17 lipca 2022 | 4:44pm

To jeden ze sposobów, aby uderzyć w akord.

Blake Jenner z „Glee” został oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu po tym, jak policja w Burbank, Kalifornia, złapała aktora na prowadzeniu samochodu powyżej dopuszczalnego limitu w ostatnią sobotę, 9 lipca, zgodnie z opublikowanym dzisiaj ekskluzywnym raportem TMZ.

Zarzuty, jak opisano dla TMZ przez Departament Policji w Burbank, są takie, że 29-letni mieszkaniec Miami przykuł uwagę dyżurnych funkcjonariuszy po tym, jak przejechał na czerwonym świetle o 23:30

Następnie został poproszony o poddanie się testowi na trzeźwość – którego ewidentnie nie przeszedł.

Gwiazda „Billy Boy” została następnie aresztowana i zaksięgowana za DUI, choć podobno został zwolniony z więzienia w ciągu jednego dnia.

W 2012 roku Jenner zdobył swoją pierwszą wielką szansę w przemyśle rozrywkowym po wygraniu programu Oxygen „The Glee Project”, w wyniku czego został obsadzony w „Glee” począwszy od czwartego sezonu, w którym zadebiutował w roli dyslektycznego futbolisty Rydera Lynna. Od tamtej pory pojawił się w 39 odcinkach aż do zakończenia serialu, w tym w jego finale w marcu 2015 roku.

Blake Jenner as Ryder Lynn
Blake Jenner dostał swoją wielką szansę w 2012 roku, gdy został obsadzony w „Glee” jako dyslektyczny futbolista Ryder Lynn.
IMDB/Fox

DUI nie jest pierwszym domniemanym incydentem złego zachowania dla aktora-piosenkarza. W listopadzie 2019 roku była dziewczyna Jennera, gwiazda „Supergirl” Melissa Benoist, zamieściła na swoim Instagramie wideo, w którym powiedziała, że wcześniej była poddawana „intymnej przemocy partnerskiej”, która doprowadziła do trwałego uszkodzenia jej wzroku. Aktorka nie wymieniła nazwisk, ale wiele kontekstowych wskazówek w jej historii wskazywało na Jennera jako krzywdziciela.

Blake Jenner
To nie pierwszy domniemany incydent złego zachowania Jennera: Jeszcze w 2020 roku gwiazdor „What/If” przyznał się do znęcania się nad swoją byłą dziewczyną Melissą Benoist.
FilmMagic

Prawie rok później, w październiku 2020 roku, Jenner podzielił się oświadczeniem na swoim Instagramie, w którym pozornie przyznał się do swoich czynów, chociaż nie wymienił Benoist w poście.

Czytaj również:  Kim Zolciak, Kroy Biermann unfollow siebie nawzajem po szokującym rozwodzie

„Biorę pełną odpowiedzialność i odpowiedzialność za krzywdę, którą zadałem podczas mojego związku z moim poprzednim partnerem – emocjonalnie, psychicznie i tak, fizycznie”, napisał. „To moment, którego będę żałował do końca życia … Gdybym mógł zrobić cokolwiek, aby to cofnąć, zrobiłbym to”.