19 czerwca 2022 | 4:38pm

Lara Saget uhonorowała swojego zmarłego tatę, Boba Sageta, w emocjonalnym poście z okazji Dnia Ojca.

„Mój tata nie był tylko moim tatą, był moim najlepszym przyjacielem”, Lara, 32, podpisała zdjęcie z przeszłości udostępnione na Instagramie w niedzielę.

„Nosił swoje serce. Nie ukrywał go; nie bał się miłości. Mój tata po prostu chciał dzielić się śmiechem i miłością z tym światem.”

Lara przyznała, że to „przerażające” „kochać tak mocno”, jak robił to jej tata, zwłaszcza gdy może być „łatwiej być złym, lękliwym, negatywnym.”

„Mój tata nauczył mnie, że nie ma znaczenia, co życie rzuca, jak trudne, jak bolesne, jak pozornie niemożliwe”, kontynuowała.

„Nie kończy się to na miłości. On wybrał miłość, zawsze.”

Lara zakończyła swój post z hołdem, mówiąc swoim zwolennikom, że chce „zobowiązać się” do kochania ludzi w taki sam sposób, w jaki robił to Bob.

„Miłość jest właśnie tutaj”, napisała. „I moim obowiązkiem jest dać ją sobie i dzielić się nią poprzez życie w miłości. Kocham cię bezgranicznie, tato. Happy Father’s Day.”

A throwback photo of Bob and Lara Saget
Lara Saget pochwaliła się, jak jej zmarły tata, Bob Saget, był jej „najlepszym przyjacielem” w hołdzie z okazji Dnia Ojca w mediach społecznościowych w niedzielę.
Instagram/@larasaget

Gwiazda „Full House” została znaleziona martwa w swoim pokoju w Orlando, Fla., Ritz-Carlton 9 stycznia. Miesiąc później autopsja wykazała, że zmarł po nieokreślonym urazie głowy.

Córka Boba potrzebowała trochę czasu po jego śmierci zanim wydała publiczne oświadczenie o jego „bezwarunkowej miłości.”

Bob Saget and Lara Saget posing for a photo together
„Mój tata kochał wszystkim co miał”, napisała Lara po tragicznej śmierci ojca.
Shawn Ehlers

„Mój tata kochał ze wszystkim, co miał”, napisała za pośrednictwem Instagrama w dniu 27 stycznia. „Miał tak wiele powodów, by bać się kochać. Wielu bliskich wciąż upuszczało ciało.”

Dodała: „Kochaj całkowicie i bądź życzliwy. Ze wszystkich lekcji, których mi udzielił, te odczuwam jako największe. Z miłością ❤️”

Aubrey Saget, Lara Saget, Bob Saget and Jennie Saget posing for a photo together
Aktora przeżyły trzy córki, które dzielił z Sherri Kramer.
WireImage

Bob dzielił trzy córki – Larę, Aubrey, 35 i Jennifer, 29 – ze swoją pierwszą żoną i ukochaną z liceum Sherri Kramer.

Czytaj również:  Kristin Cavallari: "Wielu żonatych mężczyzn" próbowało mnie zaprosić na randkę

Rozwiedli się w 1997 roku, a Saget ostatecznie ponownie ożenił się z Kelly Rizzo w październiku 2018 roku.