poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Chad Michael Murray, Scott Patterson powracają do The CW w kanadyjskim serialu „Sullivan’s Crossing

The CW wzmacnia swój harmonogram na jesień 2023 roku – i sprowadza kilka znajomych twarzy z powrotem do sieci.

Nadawca nawiązał współpracę z kanadyjską siecią CTV i Fremantle nad Sullivan’s Crossing, rodzinnym dramatem o neurochirurgu (Morgan Kohan z Hallmark’s When Hope Calls), który powraca do swojego małego rodzinnego miasta w następstwie zawodowego skandalu. Gilmore Girls alum Scott Patterson i były One Tree Hill prowadzący Chad Michael Murray (który również miał rolę w Gilmore Girls) również grają główne role.

Serial, oparty na powieściach autorki Virgin River Robyn Carr, zostanie wyemitowany jesienią na antenie The CW. Obecnie jest w połowie swojej 10-odcinkowej serii w CTV.

Sullivan’s Crossing to bogaty emocjonalnie, autentyczny dramat rodzinny, który natychmiast trafi do widzów dzięki niesamowitej obsadzie i zrozumiałym tematom autorefleksji, drugiej szansy i siły społeczności” – powiedział Brad Schwartz, prezes ds. rozrywki w The CW. „Wraz z przełomowym występem Morgan Kohan, niezwykle wyjątkowe jest sprowadzenie Chada i Scotta z powrotem do domu do The CW.”

Oczekuje się, że pod rządami nowych właścicieli Nexstar, The CW będzie polegać na tańszych, nabytych serialach, takich jak Sullivan’s Crossing dla znacznej części swojego harmonogramu w godzinach największej oglądalności. Tylko jeden z aktualnych seriali sieci, All American, został przedłużony na lata 2023-24, a do końca sezonu pozostał niecały miesiąc.

Sullivan’s Crossing pomoże również zapewnić, że stacja CW będzie miała co najmniej jeden serial gotowy na jesień, gdyby strajk Amerykańskiej Gildii Scenarzystów zakłócił normalny przepływ produkcji w USA

Roma Roth (Virgin River) pełni funkcję showrunnera i jest producentem wykonawczym wraz z Christopherem E. Perrym, Michelą Di Mondo z Fremantle i Hilary Martin oraz Reel World Management.

Czytaj również:  Najlepsze świąteczne oferty Dyson na narzędzia do włosów Airwrap, Supersonic, Airstrait i Corrale w ostatniej chwili

Latest Posts

Nie przegap