sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Ed Kelce z wdziękiem odpiera niezręczne pytania Taylor Swift i Travisa Kelce o intercyzę

Ed Kelce odrzucił pytanie o to, czy jego syn Travis Kelce podpisałby intercyzę, gdyby on i dziewczyna Taylor Swift się zaręczyli.

Patriarcha Kelce niejasno odpowiedział na pytanie zadane przez gospodarzy audycji radiowej Audacy „92.3 The Fan”, Baskina i Phelpsa, którzy zasugerowali, że status miliardera piosenkarki „Cruel Summer” przewyższa wartość netto Kansas City Chief.

„Myślę, że dochodzisz do pewnego punktu. Nie wiem, czy Taylor próbuje zarobić pieniądze, próbując zbudować to ogromne imperium” – wyjaśnił Ed podczas piątkowego odcinka.

„Myślę, że podąża za swoją pasją, robiąc to, na czym się zna i co sprawia jej przyjemność. Ludzie po prostu rzucają w nią pieniędzmi, wiesz co mam na myśli.”

Patriarcha rodziny stąpał lekko, odpowiadając na pytanie podczas piątkowego odcinka audycji radiowej Audacy „92.3 The Fan”. Instagram/papakelce

Ed niezręcznie odszedł od rozmowy, gdy prowadzący zaczęli naciskać na jego pierwsze spotkanie z 12-krotnym zdobywcą nagrody Grammy.

Chociaż Ed nie określił daty, przypomniał sobie, że był w domu Travisa w Kansas City, Mo., przed meczem piłki nożnej, kiedy weszła 34-letnia Swift – przyznając, że nie wiedział, kim ona jest.

„Kiedy Travis ma wielu przyjaciół przyjeżdżających do miasta na mecz, wszyscy spotykają się w jego domu, chociaż go tam nie ma, ponieważ jest z drużyną” – wyjaśnił, dodając, że bliscy kumple z NFL jeżdżą autobusem z jego domu na stadion Arrowhead.

Powiedział, że nie wierzy, że Taylor jest typem osoby, która po prostu goni za pieniędzmi bez pasji. andrewspruill/Instagram

„Taylor wchodzi z ochroniarzem, a ja patrzę na nią i mówię [do mojej dziewczyny] 'O mój Boże, znam tego dzieciaka, ale nie wiem jak ma na imię'” – wspomina Ed.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Jezu, wiesz, jak prawdziwy idiota. A [moja dziewczyna] mówi: „Nie znasz jej? To jest Taylor Swift, idioto.”

Ed dodał, że życie jego rodziny zmieniło się, odkąd Travis stał się popkulturowym fenomenem, kiedy we wrześniu 2023 roku upublicznił swoją znajomość ze Swift.

Czytaj również:  Lala Kent piecze rozmowę telefoniczną "klauna" Toma Sandovala z Raquel Leviss
Następnie Ed opowiedział historię o tym, jak poznał piosenkarkę „Bad Blood”. GC Images

„Oczy zwrócone są na ciebie w każdym miejscu”, dodał. „Więcej ludzi nas rozpoznaje, odkąd zaczął spotykać się z Taylor. Będę w sklepie spożywczym, ktoś się uśmiechnie i powie: „Hej!” Podejdzie i powie [cześć], a ja nie mam pojęcia, kim oni są”

Podczas gdy Swift została kilkakrotnie sfotografowana na meczach Travisa wraz z jego mamą, Donną Kelce, twórca hitów od czasu do czasu był zauważany na pogawędkach z Edem.

Po raz pierwszy Ed i Swift byli widziani razem podczas meczu Chiefs vs. Denver Broncos w październiku 2023 roku.

Przypomniał sobie, że spotkał ją przed meczem Kansas City Chief i nie wiedział, kim ona jest. Getty Images

Później zachwycił się piosenkarką „Karma” w wywiadzie dla People z 23 października, opisując ją jako „bardzo, bardzo słodką, bardzo uroczą, przyziemną młodą kobietę”

Tymczasem Donna i brat Travisa, Jason Kelce, również wydają się być wielkimi fanami Swift, ponieważ możliwe zaręczyny między nią a 34-letnią gwiazdą Chiefa wciąż trwają.

Page Six wcześniej informowało, że Travis planuje uklęknąć na jedno kolano podczas ich pierwszej rocznicy w lipcu.

Latest Posts

Nie przegap