sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Ariana DeBose ożywia i wykorzystuje niesławny rap z BAFTA na koncertach „Autentyczności

Kiedy Ariana DeBose gościła lutowe nagrody BAFTA, otworzyła się z meme-generującym występem, który podbił internet, z reakcjami od cringe do podwójnego cringe. DeBose – która współtworzyła tekst „Angela Bassett zrobiła rzecz, Viola Davis moja Kobieta Król, Blanchett Cate jesteś geniuszem, Jamie Lee jesteś wszystkim z nas” – wydaje się mieć ostatni śmiech … aż do banku.

32-letnia zdobywczyni Oscara trafiła na scenę londyńskiego Palladium 1 kwietnia na jeden wieczór, podczas którego wykonała ten utwór ponownie dla wyprzedanego tłumu wraz z coverami „Vogue”, „Ray of Light”, „Hand in My Pocket” i mashupem „The Ladies Who Lunch” z „Poor Unfortunate Souls”

Szpieg Hollywood Reporter był obecny na koncercie i przekazał zdjęcia towaru DeBose, wśród którego znalazły się koszulki, torby i plakaty z tekstami rapu. (Według DeBose i postu jej dyrektora muzycznego Benjamina Rahaula, dochód ze sprzedaży towarów z koncertu został przeznaczony na Mermaids, brytyjską organizację non-profit, która wspiera transgenderowe, niebinarne i zróżnicowane płciowo dzieci, młodzież i ich rodziny od 1995 roku.

Po otrzymaniu nagrody BAFTA przez DeBose, Jamie Lee Curtis, która została wymieniona z nazwiska i nominowana tej nocy, broniła autorki tekstów. „Dla mnie to było radosne, celebrujące, siostrzane, gorące, pikantne, a ona jest po prostu tak niesamowicie utalentowana”, powiedziała Curtis w rozmowie z Deadline. „Ona jest fantastycznym talentem, ci ludzie powinni się zamknąć, wycofać i pozwolić tej kobiecie świecić tylko swoim światłem”.

DeBose przynosi swój akt do Nowego Jorku na kolejny koncert „Autentyczność” w Lincoln Center 8 kwietnia. W wywiadzie dla Time Out promującym koncert w Big Apple, DeBose była bez ogródek: „Posiadam każdą uncję tego, czym jest ten rap BAFTA. Bawię się tym w programie, więc jeśli przychodzisz się bawić, to będziesz się dobrze bawić.”

Czytaj również:  'Succession' ujawnia następcę Logana Roya: Kto rządzi w Waystar Royco?

Poniedziałek, 10 kwietnia, godz. 21:25: Zaktualizowano, aby uwzględnić partnera charytatywnego Kupca.

Latest Posts

Nie przegap