18 grudnia 2022 r. | 16:28

Charli D’Amelio dzieli się szczegółami dotyczącymi mody i urody, którymi obdarowuje swoich bliskich w tym sezonie świątecznym.

Gwiazda TikTok powiedziała wyłącznie Page Six Style, że ma w planach kilka słodkich niespodzianek dla chłopaka Landona Barkera i siostry Dixie D’Amelio.

„Landon uwielbia biżuterię, więc kupię mu fajny kawałek, aby dodać go do jego kolekcji!” mistrzyni „Tańca z gwiazdami” sezonu 31, 18, droczyła się.

„Nie mogę zdradzić, co będzie wielkim prezentem dla Dixie, ale ma ona obsesję na punkcie futerałów do telefonów i uwielbia je zmieniać przez cały czas”, dodała.

„Więc jako jeden z jej prezentów dostanę od niej nowe etui na telefon Wildflower.”

Charli wyjaśniła, że jej słynna rodzina – składająca się również z mamy Heidi D’Amelio i taty Marca D’Amelio – jest „zawsze sentymentalna”, jeśli chodzi o dawanie prezentów.

„Każdego roku mogę liczyć na to, że moja rodzina dostanie coś, co będzie wiele dla mnie znaczyło”, powiedziała Page Six Style, że w tym roku na jej liście życzeń jest jeden konkretny przedmiot.

„Kocham każdy element z naszego październikowego dropu Social Tourist. Elementy są idealne na zimę, a ja szczególnie kocham Ultra High-Rise Vegan Patent Leather Straight Pants ($48)”, wyjaśniła gwiazda „D’Amelio Show”.

„Są tak uniwersalne, ale także doprawiają każdy strój. Wyglądają równie dobrze z grubym swetrem, jak i z crop topem na wieczorne wyjście!”

Co do łatwych, last-minutowych prezentów? Charli sugeruje swój debiutancki zapach, Born Dreamer ($48), który jest dostępny do odbioru w sklepach Ulta lub do dostawy następnego dnia online.

„To idealny prezent dla każdego miłośnika zapachów w twoim życiu. Zawsze dostaję komplementy, gdy go noszę”, powiedziała nam. „Uwielbiam to, że jest wegański i czysty, a zapach wibruje z osobistą chemią ciała każdego z nas, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego!”

Czytaj również:  gwiazda "Modern Family", Ed O'Neill, prawie dołączył do mafii, zanim osiągnął sukces w Hollywood: Byłem "spłukany

Charli jest również fanką gromadzenia zapasów świec, które można łączyć z innymi drobnymi prezentami, takimi jak różne produkty kosmetyczne i karty upominkowe.

„Szczególnie zimą, suche usta stają się problemem. Dlatego uwielbiam dawać błyszczyki i balsamy do ust jako prezenty do pończoch. Szczególnie kocham Rhode Peptide Lip Treatment (16$) i Summer Fridays Lip Butter Balm (23$)”, podzieliła się.

„Karty podarunkowe to również świetny prezent, jeśli masz ograniczony budżet. Są zabawne, ponieważ można je spersonalizować dla osoby, którą obdarowujemy i dostosować cenę do budżetu”, kontynuowała.

„Moja ulubiona karta upominkowa jest do Dunkin’, ponieważ może przejść długą drogę! Idealna dla miłośników głębokiego L (a kto nie jest jednym z nich?), karta upominkowa o wartości 15 lub 20 dolarów może zapewnić wiele kaw, pączków i innych pysznych smakołyków temu, kogo obdarowujesz.”

A photo of a skincare fridge, popularized by TikTok
Absolwentka „Tańca z Gwiazdami” mówi, że lodówki do pielęgnacji skóry, które widziała w całym TikTok „są niesamowitym prezentem.”
Beauty Fridge

A ponieważ Charli zawsze przewija się przez TikTok, z pewnością znalazła kilka wyjątkowych pomysłów na prezenty w aplikacji do dzielenia się wideo.

„Mając obsesję na punkcie pielęgnacji skóry, widziałam tak wiele TikToków o lodówkach do pielęgnacji skóry i myślę, że stanowią one tak niesamowity prezent” – zachwycała się. „Są idealne nie tylko do przechowywania produktów, ale także utrzymywania ich w chłodzie, co uwielbiam.”

Dodała: „To luksusowy prezent, który ludzie nieczęsto myślą kupić dla siebie, więc to świetny pomysł na prezent w tym sezonie świątecznym.”