wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Blake Lively zawróciła w głowie, ujawniając, że jej dres na Super Bowl służył jako buty

Zastanawiając się nad Super Bowl 2024, Blake Lively ujawniła, że dres Adidas x Balenciaga, który miała na sobie, pełnił również funkcję obuwia.

„W zeszłym tygodniu po raz pierwszy w życiu zostawiłam moje dzieci i miałam na sobie spodnie, które były butami” – 36-letnia absolwentka „Plotkary” podpisała karuzelę zdjęć na Instagramie ze swojej podróży do Las Vegas.

W poście Lively zamieściła kilka zdjęć z bliska, na których widać, jak jej czerwone buty na obcasie zmieniają się w rozkloszowaną nogawkę spodni.

Blake Lively dała fanom wgląd w swój strój na Super Bowl. AFP via Getty Images
Absolwentka „Plotkary” ujawniła, że jej czerwone spodnie dresowe służyły również jako buty. Instagram/blakelively
„W zeszłym tygodniu po raz pierwszy opuściłam moje dzieci i miałam na sobie spodnie, które były butami” – napisała we wtorek na Instagramie. Instagram/blakelively
Fani nie mogli uwierzyć, że te dwie rzeczy zostały połączone w jedną. Instagram/blakelively

Charakterystyczne dla marki trzy paski rozciągały się z boku nogawki spodni i na części buta.

Aktorka zażartowała również, że „robiła zdjęcia do góry nogami i nie miała o tym pojęcia” oraz „potraktowała bransoletkę przyjaźni jak Flat Stanley” dla swojego męża, Ryana Reynoldsa, który przezabawnie oglądał mecz z domu.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Pożyczyłam więcej biżuterii niż szkielet w Piratach z Karaibów. I poszłam do klubu” – kontynuowała. „Teraz wiem, jak wyglądałby mój odcinek Strefy Mroku. 💥🙌😆”

Chociaż dała fanom kilka różnych punktów do dyskusji, większość jej zwolenników nie mogła ominąć jej innowacyjnego projektu spodni.

Aktorka zażartowała również, że jej biżuteria warta prawie 500 000 dolarów została „pożyczona” Instagram/blakelively

„Spodnie były butami?!? Wyglądałeś niesamowicie, włosy, strój, wszyscy chcieliśmy wyglądać jak ty na Super Bowl!” napisała jedna osoba.

„Nawet nie zauważyłam spodni lol”, napisała inna zaskoczona obserwatorka, a trzecia dodała: „TE SPODNIE TO BYŁY BUTY?!?! 🤯”

„Omg, więc jeśli stopy zaczynają boleć, musisz zdjąć spodnie?!” – zapytał żartobliwie czwarty.

Częścią jej biżuterii Tiffany & Co. była bransoletka przyjaźni. Instagram/blakelively

„Garnitury> Buty”, napisał ktoś inny.

Lively – która nosiła włosy ułożone w ogromne, sprężyste loki – połączyła jaskrawoczerwony dres z przyciętym podkoszulkiem i biżuterią za prawie pół miliona dolarów.

Czytaj również:  Sam Asghari odrzuca teorie fanów, że kontroluje żonę Britney Spears

Matka czwórki dzieci ozdobiła swoje nadgarstki 14 różnymi złotymi i srebrnymi bransoletkami – wszystkie od Tiffany & Co.

Matka czwórki dzieci mówi, że podróż do Las Vegas była jednym z niewielu momentów, kiedy była z dala od swoich córek. Instagram/blakelively

Nosiła również kilka masywnych złotych naszyjników z tego samego słynnego sklepu jubilerskiego – w tym naszyjnik z ogniwami stopniowanymi o wartości 18 500 USD, naszyjnik z diamentami pavé o wartości 78 000 USD i naszyjnik z ogniwami stopniowanymi z żółtego złota o wartości 62 000 USD.

Jeśli chodzi o kolczyki, Lively wystylizowała nieco proste diamentowe kolczyki (1,650 USD) ze złotymi kolczykami wężowymi Elsa Peretti (4,000 USD).

Łączna suma za całą „pożyczoną” biżuterię wyniosła $469,075.

Latest Posts

Nie przegap