21 marca 2023 r. |22:28

Dylan Sprouse podobno zadał pytanie swojej długoletniej dziewczynie, Barbarze Palvin.

„Dylan i Barbara są zaręczeni”, źródło powiedziało Entertainment Tonight we wtorek. „Pokazywali jej pierścionek ludziom i są tacy szczęśliwi”.

„Zawsze są bardzo zakochani w sobie i przy sobie, ale są jeszcze bardziej szczęśliwi niż zwykle”, dodał insider. „Nie mogą się doczekać, aby rozpocząć ten nowy rozdział razem.”

Reps dla pary nie odpowiedział natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Para wywołała plotki o zaręczynach wcześniej w tym miesiącu, kiedy były Aniołek Victoria’s Secret pojawił się na festiwalu filmowym Mammoth nosząc diamentowy pierścionek na tym palcu.

Chociaż Palvin była widziana bez błyskotek na czerwonym dywanie, została sfotografowana później w nocy w zauważalnym kawałku nowej biżuterii.

Dylan Sprouse and Barbara Palvin.
Para wywołała plotki o zaręczynach wcześniej w tym miesiącu po pięciu latach randkowania.
Chelsea Lauren/Shutterstock for Paramount
 Barbara Palvin wearing a ring.
Palvin została zauważona w diamentowej błyskotce na Mammoth Film Festival.
Chad Salvador/Shutterstock

Para zaczęła się umawiać w 2018 roku po tym, jak Sprouse, 30, wsunął się w DM Palvin, jednak modelka nie odpowiedziała na jego policzkową wiadomość przez prawie 6 miesięcy.

„Byłem jak, 'Hej, nie wiem, czy jesteś w Nowym Jorku bardzo długo, ale powinniśmy się powiesić, jeśli chcesz. Oto mój numer’,” wspominał Sprouse w W Magazine.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Jednak Palvin, 29, wyjaśniła, że czekała z odpowiedzią, ponieważ „nie była wtedy w dobrym nastawieniu i może w głębi duszy wiedziałam, że to może być coś więcej.”

Od tego czasu dwójka stała się jedną z ulubionych par internetu: od dopasowywania się na czerwonych dywanach do Sprouse’a zaskakującego Palvin z Shake Shack po przejściu w Victoria’s Secret Fashion Show.

Dylan Sprouse, Barbara Palvin
Źródła powiedziały Entertainment Tonight, że para jest nawet „szczęśliwsza niż zwykle.”
Instagram/@realbarapalvin

Jednak dopiero podczas kwarantanny w czasie pandemii COVID-19, wychowanek Disney Channel i modelka zrozumieli, że są sobie naprawdę przeznaczeni.

Czytaj również:  Twój dom może teraz pachnieć jak słynne momenty "Real Housewives

„Co wyszliśmy zauważając, że jesteśmy super kompatybilni”, powiedział ET w 2020 roku.

„To tak, jakbyśmy wiedzieli, kiedy dać sobie nawzajem przestrzeń. Wiemy, kiedy druga osoba potrzebuje przestrzeni. Podzieliliśmy już pracę w domu na pewne sposoby … Myślę, że nasz związek … jest silniejszy niż kiedykolwiek.”