niedziela, 26 maja, 2024

Ostatnie posty

Giorgio’s Nightclub powraca, otwarcie 13 maja w Hollywood’s Grandmaster Recorders (na wyłączność)

Kiedy The Standard Hotel na Sunset Strip został nagle zamknięty w styczniu 2021 roku, Bryan Rabin powiedział The Hollywood Reporter, że jego cotygodniowe centrum bajek pełnych celebrytów – klub nocny Giorgio – jeszcze się nie skończyło. Tak, był już zawieszony przez poprzednie 10 miesięcy z powodu pandemii COVID-19 (z wyjątkiem niektórych wirtualnych iteracji). Ale, przyrzekł Rabin, kilka dni po zamknięciu Standard na dobre, „Giorgio’s nie zamyka się. Wrócimy, gdy opanujemy pandemię, w nowej lokalizacji. Giorgio’s powstanie z popiołów jak feniks”

Cóż, miał to na myśli.

W dniu 13 maja, od godziny 22:00, Giorgio’s powróci. Klub nocny dostępny wyłącznie na zaproszenia („Musisz mnie znać” – mówi Rabin o tym, jak zdobyć rezerwację) zostanie ponownie otwarty w nowym domu: Grandmaster Recorders, włoskiej restauracji, barze i klubie w Hollywood, który został otwarty pod koniec 2021 roku w dawnym studiu nagraniowym o tej samej nazwie. Giorgio’s odbędzie się w kameralnym barze Grandmaster’s 71 Studio Bar, w którym niegdyś nagrywały takie sławy jak David Bowie i Red Hot Chili Peppers.

„Zamierzam to robić co miesiąc” – mówi Rabin, producent filmowy i eventowy, o nowej rezydencji Giorgio w Grandmaster Recorders (które znajduje się w nowo nazwanej Dzielnicy Winylowej w Hollywood, w pobliżu restauracji Mother Wolf oraz hoteli Dream, Tommie, Thompson, Mama Shelter i Godfrey)

Po opublikowaniu wiadomości o powrocie Giorgio na swoim koncie na Instagramie 26 kwietnia, dodał: „wyprzedaliśmy stoliki w półtorej godziny. Wszyscy w Hollywood walą do drzwi krzycząc o stolik.”

71 Studio Bar - Grandmaster Recorders - Hollywood

71 Studio Bar wewnątrz Grandmaster Recorders w HollywoodStuart Duckworth

Jeśli Rabin brzmi, jakby hiperbolizował poziom zainteresowania, to jego osiągnięcia to potwierdzają – a nawet więcej. Podczas swojej działalności w latach 2013-2020 w The Standard, klub nocny o pojemności 100 osób (nazwany na cześć kompozytora Giorgio Morodera) był magnesem dla aktorów, muzyków, projektantów mody, modelek, reżyserów i wielu innych ludzi, którzy po prostu chcieli bezpiecznego miejsca do tańca i rozpuszczenia włosów. (Kamery nigdy nie były dozwolone: „Nie zezwalamy na używanie telefonów komórkowych najlepiej jak potrafimy; nie ma wideo i nie można robić selfie” – powiedział Rabin THR w 2015 roku.)

Czytaj również:  Paris Couture Week: Kim Kardashian, Nicole Kidman i Dua Lipa modelkami w pokazie Balenciagi

Jay-Z i Beyoncé występowali wielokrotnie. Sam Moroder był kiedyś DJ-em podczas wieczoru świętującego wydanie jednej z jego płyt. Była też noc, kiedy pojawił się Mick Jagger i powiedział Rabinowi (który nie miał wolnych stolików): „Kochanie, jestem tu, żeby tańczyć” Kawalkada nazwisk, które się pojawiły, obejmowała także Diddy’ego, Lenny’ego Kravitza, Selenę Gomez, Franka Oceana, Sama Smitha, Queen Latifah, Debbie Harry, Sade, Baza Luhrmanna, Leonardo DiCaprio, Naomi Campbell, Bradleya Coopera, Amy Poehler, Denzela Washingtona, Lee Danielsa, Penelope Cruz, Cameron Diaz i Jessicę Albę.

Z okazji ponownego otwarcia Giorgio’s 13 maja na pokładzie pojawi się artystka nagrywająca i DJ Miss Guy. „Miss Guy, który był DJ-em-rezydentem w legendarnym SqueezeBox w Nowym Jorku, jest jednym z moich ulubionych DJ-ów wszechczasów. Będzie grał disco i trochę soulu oraz klasyki taneczne z wczesnych lat 80. i 90.” – mówi Rabin, który dodaje, że jest również podekscytowany obecnością w Grandmaster Recorders ze względu na „wspaniale zaprojektowaną włoską restaurację. Ludzie mogą więc przyjść na kolację i może to być rozrywka w jednym miejscu. Mogą przyjść na kolację o 20:00, a następnie udać się do klubu, z czego jestem podekscytowany.”

Dla Rabina tworzenie udanych i niezapomnianych chwil w życiu nocnym wymaga sekretnego sosu. Oczywiście wszystko zaczyna się od odpowiedniego dobrania miksu. „Mam jednych z najbogatszych i najbardziej znanych ludzi na świecie tańczących obok bardzo młodych artystów i muzyków. Zderzenie to coś, nad czym naprawdę ciężko pracuję. To właśnie sprawia, że świat się kręci: starzy spotykają się z młodymi i wszyscy uczymy się od siebie nawzajem” – mówi Rabin.

Giorgio Moroder - Composer - Bryan Rabin - Event and Film Producer - Giorgio's NIghtclub

Kompozytor Giorgio Moroder i założyciel klubu nocnego Giorgio’s Bryan Rabin w Giorgio’sTyler Curtis/Courtesy of Bryan Rabin

Ale dla Rabina chodzi również o stworzenie odpowiedniego środowiska, w którym ludzie mogą naprawdę dobrze się bawić. „Życie nocne to coś, co robię z miłości. I nie zdawałem sobie z tego sprawy, dopóki nie wydarzył się COVID, ale Giorgio naprawdę wpłynął na ludzi. [Podczas pandemii otrzymywałem notatki od ludzi [mówiące] „Pomogłeś mi. Taniec był moją terapią. To było moje zdrowie psychiczne. Proszę, przywróć Giorgio’s, żebym mógł znów się ubrać i wyjść”. Kiedy zacząłem otrzymywać tego rodzaju notatki, pomyślałem: „Naprawdę muszę to zrobić””

Czytaj również:  Jennifer Lawrence o odejściu z CAA, robieniu bardziej intymnych filmów jak 'Causeway': "Dałam się porwać"

„Myślę, że jednym ze wspaniałych sposobów na wyrażenie siebie i poczucia się dobrze jest przebranie się i życie w fantazji przez cztery godziny” – dodaje.

Latest Posts

Nie przegap