wtorek, 18 czerwca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „Southern Charm” Olivia Flowers przyznaje, że spotykała się z Thomasem Ravenelem

Olivia Flowers ujawniła, że kiedyś spotykała się z Thomasem Ravenelem podczas czwartkowego zjazdu „Southern Charm”.

Flowers kłóciła się z byłą przyjaciółką Taylor Ann Green o jej romans z Austenem Krollem, kiedy Green zdradziła, że Flowers miała kiedyś romans z Ravenelem.

„Wybaczaj tak, jak chciałabyś, żeby tobie wybaczano”, niejasno powiedziała Flowers, podczas gdy reszta obsady i gospodarz Andy Cohen wyglądali na zdezorientowanych.

Jednak Flowers dokładnie wiedziała, do czego Green nawiązuje, więc powiedziała swojej byłej przyjaciółce: „Śmiało i powiedz to. Już widzę, co próbujesz zrobić.

„Wisisz mi to nad głową. Chcę to zobaczyć. Powiedz to. Powiedz to.”

Cohen naciskał Green na to, co sugerowała, zanim współgwiazda Craig Conover wymamrotał: „Cóż, po prostu powiedz to teraz. Jesteśmy tutaj.”

Gwiazda „Southern Charm” Olivia Flowers przyznała, że w czwartkowym odcinku zjazdu sezonu 9 spotykała się z Thomasem Ravenelem. Bravo
Była najlepsza przyjaciółka Flowers, Taylor Ann Green, jako pierwsza wspomniała o przeszłości Flowers z Ravenelem. Bravo
Flowers potwierdziła, że spotykała się z Ravenelem. Brianna Stello/Bravo

„Cała ta sytuacja z Thomasem”, powiedziała 29-letnia Green, uśmiechając się.

Kamera przesunęła się na kilku członków obsady, którzy wyglądali na zszokowanych wiadomością, gdy Cohen wyjaśnił: „Thomas Ravenel?”

„Tak”, odpowiedział 31-letni Flowers. „Byłam świeżo po studiach, miałam 20 lat, głupia pijana noc, pewnego razu umówiłam się z T-Ravem i chciałam zabrać go do grobu. Kto by nie chciał?”

Reszta obsady „Southern Charm” wyglądała na oszołomioną. Bravo
„Byłam świeżo po studiach, miałam 20 lat, głupia pijana noc, jeden raz, miałam romans z T-Ravem”, wyznała Flowers. Bravo

Flowers wspomniała następnie o zeszłorocznym zjeździe, na którym Madison LeCroy jako pierwsza powiedziała, że słyszała, że Flowers spiknęła się z Ravenelem, który jest od niej o 30 lat starszy i ma dwójkę dzieci z bliską przyjaciółką Flowers i byłą współpartnerką Kathryn Dennis.

W tamtym czasie Flowers stanowczo zaprzeczała, że kiedykolwiek się spotykali i mówiła, że byli tylko przyjaciółmi rodziny. Green również stanęła w obronie swojej ówczesnej przyjaciółki.

„Zaraz potem usiadłem z Taylorem i powiedziałem: 'Doceniam, że się za mną wstawiasz, ale powinieneś wiedzieć, że coś się wydarzyło, a ona jest jedyną osobą, której o tym powiedziałem, a ty teraz próbujesz to wykorzystać przeciwko mnie'” – kontynuował Flowers.

Czytaj również:  Bad Bunny w nowej piosence rzuca cień na byłego Devin Bookera z Kendall Jenner
Flowers wcześniej zaprzeczyła, że spotykała się z Ravenelem po tym, jak Madison LeCroy (na zdjęciu tutaj) wysunęła takie twierdzenie w poprzednim sezonie. Bravo

Cohen wydawał się zdezorientowany i zapytał, dlaczego Flowers musi zostać „wybaczone” za spiknięcie się z Ravenelem ponad dekadę temu.

„Mam na myśli tę samą sytuację” – argumentował Green. „Kathryn jest przyjaciółką i powierniczką, a ty skłamałaś, więc dlaczego nie poszłaś do Kathryn i nie przeprosiłaś?”

Flowers odparła, że nawet „nie znała wtedy Kathryn” i poznała ją „po tym, jak to się stało.”

Green stwierdziła, że wyzywała Flowers, ponieważ Ravenel spotykała się z jej przyjaciółką, Kathryn Dennis. Bravo
Flowers zaprzeczyła, że spotkała Dennis w czasie, gdy ona i Ravenel mieli randkę. Bravo

„Powiedziałaś mi, że to było pięć lat temu po urodzeniu drugiego dziecka”, twierdzi Green.

Cohen zapytał Flowers, czy Ravenel spotykał się z Dennisem w czasie ich spotkania, ale Flowers powiedziała, że „nie wierzy w to”, więc Cohen ponownie zapytał, dlaczego spotkanie było „złą” rzeczą.

„Ponieważ ona po prostu siedziała tam i gryzła, by wykorzystać to przeciwko mnie” – powiedziała Flowers o Greenie. „Nie tylko udowodniłeś, że jesteś gównianym przyjacielem, ale także gównianym człowiekiem.”

Odcinek zakończył się, gdy Flowers nazwała Greena „s-t człowiekiem” Bravo

Następnie Cohen zasugerował, aby grupa zrobiła sobie przerwę, zanim Flowers zszedł ze sceny i rzucił dwoma wyzwiskami w stronę Greena.

Ravenel występował w „Southern Charm” od premiery w 2014 roku do sezonu 5 w 2018 roku, kiedy to został zwolniony po aresztowaniu w 2018 roku za napaść drugiego stopnia i pobicie byłej niani swoich dzieci.

Ostatecznie przyznał się do winy za napaść i pobicie trzeciego stopnia.


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Czas byłego Bravolebrity w hitowym programie koncentrował się głównie na jego burzliwym związku z byłą dziewczyną, Dennis.

Oboje umawiali się na randki od sezonu 1, zanim rozstali się w 2016 roku – minus okazjonalne spotkania.

Ravenel ma dwoje dzieci z Dennisem. NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images

Dennis i Ravenel mają dwoje wspólnych dzieci – córkę Kensington „Kensie”, lat 9, i syna St. Juliena „Saint”, lat 8 – i od lat walczą o opiekę nad nimi.

Czytaj również:  Al Roker i Hoda Kotb mają moment "Damy i Trampa" w programie "Today

W marcu 2021 r. Dennis tymczasowo straciła prawo do opieki nad dziećmi i uzyskała zgodę jedynie na nadzorowane wizyty z dwójką swoich dzieci.

„Southern Charm” jest emitowany w czwartki o 20:00 ET na Bravo.

Latest Posts

Nie przegap