15 lutego 2023 r. | 21:24

Poznała go na zawsze w minutę … a raczej w osiem miesięcy.

Camila Cabello i Austin Kevitch podobno poszli swoimi drogami po tym, jak latem ubiegłego roku pojawiły się plotki o romansie.

„Camila i Austin zerwali”, źródło powiedziało Entertainment Tonight w środę, dodając, że „zostało ogłoszone w biuletynie Lox Club” dla ekskluzywnej aplikacji randkowej Kevitcha (zwanej „Jewish Raya”), że ich CEO „jest znowu singlem”.

E! News również zacytowało ogłoszenie w newsletterze Lox Club.

Camila Cabello and Austin Kevitch on a walk
Wiele punktów sprzedaży twierdziło w środę, że „zostało ogłoszone w newsletterze Lox Club” dla ekskluzywnej aplikacji randkowej Kevitcha, że ich CEO „jest znowu singlem.”
ShotbyNYP / BACKGRID

Źródło ET twierdzi, że piosenkarka i kreator technologii „bardzo zajęte” kariery przyczyniły się do ich rozstania, mówiąc, że „stało się trudne do zrównoważenia tego i ich związku.”

„Nie ma między nimi złej krwi”, źródło upewniło się, że zauważyło.

Ich przedstawiciele nie odpowiedzieli jeszcze na prośbę Page Six o komentarz.

Camila Cabello and Austin Kevitch in a car
Źródło powiedziało, że „stało się trudne” dla Cabello i Kevitcha do „zrównoważenia” ich kariery i związku.
ShotbyNYP / BACKGRID

Cabello i Kevitch po raz pierwszy wyszli razem w czerwcu 2022 roku w Los Angeles, gdzie paparazzi przyłapali ich na tym, że wyglądali na zauroczonych, gdy spacerowali, uśmiechali się i rozmawiali.

Para potwierdziła swój związek dwa miesiące później, kiedy wyszła na kolejny spacer po LA – tylko ten był pełen PDA.

Podczas wycieczki para trzymała się za ręce w drodze do stołu piknikowego, gdzie zdobywczyni Grammy całowała policzek swojego męża i pieściła jego twarz.

Była frontmenka Fifth Harmony, 25 lat, i 31-letni Kevitch mogli się poznać przez swoją gwiazdę z „Kopciuszka”, Nicholasa Galitzine, który grał księcia Roberta naprzeciwko Kopciuszka Cabello.

W 2018 roku Kevitch pochwalił Galitzine’a – który wydaje się być jego krewnym – za rolę za pośrednictwem swojej Instagram Story, pisząc (przez Breitbart), „@nicholasgalitzine czyniąc Lexi, Laurę, Geoffrey’a, babcię Yaya, I MOST IMPORTANTLY ME dumną rodziną za wychowanie tak uroczego małego make-believe księcia!!!”

Czytaj również:  Domowe must-haves Kyle Richards obejmują to znalezisko Amazon poniżej 8 USD: "Sprawia, że czuję się jak Kris Jenner

Cabello zaczęła spotykać się z Kevichem dziewięć miesięcy po jej listopadowym rozstaniu z gwiazdą popu Shawnem Mendesem z 2021 roku, z którym spotykała się przez prawie trzy lata.