koktajle w indyjskiej restauracji z przyjaciółmi, w tym legendą rocka Jeffem Beckiem 5 czerwca, ale Heard wylizała swoje rany znacznie spokojniejszym posiłkiem.

Pobliscy dinerzy mówią nam, że widzieli gwiazdę „Aquamana” – która miała drobne zwycięstwo z wygraną 2 milionów dolarów – jedząc w greckiej restauracji w Water Mill ze swoją siostrą, Whitney Heard, i dwójką dzieci Whitney.

Amber, która była szkalowana na mediach społecznościowych podczas męki, nie wydaje się również ukrywać przed swoimi kolegami z Hollywood, ponieważ restauracja, Calissa, jest popularnym miejscem wśród A-listers Hamptons.

Jeden z gości mówi: „Dobrze było zobaczyć ją znowu żyjącą swoim życiem.”

Byli małżonkowie pozwali się nawzajem o zniesławienie z powodu komentarzy po ich niechlujnym rozwodzie w 2017 roku. Sędzia orzekł zdecydowanie na korzyść Deppa 1 czerwca, mimo że gwiazda „Piratów z Karaibów” przegrała osobną, ale podobną bitwę sądową z gazetą w Wielkiej Brytanii w zeszłym roku.

Whitney była u boku Amber, zeznając na procesie i zamieszczając na Instagramie po werdykcie, „Nadal stoję z tobą, sissy.”

Amber Heard and Johnny Depp in court.
Heard przegrała swoją ostatnią sprawę przeciwko byłemu Johnny’emu Deppowi.
POOL/AFP via Getty Images

Wywiad z Amber na temat procesu zostanie wyemitowany w piątek w programie „Dateline”, a klipy będą emitowane w programie „Today” przez cały tydzień.

Czytaj również:  Finn Wolfhard jest "dumny" z Noah Schnappa, który ujawnił się w "Stranger Things

Powiedziała w teaserze, który został wyemitowany w poniedziałek, że nie wini ławy przysięgłych za ich werdykt.

„Nie winię ich, właściwie rozumiem,” powiedziała Savannah Guthrie. „To ukochana postać i ludzie czują, że go znają. To fantastyczny aktor.”

Amber wcześniej nazwała wynik „porażką” dla kobiet.

Wcześniej w tym miesiącu, Depp został zauważony wyglądający na zdezelowanego, gdy ochroniarze pomagali mu wyjść z hotelu. Źródło powiedziało Page Six, że jego zespół ochroniarzy utrzymywał go w bezpieczeństwie i z dala od „dużych tłumów”, które chciały zobaczyć gwiazdę „Edwarda Nożycorękiego”.

„Gdziekolwiek nie pójdzie, jest oblegany przez fanów”, powiedział nasz informator.

Prawniczka Deppa, w międzyczasie, została zauważona w Nowym Jorku w zeszłym tygodniu świętując wygraną i jej awans na partnera w swojej firmie prawniczej.