11 czerwca 2022 | 10:12

Gwiazda TikTok Dixie D’Amelio z trudem przebrnęła przez swój mini koncert w piątkowy wieczór.

D’Amelio była bliską przyjaciółką zmarłego w czwartek kolegi z mediów społecznościowych Coopera Noriegi i musiała walczyć o odzyskanie spokoju w połowie krótkiego setu.

„Mój przyjaciel stracił wczoraj życie”, powiedziała tłumowi w sklepie Puma na Piątej Alei, odwracając się i ocierając łzy, przed nakłonieniem wszystkich do sprawdzenia, co u ich przyjaciół.

Osoba wtajemniczona powiedziała Page Six, że jej zarząd zaproponował odwołanie koncertu, ale ona nalegała na kontynuację, ponieważ nie chciała zawieść swoich fanów. Kiedy D’Amelio walczyła, by powstrzymać łzy, tłum wykrzykiwał swoje wsparcie.

Private Performance And Meet & Greet With Dixie D'Amelio At The PUMA NYC Flagship Store In NYC

Influencerka rozpłakała się myśląc o swojej zmarłej przyjaciółce w piątek.

Getty Images for PUMA

Private Performance And Meet & Greet With Dixie D'Amelio At The PUMA NYC Flagship Store In NYC

Influencerka rozpłakała się myśląc o swojej zmarłej przyjaciółce w piątek.

Getty Images for PUMA

Up Next

„Kobiety zostały zmuszone do milczenia i czują się zawstydzone….

D’Amelio, 20 lat, stała się sławna po tym, jak jej młodsza siostra, Charli D’Amelio, stała się gwiazdą na TikTok, gromadząc ponad 50 milionów followersów. W zeszłym roku wydała swój pierwszy singiel „Be Happy” i ma na koncie debiutancką płytę zatytułowaną „a letter to me”.

Noriega został znaleziony martwy na parkingu w czwartek, godziny po umieszczeniu niepokojącego wideo o umieraniu „young af.”

Dixie D'Amelio performing for fans.
D’Amelio wystąpił dla fanów we flagowym sklepie PUMA w Nowym Jorku.
Getty Images for PUMA

Gwiazda mediów społecznościowych – która miała 1,7 miliona followersów na TikTok – podzieliła się wideo w łóżku i napisała „who else be thinking they gon d!€ [sic] young af 😅.”

Noriega niedawno otworzył się na temat używania narkotyków zanim skończył 10 lat.

TikTok star Cooper Noriega.
Cooper Noriega został znaleziony martwy na parkingu kilka godzin po umieszczeniu niepokojącego wideo o umieraniu „young af.”
Instagram / Cooper Noriega

W zeszłym tygodniu pojawił się w podcaście Barstool’s „BFFs” i ujawnił, że brał „Xanax, Aderall, mariuanę i nikotynę” w wieku zaledwie dziewięciu lat.

Czytaj również:  Burmistrz Eric Adams spędził Dzień Ojca na imprezie z French Montana