sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Ayo Edebiri ponownie obraża Jennifer Lopez przed ich występem w „SNL

To może być niezręczne.

Gwiazda „The Bear” Ayo Edebiri będzie gospodarzem „Saturday Night Live” w tę sobotę z Jennifer Lopez jako gościem muzycznym cztery lata po tym, jak ta pierwsza powiedziała, że ta druga nie umie śpiewać.

Podczas występu w 2020 roku w podcaście „Scam Goddess”, aktorka, obecnie 28-letnia, stwierdziła, że kariera nominowanej do nagrody Grammy była „jednym długim oszustwem”

„Ona myśli, że jest na wielu ścieżkach, ale to nie ona” – twierdzi Edebiri, pozornie odnosząc się do plotki, że Lopez używa wokalistów-widm do nagrywania swojej muzyki.

„Myślę, że ona myśli, że nadal jest dobra, nawet jeśli nie śpiewa w większości tych piosenek.”

Edebiri, która w zeszłym miesiącu zdobyła swoją pierwszą nagrodę Emmy, przyznała, że „zafascynowała się” karierą wykonawczyni hitu „On the Floor” i „przeczytała” teorie, że nie śpiewała wszystkich swoich utworów.

Ayo Edebiri ponownie skrytykował Jennifer Lopez przed ich wspólnym występem w programie „Saturday Night Live” 3 lutego. NBC/YouTube

„Wiele opisów piosenek będzie brzmiało: 'J. Lo nie miała czasu, aby dotrzeć do studia”, „J. Lo była zajęta” – twierdziła. Lo była zajęta” – twierdziła.

„To jest jak, 'Robiąc co?’ Oczywiście nie śpiewaniem!!!”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Ani Edebiri, ani Lopez nie odnieśli się publicznie do dissu i wydawali się być w przyjaznych stosunkach ze sobą w klipach promocyjnych do nadchodzącego odcinka w tym tygodniu.

Podczas występu w 2020 roku w podcaście „Scam Goddess”, Edebiri powiedział, że kariera Lopez była „jednym długim oszustwem” Will Heath/NBC
„Myślę, że ona myśli, że nadal jest dobra, mimo że nie śpiewa w większości tych piosenek”, potępiła. Michael Simon/Shutterstock
Zwyciężczyni Emmy wyjaśniła, dlaczego jej zdaniem nominowana do Grammy piosenkarka nie śpiewa w niektórych swoich utworach. AFP via Getty Images

W rzeczywistości para nawet komplementowała się nawzajem w jednym z krótkich klipów.

„Jestem naprawdę podekscytowana, uwielbiam twój program”, powiedziała Lopez komikowi, na co ten odpowiedział: „Uwielbiam wszystko, co robisz.”

Przedstawiciele obu gwiazd nie odpowiedzieli od razu na prośbę Page Six o komentarz w tej sprawie, ale źródło bliskie sytuacji twierdziło w piątek TMZ, że aktorka jest fanką 54-letniej Lopez i jest podekscytowana, że może z nią pracować.

Czytaj również:  Demi Lovato zaręczyła się z muzykiem Jutesem po roku randkowania: Zobacz jej ogromny pierścionek

Informator powiedział również, że gwiazda „Marry Me” nie przejmuje się komentarzami i zwykle nie rozwodzi się nad krytyką.

Odcinek „SNL” z 3 lutego będzie pierwszym, w którym Edebiri będzie gospodarzem.

Ani Lopez, ani Edebiri nie skomentowali publicznie obelg. Getty Images
Osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała TMZ w piątek, że Lopez nie pozwala, aby krytyka tego typu do niej dotarła. Getty Images

W międzyczasie Lopez pojawiła się w programie kilka razy, a jej debiut jako gościa muzycznego miał miejsce w 2000 roku.

Następnie pełniła rolę gospodarza i gościa muzycznego w odcinkach z 2001 i 2010 roku.

Ostatecznie ponownie wystąpiła w programie w 2019 roku.

Latest Posts

Nie przegap