niedziela, 26 maja, 2024

Ostatnie posty

Frontman Smashing Pumpkins Billy Corgan organizuje koncert charytatywny dla ofiar strzelaniny w Highland Park

Billy Corgan działa na rzecz swojej społeczności. Frontman Smashing Pumpkins i jego partnerka Chloe Mendel ogłosili w czwartek, że organizują charytatywne show na żywo na rzecz ofiar strzelaniny w Highland Park 4 lipca, Ill.

„Około tydzień temu mieliśmy straszną tragedię tutaj 4 lipca, która zabrała tak wiele istnień i zraniła tak wiele osób i naprawdę wpłynęła na nas jako społeczność”, rocker, który mieszka w Highland Park od około 20 lat, powiedział w wideo na Instagramie. „Więc to, co chcemy zrobić wieczorem 27 lipca, to będziemy mieli bardzo specjalny koncert charytatywny. Jimmy Chamberlin będzie częścią tego koncertu, inne części rodziny Pumpkins.”

„Jest tu tak wielu ludzi dotkniętych tą tragedią” – zakończył Corgan. „To bardzo bliskie naszym sercom i mamy nadzieję, że również będziecie w tym uczestniczyć i wspierać.”

Show, zatytułowane „Together and Together Again”, odbędzie się w należącej do pary roślinnej herbaciarni Madame Zuzu’s w Highland Park. Będzie on transmitowany na żywo o godzinie 20:00 CT na kanale YouTube Smashing Pumpkins za darmo, gdzie widzowie będą mogli dokonywać darowizn. Oprócz występów Corgana i perkusisty Pumpkinsów Jimmy’ego Chamberlina, przewidziany jest udział jazzowego saksofonisty Franka Catalano. Dodatkowi goście specjalni zostaną ogłoszeni, według Corgana.

Wszystkie wpływy z koncertu przyniosą korzyść Highland Park Community Foundation, a także zostaną skierowane na organizowany przez organizację 4 lipca Highland Park Shooting Response Fund.

Corgan i Mendel mieszkają w Highland Park, gdzie wychowują dwójkę małych dzieci i prowadzą Madame Zuzu’s. Herbaciarnia znajduje się na głównym pasie Highland Park, gdzie 21-letni mężczyzna zastrzelił i zabił siedem osób, raniąc dziesiątki innych, podczas parady z okazji Dnia Niepodległości.

Obejrzyjcie ogłoszenie Corgana i Mendla poniżej.

Wersja tej historii po raz pierwszy pojawiła się na billboard.com

Czytaj również:  Magazyn People będzie gospodarzem imprezy po rozdaniu nagród SAG

Latest Posts

Nie przegap