sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Britney Spears ogłasza, że poroniła: „To niszczący czas dla każdego rodzica”

Britney Spears poroniła

Piosenkarka publicznie ogłosiła, że ona i jej narzeczony Sam Asghari poronili w poście na Instagramie w sobotę. Wiadomość przychodzi nieco ponad miesiąc po tym, jak Spears ujawniła, że jest w ciąży i sześć miesięcy po tym, jak piosenkarka została zwolniona z 13-letniego konserwatora.

„Z najgłębszym smutkiem musimy ogłosić, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży” – napisała Spears. „To jest druzgocący czas dla każdego rodzica. Być może powinniśmy byli poczekać z ogłoszeniem, aż będziemy dalej. Jednak byliśmy nadmiernie podekscytowani, aby podzielić się dobrą nowiną.”

Spears kończy swoje oświadczenie, które jest w imieniu jej i Asghari, w podpisie postu na Instagramie. „Jesteśmy wdzięczni za to, co mamy w procesie powiększania naszej pięknej rodziny” – napisała. „Dziękujemy za wasze wsparcie.”

W odpowiedzi na ogłoszenie, Asghari odpowiedział: „Będziemy mieli cud wkrótce.”

Spears po raz pierwszy ogłosiła, że jest w ciąży z pierwszym dzieckiem jej i Ashghariego 11 kwietnia w anegdocie nawiązującej do ówczesnych wakacji pary na Hawajach. Asghari potwierdził wiadomość w swoim własnym oświadczeniu na Instagramie później tego samego dnia, pisząc: „Małżeństwo i dzieci są naturalną częścią silnego związku wypełnionego miłością i szacunkiem. Ojcostwo to coś, na co zawsze czekałem i nie traktuję lekko. To najważniejsza praca, jaką kiedykolwiek będę wykonywał.”

Spears i Asghari są zaręczeni od września 2021 roku. Piosenkarka ma dwóch synów, Jayden i Preston, ze związku z byłym mężem Kevinem Federline.

Czytaj również:  Santa Barbara Film Fest: Jeffrey Wright odbiera nagrodę Montecito, mówi, że "American Fiction" pomogło mu "odbudować się" po trudnym okresie osobistym

Latest Posts

Nie przegap