czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „90-dniowego narzeczonego” Angela publikuje tajemniczą wiadomość po tym, jak jej mąż Michael zniknął „w obawie o swoje życie”

Michael Ilesanmi and Angela Deem
Gwiazda „90 Day Fiancé” Angela Deem podzieliła się wiadomością o „zaufaniu” po tym, jak jej mąż, Michael Ilesanmi, uciekł.TLC

Gwiazda „90 Day Fiancé” Angela Deem podzieliła się kilkoma tajemniczymi wiadomościami na temat „zaufania” po tym, jak jej mąż, Michael Ilesanmi, zniknął, obawiając się o swoje życie.

„Kiedy zaufanie jest złamane, przepraszam nic nie znaczy”, Deem opublikowała na swoim Instagramie we wtorek.

Następnie dodała kolejny post, który brzmiał: „Kiedy niszczysz czyjeś życie kłamstwami, potraktuj to jako pożyczkę, wróci do ciebie z odsetkami”

„Zabili twoje imię prywatnie, ale Bóg ma zamiar uhonorować twoje życie publicznie!” – czytamy w trzecim poście

Deem zabrała na swój Instagram Story we wtorek, aby opublikować kilka cytatów, w tym jeden, który brzmiał: „Kiedy zaufanie jest złamane, przepraszam nic nie znaczy” TikTok/angeladeem1.27

Post Deem pojawił się zaledwie dzień po tym, jak wzięła udział w TikTok, aby ogłosić, że IIesanmi zaginął z ich rezydencji w Gruzji od piątku.

„Policja jest zaangażowana, nie możemy go znaleźć”, powiedziała płacząc, dzieląc się tym, że rodzina IIesanmi w Nigerii również nie odbierała jej telefonów.

Deem zaoferowała również swoim 800 000 obserwujących nagrodę w wysokości 10 000 dolarów za powrót męża.

„Kiedy niszczysz czyjeś życie kłamstwami, potraktuj to jako pożyczkę, wróci do ciebie z odsetkami” – czytamy w drugim wpisie. TikTok/angeladeem1.27

Jednak we wtorek rano gwiazda rzeczywistości potwierdziła, że został znaleziony bezpieczny.

„Po prostu oderwijmy to jak bandaż. Michael jest bezpieczny. To dobra wiadomość” – powiedział swoim widzom YouTuber John Yates w udostępnionym w poniedziałek filmie.


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Władze skontaktowały się z Deem kilka godzin wcześniej, aby poinformować ją, że IIesanmi został znaleziony i pomyślnie zidentyfikowany dzięki zdjęciom paszportowym, które miał na telefonie.

Jednak IIesanmi powiedział policji, że nie chce, aby jego żona znała jego miejsce pobytu.

Kilka godzin wcześniej gwiazda TLC została poinformowana, że IIesanmi został odnaleziony po zaginięciu w piątek. TLC

„Powiedział policji, że obawia się o swoje życie” – wyjaśnił Yates.

Czytaj również:  Nowa dziewczyna Kanye Westa, Juliana Nalú, wystąpiła w seksownej sesji w bikini

Deem dodała, że była „cholernie wściekła”, gdy dowiedziała się, że jej mąż ukrywał się przed nią, gdy myślała, że „jest ranny”.

Para związała się węzłem małżeńskim w 2020 roku po pierwszym spotkaniu online podczas „90 Day Fiancé: Before the 90 Days” dwa lata wcześniej. Następnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych w grudniu 2023 roku.

Powiedział policji, że nie chciał, aby jego żona wiedziała, gdzie jest. TikTok/angeladeem1.27
Para pobrała się w 2020 roku po spotkaniu w „90 Day Fiancé: Before the 90 Days” kilka lat wcześniej. ©TLC/Courtesy Everett Collection

Jednak ich związek nie zawsze przebiegał gładko, ponieważ Deem zagroził rozwodem z IIesanmi po tym, jak rzekomo ją zdradził.

„Największym wyzwaniem dla naszego małżeństwa jest podejrzane zachowanie Michaela” – powiedziała wówczas w programie.

„On prawie nigdy nie dzwoni. A kiedy dzwoni, to tylko w sprawie wizy lub że potrzebuje pieniędzy.”

Latest Posts

Nie przegap