poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Była żona byłego chłopaka paparazzo Britney Spears mówi, że jest „wdzięczna” piosenkarce za zniszczenie ich małżeństwa

Britney Spears rzekomo pomogła zrujnować małżeństwo w 2008 roku – ale rzekoma ofiara jest jej dozgonnie wdzięczna.

„Jestem tak cholernie wdzięczna, że z jakiegokolwiek powodu ta niewiarygodna osoba wkroczyła w życie mojego męża i usunęła go z mojego” – wyznała AzLynn Berry portalowi Us Weekly w opublikowanym w czwartek wywiadzie na temat rozpadu jej małżeństwa.

Berry, która jest trenerem dopasowania i przewodnikiem po wcieleniach z Los Angeles, była żoną paparazzo Adnana Ghaliba w latach 2003-2008.

Ghalib poznał Spears, obecnie 42-letnią, w 2007 roku, kiedy wskoczyła do jego samochodu, aby uniknąć agresywnych paparazzich. Od tego momentu nawiązali nieprawdopodobny, wielomiesięczny romans.

Podczas rozmowy z Us, Berry oskarżyła Ghaliba o bycie „charyzmatycznym” i manipulacyjnym i twierdziła, że nie miałaby siły, by opuścić ich niezdrowy związek bez tak łatwego wyjścia.

„Z jakiegokolwiek powodu, ta niewiarygodna osoba wkroczyła w życie mojego męża i usunęła go z mojego”, powiedziała trenerka w wywiadzie dla Us Weekly opublikowanym w czwartek. Instagram/azlynnb
Berry poślubiła paparazzo w 2003 roku. Rozwiedli się w 2008 roku po tym, jak dowiedziała się o jego romansie z piosenkarką pop. Instagram/azlynnb
Twierdziła, że nie miałaby siły opuścić Ghaliba i ich „toksycznego” związku bez Spears jako „katalizatora” Instagram/azlynnb

„Obecność [Britney] była katalizatorem, który był wystarczająco silny, aby zakończyć małżeństwo i jestem bardzo, bardzo wdzięczna” – powtórzyła.

„Wiem na pewno, że zabiłabym się, gdybym pozostała w toksycznym związku.”

W swoich wspomnieniach z 2023 roku, „The Woman in Me”, piosenkarka „Gimme More” twierdziła, że nie miała pojęcia, że Ghalib był żonaty, kiedy zaczęli się spotykać.

Ghalib poznał Spears, gdy pod koniec 2007 roku wskoczyła do jego samochodu, aby uniknąć awanturujących się paparazzi. SplashNews.com
Od tego momentu nawiązała się między nimi przyjaźń, która przerodziła się w romans. Hot Shots Worldwide

Pozornie popierając swoje twierdzenie, Berry powiedziała nam, że fotograf „nie miał historii bycia szczerym, jeśli chodzi o jego status związku.”

Twierdziła również, że ojciec Spears, Jamie Spears, próbował ujawnić jej prawdę o tożsamości Ghaliba, ale to nie zadziałało.

„[Ale] jeśli masz wybór między słuchaniem kogoś, kto w pewnym sensie odebrał ci tożsamość, a gorącym facetem z grubym akcentem, który chce traktować cię jak człowieka, dostaniesz to, czego chcesz „, wyjaśniła Berry.

Berry powiedziała nam, że jej były „nie miał historii bycia uczciwym, jeśli chodzi o jego status związku” Hot Shots Worldwide
W swoich wspomnieniach z 2023 roku, „The Woman in Me”, Spears twierdziła, że nie miała pojęcia, że Ghalib był żonaty, kiedy byli razem. WireImage
Berry powiedziała nam, że ojciec Spears, Jamie Spears, próbował powiedzieć jej, że jej chłopak jest żonaty, ale ona nie chciała słuchać. Instagram/azlynnb

Berry twierdziła również, że zdobywczyni nagrody Grammy była świadoma zbliżającego się nadzoru kuratorskiego, co czyniło jej ojca bardziej niegodnym zaufania.

Czytaj również:  Adele przekłada rezydenturę w Las Vegas po tym, jak lekarz zmusił ją do "odpoczynku": "Nie mam wyboru

Związek Spears z Ghalibem rozpoczął się niedługo po tym, jak niesławnie ogoliła głowę i zaatakowała samochód parasolką.

Spears i paparazzo zerwali po tym, jak rzekomo pokazano jej dowody na to, że planował zakup testu ciążowego dla rozgłosu.

Berry złożył wniosek o separację prawną 18 stycznia 2008 roku.

Page Six skontaktowała się z zespołem Britney w celu uzyskania komentarza na temat wywiadu z Berry, ale nie otrzymaliśmy natychmiastowej odpowiedzi.

Po zakończeniu związku z Ghalibem, Spears zaczęła spotykać się ze swoim byłym menadżerem, Jasonem Trawickiem. Zaręczyli się w 2011 roku, ale zerwali w 2013 roku.

Piosenkarka „Lucky” przeszła do ołtarza z Samem Asghari w 2022 roku, ale rozstali się w następnym roku. Jordan Strauss/Invision/AP

Następnie przez rok spotykała się z prawnikiem Davidem Lucado, a przez kilka miesięcy z Charliem Ebersolem, synem współtwórcy „Saturday Night Live” Dicka Ebersola.

W 2016 roku gwiazda pop zaczęła spotykać się z aktorem Samem Asghari po spotkaniu na planie jej teledysku „Slumber Party”.

W 2022 roku przeszli do ołtarza, ale rozstali się po nieco ponad roku małżeństwa.

Latest Posts

Nie przegap