poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Ariana Grande zastanawia się nad uwagą tabloidów: „Selektywnie zostawiamy miejsce na człowieczeństwo”

Ariana Grande zastanawiała się nad tym, jak uwaga tabloidów wpływa na postrzeganie celebrytów przez publiczność, mówiąc, że wiarygodność historii często zależy od uprzedniej akceptacji osób publicznych.

„Wybiórczo pamiętamy, że to właśnie robią tabloidy ludziom, zwłaszcza kobietom, w oparciu o to, czy lubimy daną osobę, czy nie” – powiedziała Grande podczas występu w programie Zach Sang Show na kanale Amazon Music w serwisie Twitch.

„Selektywnie zostawiamy miejsce na człowieczeństwo, na niuanse” – kontynuowała, dodając, że czytelnicy tabloidów „nie zostawiają na to miejsca”

Grande, która wyda swój siódmy album – Eternal Sunshine – w przyszłym tygodniu, następnie sprecyzowała swoją refleksję, mówiąc, że czytelnicy zostawią miejsce na człowieczeństwo „dla swoich przyjaciół i rodziny”, ale „wyłączają je, gdy jest to zgodne z wersją osoby, którą mają w głowie i w którą chcą wierzyć, że jest prawdziwa”

Komentarze Grande pojawiają się po piętach burzliwej serii nagłówków dla gwiazdy pop. Niedawno zakończyła kręcenie bardzo oczekiwanych filmów Wicked, z których pierwszy opublikował swój zwiastun podczas Super Bowl i trafi do kin w listopadzie. W zeszłym roku ona i jej były mąż, Dalton Gomez, złożyli pozew o rozwód we wrześniu. Mniej więcej w tym samym czasie była podobno romantycznie związana ze swoim Wicked współgwiazdą, Ethanem Slaterem.

Również w zeszłym roku kilka piosenek Grande wyciekło do TikTok, gdzie zgromadziły tysiące odsłuchów wbrew zgodzie piosenkarki.

„Dziękuję bardzo. Zobaczymy się w więzieniu. Dosłownie” – powiedziała Grande w tym tygodniu o przeciekach.

Później dodała jednak, że reakcja fanów na piosenki była tym, co zainspirowało ją do włączenia przerobionych wersji utworów na Eternal Sunshine.

„To było jak parodia tego dziewczęcego klimatu” – powiedziała, insynuując, że piosenki zostały początkowo napisane na potrzeby niewydanego programu telewizyjnego. „Ale [fani] to uwielbiają… To takie banalne, ale jest w porządku. Wzięłam to pod uwagę i w pewnym sensie dałam im wersję Ariany na albumie.”

Czytaj również:  Najlepsze przenośne głośniki Bluetooth do kupienia na wyprzedaży w Amazon Prime Day

Kontynuowała: „Teraz są zupełnie inne. Więc chociaż je słyszałeś – ponieważ je ukradłeś – teraz są zupełnie inne.”

Latest Posts

Nie przegap