14 czerwca 2022 | 7:23pm

Denise Richards i Charlie Sheen wydają się być butting heads po tym, jak ich najstarsza córka, Sam „Sami” Sheen, 18, dołączyła do OnlyFans.

„Sami zawsze będę cię wspierał i zawsze będę miał twoje plecy. Kocham cię ❤️”, aktorka „Wild Things” skomentowała post na Instagramie Sami promujący jej najnowsze przedsięwzięcie biznesowe.

18-letnia córka Richardsa, 51, i Charliego, 56, ogłosiła swoje konto OnlyFans w poniedziałek z uwodzicielskim snapem w stroju kąpielowym.

„Kliknij link w moim bio, jeśli chcesz zobaczyć więcej 💋”, podpisała go.

Sami Sheen in pool, bathing suit.
18-latka ogłosiła swoje nowe przedsięwzięcie biznesowe tym dusznym zdjęciem.
samisheen/Instagram

Podczas gdy Richards wydaje się aprobować ten ruch, Charlie wyraźnie nie jest fanem – i wskazywał winę na swoją byłą żonę za pozwolenie ich córce na dzielenie się dusznymi zdjęciami w serwisie subskrypcji treści.

„Ma teraz 18 lat i mieszka ze swoją matką. To nie wydarzyło się pod moim dachem,” powiedział Page Six absolwent „Two and a Half Men”.

„Nie pochwalam tego, ale ponieważ nie jestem w stanie temu zapobiec, namawiałem ją, by zachowała klasę, była kreatywna i nie poświęcała swojej integralności.”

Richards commented on her daughter's Instagram post in support of her daughter.
„Zawsze będę cię wspierać” – napisała w sekcji komentarzy jej mama.
Instagram

Alternatywnie, Richards powiedziała Page Six, że ufa swojej córce.

„Wszystko, co mogę zrobić jako rodzic, to poprowadzić ją i zaufać jej osądowi”, powiedziała, „ale ona dokonuje własnych wyborów.”

Denise Richards and Charlie Sheen arrive at the Golden Globe Awards
Richards i Sheen rozstali się w 2005 roku.
Gregg DeGuire/WireImage

We wrześniu 2021 roku Sami również trafiła na nagłówki gazet po tym, jak opublikowała filmik TikTok, w którym twierdziła, że została „uwięziona w domu pełnym przemocy”, gdy mieszkała z Richardsem.

Podczas gdy blond piękność podobno wprowadziła się do swojego ojca po poście TikTok, źródło powiedziało niedawno Page Six, że Sami wprowadziła się z powrotem do Richardsa „w ciągu ostatniego miesiąca.”

Sami Sheen, Denise Richards (right)
Sami niedawno wprowadziła się z powrotem do swojej matki, źródło powiedziało Page Six.
samisheen/Instagram

Charlie i Richards byli małżeństwem od 2002 do 2006 roku. Rozstali się w 2005 roku, rok po urodzeniu Sami.

Czytaj również:  Valerie Bertinelli robi sobie przerwę w mediach społecznościowych, aby chronić zdrowie psychiczne po tym, jak poczuła się "emocjonalnie wyczerpana

Mimo, że nie widzą się w kwestii najnowszego przedsięwzięcia córki, oboje rodzice zauważyli, że Sami ma teraz 18 lat, co pozwala jej podejmować decyzje bez ich zgody.