9 czerwca 2022 r. | godz. 18:18

Dorinda Medley poszła tam.

Gwiazda reality show nazwała Vicki Gunvalson za umawianie się z „ludźmi, którzy udają, że mają raka” w najnowszym odcinku jej podcastu SiriusXM, „Make It Nice.”

„Może ci się nie podobać moje życie, ale ja też nie umawiam się z ludźmi, którzy udają, że mają raka, wiesz o co mi chodzi?” powiedziała, odnosząc się do byłego Brooksa Ayersa, który sfałszował dokumenty medyczne, aby wyglądało na to, że jest pacjentem szpitala City of Hope.

Medley kontynuowała obrzucanie Gunvalson błotem za to, że później spotykała się ze Stevem Lodge’em, który zostawił ją dla swojej obecnej żony, Janis Carlson.

„Nie umawiam się też z mężczyznami, którzy potem zostawiają cię dla kobiet, które są o połowę młodsze od nich” – powiedziała. „Jeśli chcesz być złośliwy, to będę”.

Komentarze Medley pojawiły się po tym, jak Gunvalson, 60, potępiła swój „stary” dom Blue Stone Manor podczas omawiania miejsc, w których zatrzyma się podczas „Real Housewives Ultimate Girls Trip Ex-Wives Club”.

Dorinda Medley talking on SiriusXM
Dorinda Medley potępiła Vicki Gunvalson, twierdząc, że nie ma ona „gustu” i umawia się z „ludźmi, którzy udają, że mają raka.”
Radio Andy

Absolwentka „Real Housewives of New York City” przyznała, że jej dom może i jest stary – ale na tyle prestiżowy, że znalazł się w „Architectural Digest” i został zbudowany przez znanego architekta Stanforda White’a.

„Słuchaj, to jest dziewczyna, która uważa, że tańczenie na brudnych stołach w barze w Puerto Vallarta [or], jakkolwiek to miejsce się nazywa, jest zabawne” – powiedziała 57-letnia Medley w swoim podcaście. „Nie można więc pozwolić, by ludzie, którzy nie mają gustu, rozumieli gust”.

Dorinda Medley talking on her SiriusXM show
Medley potępiła Gunvalson za to, że ma słaby „poziom smaku”.
Radio Andy

Dodała: „Trzeba mieć dobry gust, żeby zrozumieć taki dom jak Blue Stone Manor, i trzeba zrozumieć styl życia.”

Medley argumentowała, że niezależnie od tego, co Gunvalson myśli o swoim domu, powinna przynajmniej okazywać szacunek.

Czytaj również:  Selena Gomez na kolacji z asystentką Zayna Malika wśród plotek o randkach
A screenshot of a Bravo Live Instagram featuring a Bravo producer, Lesa Milan, Vicki Gunvalson, and Chanel Ayan
Komentarze Medley pojawiły się po tym, jak Gunvalson powiedziała, że byłaby „nieszczęśliwa” mieszkając w Blue Stone Manor w Bravo Instagram Live w środę.
Instagram

„Była gościem w moim domu. Więc niezależnie od tego, co ona myśli, to tylko pokazuje, że tak naprawdę nie ma prawdziwych manier. Nigdy nie powiedziałabym nic złego o jej domu” – wykrzyknęła.

„To nie jest w moim guście, ale wiesz, kiedy przychodzisz do czyjegoś domu jako gość, bądź łaskawy. Tak właśnie myślę. A poza tym, wiesz, zazdrość to straszna rzecz.”

Dorinda Medley and Vicki Gunvalson sitting next to each other
Medley uważa, że komentarze Gunvalson mogą pochodzić z miejsca, w którym jest nieszczęśliwa.
NBCU Photo Bank/NBCUniversal via

Medley również uważa, że Gunvalson może być nieszczęśliwa, twierdząc, że „nie lubi”, gdy ludziom się powodzi.

„Czasami, gdy jesteś nieszczęśliwy … i widzisz kogoś, kto jest tak szczęśliwy i tak dobrze mu się powodzi, po prostu nie możesz tego znieść” – powiedziała Medley.

Vicki Gunvalson and Steve Lodge posing at an event together
Absolwentka „RHONY” wyśmiewała Gunvalson za spotykanie się z Brooksem Ayersem i Stevem Lodge’em.
Getty Images

Medley zakończyła, mówiąc, że Gunvalson „otworzyła puszkę z robakami” A na pytanie, czy to oznacza „wojnę”, odpowiedziała bez wahania: „Tak”.

Gunvalson nie odniosła się jeszcze do ostatniego odcinka podcastu Medley. Nie odpowiedziała natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

„The Real Housewives Ultimate Girls Trip Ex-Wives Club” ma premierę 23 czerwca na kanale Peacock.