poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Miley Cyrus wyjaśnia swoje stanowisko w sprawie braku trasy koncertowej: „To nie jest teraz dla mnie najlepsze”

Miley Cyrus wyjaśnia powód, dla którego nie ma już „ochoty” na dłuższe trasy koncertowe.

Piosenkarka „Flowers” zabrała w środę na Instagram, aby wyrazić swoją miłość i uznanie dla fanów, a także szczegółowo opisać, jak trudne może być koncertowanie.

„Dla jasności, czuję się związana z fanami TERAZ bardziej niż kiedykolwiek” – napisała. „Kiedy wygrywam, wygrywamy MY. Nawet jeśli nie widzę ich twarzą w twarz każdego wieczoru na koncercie, moi fani są głęboko w moim sercu. Nieustannie tworzę i wprowadzam innowacje, dzięki którym mogę pozostać w kontakcie z publicznością, którą kocham – bez poświęcania tego, co najważniejsze”

Kontynuowała: „Występowanie dla WAS było jednym z najlepszych dni w moim życiu i będziemy kontynuować tę podróż razem, tak jak przez ostatnie prawie dwie dekady. Nie ma to nic wspólnego z brakiem uznania dla fanów, a wszystko ma związek z tym, że po prostu nie chcę przygotowywać się w szatni. Takie są realia życia w trasie.”

Jej odpowiedź pojawia się po komentarzach, które wygłosiła podczas wywiadu dla British Vogue, w którym powiedziała, że nie jest pewna, czy widzi siebie w trasie koncertowej w dającej się przewidzieć przyszłości. Pozostawiło to wielu fanów zdezorientowanych, zwłaszcza tych, którzy oczekiwali, że Cyrus wyruszy w trasę po wydaniu swojego najnowszego albumu studyjnego, Endless Summer Vacation, w marcu.

„Minęła chwila”, powiedziała w wywiadzie dla okładki magazynu. „Po ostatnim koncercie [na arenie], który zrobiłam [w 2014 roku], spojrzałam na to bardziej jak na pytanie. I nie mogę. Nie tylko „nie mogę”, ponieważ „nie mogę” oznacza twoje możliwości, ale także moje pragnienie. Czy chcę żyć dla czyjejś przyjemności lub spełnienia innego niż moje własne?”… pozostawiając odpowiedź na to pytanie w powietrzu.

Nominowana do nagrody Grammy piosenkarka wyjaśniła na Instagramie, że logistyka związana z trasami koncertowymi nie pasuje obecnie do jej stylu życia. „Te stylizacje, w których się obracam, nie podróżują dobrze” – wyjaśniła. „Archiwalne stylizacje się nie składają. Po prostu nie chcę spać w jadącym autobusie. To nie jest dla mnie najlepsze w tej chwili.”

Czytaj również:  "Dr Strangelove" był koszmarną komedią. Czas zapomniał o koszmarnej części

Cyrus przypomniała jednak fanom, że jej zdanie zawsze może się zmienić. „Jeśli śledzisz moją karierę, wiesz, że zawsze się zmieniam i sposób, w jaki to czuję, też może się zmienić” – powiedziała. „Kocham cię na zawsze, jestem właśnie na moich Niekończących się letnich wakacjach

Latest Posts

Nie przegap