6 lipca 2022 | 8:14pm

Elon Musk po cichu powitał bliźnięta z Shivonem Zilisem – jednym z jego najwyższych kierowników – pod koniec ubiegłego roku, twierdzi nowy raport z Insidera.

Według dokumentów sądowych uzyskanych przez outlet, potentat Tesli powiększył swoją rodzinę z Neurolink’s Zilis w listopadzie 2021 roku.

Insider donosi, że Musk, 51, i Zilis, 36, złożyli petycję o zmianę nazwisk bliźniaków, aby „mieć nazwisko ojca i zawierać nazwisko matki jako część ich drugiego imienia.”

Elon Musk
Elon Musk i wykonawczy Shivon Zilis powitali bliźnięta w listopadzie 2021 roku, twierdzi nowy raport.
Getty Images for The Met Museum/

Zamówienie zostało podobno zatwierdzone przez sędziego w Austin w Teksasie w maju, choć imiona dzieci pozostają nieznane.

Zilis i rep dla Musk nie odpowiedział natychmiast na prośby Page Six o komentarz.

Per Insider, bliźnięta urodziły się zaledwie kilka tygodni przed tym, jak Musk i teraz-ex Grimes powitali swoje drugie dziecko, dziewczynkę o imieniu Exa Dark Sideræl, przez surogatkę w grudniu 2021 roku. Dzielą również 2-letniego syna X Æ A-Xii.

Shivon Zilis
Zilis jest jednym z najwyższych kierowników potentata Tesli.
Shivon Zilis
Musk and now-ex Grimes share two children.
Musk i teraz-ex Grimes mają dwójkę dzieci.
grimes/Instagram

Dzieci Muska z Grimes dołączają do piątki jego pozostałych żyjących dzieci: Griffin, Vivian Jenna, Kai, Saxon i Damian.

Musk – który obecnie spotyka się z aktorką „Britney Ever After” Natashą Bassett – dzieli swoje dodatkowe dzieci z byłą żoną Justine Wilson.

Po ślubie w styczniu 2000 roku, on i kanadyjska autorka powitali syna Nevadę Alexandra w 2002 roku. Nevada zmarł tragicznie na zespół nagłej śmierci niemowląt, lub SIDS, w wieku zaledwie 10 tygodni.

Musk shares seven other living children with exes Grimes and Justine Wilson
Musk ma jeszcze siedmioro dzieci z byłymi Grimes i Justine Wilson.

Musk wyjaśnił swoje podejście do ojcostwa w wywiadzie dla New York Timesa w 2020 roku, przyznając, że nie odgrywa znaczącej roli w życiu swoich dzieci, gdy są małe.

„W tej chwili niewiele mogę zrobić. Grimes ma teraz dużo większą rolę niż ja” – powiedział o swoim ówczesnym partnerze.

„Kiedy dziecko będzie starsze, będzie więcej roli dla mnie,” rozwinął wtedy. „Myślę, że po prostu robiąc to, co robiłem z moimi innymi dziećmi”

Czytaj również:  Ben Affleck i jego 11-letni syn Samuel omijają kałuże podczas deszczowej pogody w Los Angeles