poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Billie Eilish mówi, że sen o Christianie Bale’u uświadomił jej, że musi zerwać z chłopakiem

Billie Eilish ujawnia sen, który miała lata temu i który uświadomił jej, że musi zerwać ze swoim ówczesnym chłopakiem.

Nagrodzona Grammy piosenkarka i jej brat, Finneas O’Connell, rozmawiali w piątek z Amelią Dimoldenberg podczas „Pre-Luncheon” dla nominowanych do Oscarów, kiedy Eilish opowiedziała o pamiętnym śnie.

Po tym, jak Dimoldenberg zapytał duet muzyczny, czy napisali swój przebój z 2016 roku „Ocean Eyes” o Cillianie Murphym, obaj żartobliwie zgodzili się, że „prawdopodobnie” to zrobili. O’Connell dodał: „Prawdopodobnie napisałem ją o Cillianie, tak. Jestem wielkim fanem oczu Cilliana w Dunkierce

Ale Eilish szybko dodała: „Batman jest tym jedynym” Dimoldenberg zapytał: „Czy to twój ulubiony superbohater?”, na co piosenkarka „Bad Guy” odpowiedziała: „Tak? Tak naprawdę nie wiem zbyt wiele o superbohaterach”, ale podobał jej się film z 2008 roku Mroczny Rycerz.

Doprowadziło to piosenkarkę do tego, że musiała przez chwilę „być prawdziwa”.

„Kilka lat temu miałam sen o Christianie Bale’u i było to w małej kawiarni w słońcu i uświadomiło mi to, że musiałam zerwać z moim ówczesnym chłopakiem” – ujawniła. O’Connell zaczął się śmiać, podczas gdy Dimoldenberg opuściła usta w szoku na komentarz Eilish.

„Nie, jak naprawdę. Obudziłam się (cue her pretending to open her eyes) i oprzytomniałam”, zażartowała piosenkarka „Happier Than Ever”. „To koniec.”

Chociaż Eilish nie wymieniła chłopaka, o którym mówiła, ostatnio była związana z głównym wokalistą The Neighbourhood, Jesse Rutherfordem, ale podobno zerwali w zeszłym roku.

Eilish i O’Connell są nominowani do 96. Oscara w kategorii najlepsza piosenka oryginalna za utwór „What Was I Made For?” ze ścieżki dźwiękowej Barbie. Wystąpią również na ceremonii 10 marca.

Czytaj również:  Książę Harry opowiada w "60 Minutes" o powodach upublicznienia trosk rodziny królewskiej: "Silence Is Betrayal"

Latest Posts

Nie przegap