sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Anderson Cooper nie może przestać się śmiać podczas przezabawnego występu Johna Mayera w specjalnym programie sylwestrowym CNN

Anderson Cooper nie mógł przestać się śmiać podczas występu Johna Mayera w specjalnym programie sylwestrowym CNN na Times Square.

Gdy na Wschodnim Wybrzeżu pozostała niecała godzina do dzwonka w 2024 roku, Cooper i współprowadzący Andy Cohen dobrze się bawili, mogąc ponownie pić. Chociaż tym razem zachowywali się jak najlepiej, gospodarze udowodnili, że dobrze się bawią, gdy piosenkarka „Your Body Is a Wonderland” dostroiła się z tokijskiego baru dla kotów Cats in the Box.

Mayer zachował martwą postawę, gdy różne pręgowane koty czołgały się wokół niego. „To nie wygląda na higieniczne, John!” powiedział zaniepokojony Cohen, a Cooper zachichotał. Mayer pozostał nonszalancki, mówiąc: „Wierzę, że spełnia wszystkie normy sanitarne, więc myślę, że jest w porządku”

Piosenkarz kontynuował dzielenie się szczegółami na temat baru, podczas gdy prezenter CNN musiał odsunąć się od kamery, dławiąc się łzami ze śmiechu. „Odszedł, jest tutaj z wróżkami” – zażartował Cohen. Osobowość Bravo sprawiła, że jego współprowadzący śmiał się jeszcze bardziej, gdy zauważył: „Samo ujęcie kociego tyłka na twojej twarzy wywołuje u niego delirium”

Nic jednak nie mogło złamać Mayera, który zachował stoicki spokój podczas karmienia jednego z kotów – nawet po tym, jak zdał sobie sprawę, że to, co uważał za „solidny przysmak”, było w rzeczywistości „galaretowatą pastą”

Nic dziwnego, że moment ten stał się hitem w mediach społecznościowych.

John Mayer jest po prostu absolutnie poważny w barze dla kotów jest prawdopodobnie jedną z moich absolutnie ulubionych rzeczy na każdym z #CNNNYE. Umierają z powodu kotów, które tam są, jego deadpan i siebie. pic.twitter.com/OBn3ScupaY

– AC (@Vandel_Buster) 1 stycznia 2024 r.

Czytaj również:  Doug Liman bierze udział w premierze "Road House" na SXSW, pomimo planów bojkotu

Latest Posts

Nie przegap