środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Garcelle Beauvais o „przerażającej” decyzji o umieszczeniu „doświadczenia” Billa Cosby’ego we wspomnieniu

Garcelle Beauvais obawiała się włączenia swojego kilkudziesięcioletniego „doświadczenia” z oskarżonym drapieżnikiem seksualnym Billem Cosby’m do swojego pamiętnika „Kochaj mnie taką, jaką jestem”

„Jestem trochę przerażona, ponieważ dzielę się i opowiadam historie, których nigdy nie opowiadałam”, Beauvais przyznała się do współgwiazdy Dorit Kemsley w tym tygodniu w odcinku „The Real Housewives of Beverly Hills”, który został nakręcony kilka miesięcy przed wydaniem książki w kwietniu.

Beauvais, 55, ostrzegła, że niektóre z jej anegdot „mogą szokować ludzi”, ale Kemsley pochwaliła swoją przyjaciółkę za przelanie ich na papier.

„W książce są historie, o których nigdy nie mówiłam”, Beauvais rozwinęła w późniejszym wyznaniu. „Miałam doświadczenie z Billem Cosby. To było naprawdę przerażające.”

Cover of
Beauvais martwiła się, że to „zaszokuje ludzi.”
Amazon

Aktorka „Coming to America” była 18-letnią modelką mieszkającą w Nowym Jorku, kiedy rzekomo otrzymała telefon ze swojej agencji informujący ją, że Cosby, który jest 30 lat starszy od niej, chce jej numer telefonu.

„W tamtym czasie był ojcem wszystkich. To znaczy, słuchaj, był większy niż życie,” powiedziała Andy Cohen w wywiadzie radiowym SiriusXM w czerwcu, mówiąc, że dała swojemu zespołowi pozwolenie na przekazanie jej informacji.

Ówczesna gwiazda „The Cosby Show” zadzwoniła do niej 20 minut później, według twierdzeń Beauvais, i powiedziała: „’Widziałem cię w pobliżu i myślę, że byłabyś świetna do programu. Zaproponuję ci małą rolę, ale myślę też, że edukacja jest naprawdę ważna.”

Bill Cosby arriving to court for his sexual assault sentencing
Beauvais powiedziała, że Cosby zaproponował jej rolę w „The Cosby Show”, gdy miała 18 lat.
Getty Images

Beauvais powiedziała Cohenowi, że pamięta, iż myślała, że to „naprawdę dziwne”, że ktoś, kogo nie znała, powiedział, że potrzebuje więcej edukacji, ale w końcu dostała rolę pielęgniarki w jednym z odcinków sitcomu z 1986 roku.

Gwiazda Bravole twierdzi, że została później zaproszona do domu zwycięzcy Emmy na Manhattanie.

„”Chcę z tobą porozmawiać o twojej karierze. Chcę porozmawiać z tobą o twojej edukacji. Przejdziemy razem nad jakąś sceną”, przypomniała sobie, że rzekomo jej powiedział. „Wiesz – cały ten setup, który on robi.”

Czytaj również:  Molly Ringwald ujawnia, że jej córka Mathilda Gianopoulos została "poczęta w garderobie w Studio 54" w 2003 roku

Po przybyciu do jego mieszkania, Beauvais twierdziła, że Cosby zaproponował jej drinka. „Byłam dzieckiem,” zauważyła o swoim nieletnim ja w tamtym czasie. „Byłam jak, 'Uh, pewnie.'”

Garcelle Beauvais on
Wkrótce potem, Beauvais twierdziła, że zaprosił ją do swojego domu, by omówić jej „karierę” i „edukację.”

Beauvais twierdziła, że komik podał jej kieliszek Sambuca, włoskiego likieru o smaku anyżu, który zazwyczaj jest bezbarwny.

„Pamiętam to bardzo dobrze, ponieważ nie piłam i nigdy nie słyszałam o Sambuca,” wspominała.

„Pamiętam, że wzięłam łyk i nie czułam się najlepiej. I nie wiem, po prostu nie czułam się dobrze,” wyjaśniła, potwierdzając Cohenowi, że teraz „absolutnie” wierzy, że coś zostało wsunięte do jej koktajlu.

„I coś kazało mi się stamtąd wydostać. I dosłownie wstałam, i wybiegłam stamtąd. Wsiadłem do taksówki i pojechałem do swojego mieszkania.”

Garcelle Beauvais on
Twierdziła, że dał jej napój alkoholowy, który jej zdaniem był nafaszerowany.

Beauvais powiedziała, że była „przerażona” i natychmiast zadzwoniła do swojej mamy.

„I co było interesujące, w następnym tygodniu, miał wielkie przyjęcie 'Kocham moją żonę'”, podzieliła się, dodając, że „nigdy więcej nie usłyszała od niego.”

Gwiazda rzeczywistości powiedziała, że spotkanie „okazało się być opowieścią ostrzegawczą o naprawdę słuchaniu swoich instynktów jelitowych.”

Jeśli chodzi o to, dlaczego nie ujawniła się ze swoją historią wcześniej, Beauvais powiedziała, że nie chciała, aby jej doświadczenie zaciemniło te z około 60 kobiet, które – w większości 2014 i 2015 roku – oskarżyły Cosby’ego o gwałt, napaść seksualną pod wpływem narkotyków, seksualne pobicie, wykorzystywanie seksualne dzieci i niewłaściwe zachowanie seksualne.

Bill Cosby's mug shot
Beauvais nie zgłosiła się wcześniej, ponieważ „nie miała nic konkretnego do dodania” do wielu zarzutów o niewłaściwe traktowanie seksualne Cosby’ego.
Getty Images

„Kiedy wszystko to zostało ujawnione na temat tego, jak traktował kobiety, nie miałam nic konkretnego do dodania do tej historii i nie czułam, że powinnam była to zrobić”, wyjaśniła aktorka.

„Ludzie pomyśleliby, że może po prostu wskakuję na bandwagon, żeby wskoczyć na bandwagon, a ja nie chciałam tego robić. A poza tym moi chłopcy byli mali i nie chciałem ich narażać na tego typu rzeczy.”

Czytaj również:  Travis Kelce, Taylor Swift przytulają się do Megan Fox, MGK na nowym podwójnym zdjęciu z imprezy Super Bowl

Reps for Cosby nie odpowiedział natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Dla większości domniemanych ofiar Cosby’ego, przedawnienie nastąpiło zanim upubliczniły swoje roszczenia.

Ale w 2018 roku został uznany za winnego odurzania i molestowania Andrei Constand w swoim domu w Pensylwanii w 2004 roku.

Jednak w czerwcu ubiegłego roku, jego skazanie za napaść seksualną zostało unieważnione na podstawie technicznej poprawki, a komik, obecnie 85, został zwolniony z więzienia.

„Nigdy nie zmieniłem swojego stanowiska ani mojej historii” – napisał na Twitterze jako wolny człowiek. „Zawsze utrzymywałem swoją niewinność.”

Latest Posts

Nie przegap