niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Chance Perdomo wspominany przez gwiazdy „Gen V”: „To boli. Bardzo”

Członkowie Prime Video Gen V i Netflix Chilling Adventures of Sabrina wzięli udział w mediach społecznościowych w ten weekend, aby upamiętnić swoją zmarłą współgwiazdę, Chance Perdomo, która niedawno zginęła w wypadku motocyklowym.

Perdomo miał 27 lat. Najbardziej znany był z roli Andre Andersona w Gen V, popularnego studenta Uniwersytetu Godolkin, który potrafi magnetycznie manipulować przedmiotami. Aktor pojawił się również w roli Ambrose’a Spellmana w serialu Netflix Sabrina. Ambrose był kuzynem głównej bohaterki Sabriny, granej przez Kiernan Shipkę.

Patrick Schwarzenegger, współgwiazda Perdomo Gen V, który wciela się w Luke’a, najlepszego przyjaciela Andre, opublikował w niedzielę na swoim Instagramie kilka zdjęć siebie i swojego zmarłego przyjaciela, ostatnie z wiadomością: „Mam nadzieję, że jesteś w niebie z cygarem”

Schwarzenegger napisał później na X, wcześniej na Twitterze: „To boli. Bardzo. Co za młody utalentowany aktor i wspaniały przyjaciel – odszedł zbyt wcześnie”

Dodał również, że praca z Perdomo była „przyjemnością”

W oświadczeniu przedstawicieli Perdomo potwierdzającym jego śmierć w sobotę zauważono, że „pasja aktora do sztuki i nienasycony apetyt na życie były odczuwalne przez wszystkich, którzy go znali, a jego ciepło pozostanie w tych, których kochał najbardziej” Kontynuowano: „Prosimy o uszanowanie pragnienia prywatności rodziny, która opłakuje stratę ukochanego syna i brata”

W sobotę producenci Gen V powiedzieli w oświadczeniu, że „nie możemy się z tym pogodzić. Dla tych z nas, którzy go znali i pracowali z nim, Chance był zawsze czarujący i uśmiechnięty, entuzjastyczna siła natury, niesamowicie utalentowany wykonawca, a przede wszystkim bardzo miła, urocza osoba. Nawet pisanie o nim w czasie przeszłym nie ma sensu. Bardzo współczujemy rodzinie Chance’a i opłakujemy stratę naszego przyjaciela i kolegi. Uściskajcie dziś swoich bliskich.”

Obsada Gen V wydała później wspólne oświadczenie, w którym napisano: „Nasze serca są z bliskimi Chance’a, gdy opłakujemy tę szokującą stratę. Będziemy pamiętać wyjątkowe chwile, które spędziliśmy razem, jego zaraźliwy uśmiech, który mógł rozświetlić każde pomieszczenie, jego ciepłe uściski i autentyczność, którą zawsze nosił ze sobą. Spoczywaj w pokoju, drogi przyjacielu, będzie nam ciebie bardzo brakować”

Czytaj również:  Kevin Conroy, wieloletni głos Batmana, zmarł w wieku 66 lat

W innym miejscu w mediach społecznościowych gwiazda The Boys, Antony Starr, nazwał odejście Perdomo „tak cholernie tragicznym” Gen V to spinoff serialu The Boys; Starr pojawił się również w finale pierwszego sezonu Gen V.

Aktorzy The Boys Erin Moriarty, Jack Quaid i Karen Fukuhara również ponownie udostępnili hołd dla Perdomo na Instagramie Prime Video na swoich kontach w niedzielę.

Aktorka Chilling Adventures of Sabrina Skye Marshall zamieściła własną refleksję na temat odejścia Perdomo, pisząc, że „przesyła miłość całej jego rodzinie, jego niesamowitej matce, która jest zdruzgotana, oraz przyjaciołom i fanom #caos opłakującym tę ogromną stratę”

Marshall grała Mambo Marie LeFleur w Sabrina, czarownicę voodoo, która pomagała Ambrose’owi w jego różnych przedsięwzięciach.

„Chance to moje dziecko”, kontynuowała. „Miły, cenny mężczyzna, który jest niezwykle utalentowany, bardzo inteligentny, kochający przytulać, energiczny, promienna siła natury z piękną, żywą duszą i jasnym dziecięcym uśmiechem, poruszający się w rytm własnego bębna. Oboje rozpromienialiśmy się za każdym razem, gdy się widzieliśmy. Ostatni raz rozmawialiśmy w zeszłym miesiącu, a moje ostatnie słowa do niego brzmiały: „Kocham cię!!!” I on o tym wiedział. Jestem w stanie szoku i dewastacji, jak wielu. Nie jestem gotowa, by poradzić sobie z tym bólem”

Dyrektor generalny Netflix, Ted Sarandos, również zabrał na Instagram, aby złożyć hołd zmarłemu aktorowi w ten weekend, pisząc, że „Chance był utalentowanym młodym aktorem straconym zbyt wcześnie. Świetnie się z nim pracowało przy The Chilling Adventures of Sabrina. Wszyscy w Netflix przesyłają miłość i siłę całej rodzinie Chance’a i jego wielkiej rodzinie przyjaciół ”

Roberto Aguirre-Sacasa, scenarzysta serialu Sabrina, napisał na Instagramie, że Perdomo był „jednym z najbardziej utalentowanych młodych aktorów, z którymi miałem zaszczyt pracować” i zauważył, że jego śmierć jest „rozdzierająca serce i oszałamiająca”

Zobacz więcej hołdów dla Perdomo poniżej.

Czytaj również:  'One Piece Film: Red" o przekształceniu kultowej mangi w globalny fenomen medialny i o tym, jak anime może "przekroczyć granice państw"

1 kwietnia, 12:30 Zaktualizowano o wspólne oświadczenie obsady Gen V.

Latest Posts

Nie przegap