10 marca 2023 r. |11:31

Ta Kardashian nie nadąża już za liczbami na wadze.

„Nigdy nie myślałam, że jestem gruba, dopóki media nie powiedziały mi, że jestem gruba”, Khloé Kardashian mówi InStyle w nowym wywiadzie.

Współzałożycielka Good American powiedziała, że po rozwodzie z Lamarem Odomem w 2016 roku, miała „obsesję” na punkcie swojej wagi.

„Kiedy po raz pierwszy zaczęłam [ćwiczyć], tak bardzo się przejmowałam. Może [to] po prostu bycie młodszym. Myślę, że zależy ci na skali”, powiedziała 38-letnia gwiazda rzeczywistości, dodając, że od tego czasu zmieniła zdanie.

„Skala Fs z tobą. Już nawet nie patrzę na wagę. Uważam, że to naprawdę niezdrowe. Od lat nie patrzę. To tylko liczby.”

Z czasem, Kardashian powiedziała, że stała się bardziej skupiona na endorfinach, które dostaje z treningu, niż na „estetyce”, którą osiągają jej sesje potu.

Khloé Kardashian working out
Khloé Kardashian często zamieszcza zdjęcia ze swoich intensywnych treningów.
khloekardashian/Instagram

„Idę poza tym, jak pewny siebie czuję się w sobie. Jestem wszystkim o [robieniu] tego, co jest najlepsze dla mnie, umysłu, ciała, duszy. Nie ma jednego rozmiaru dla wszystkich.”

Mama dwójki dzieci często publikuje seksowne zdjęcia z siłowni na mediach społecznościowych, pokazując swoją intensywną rutynę treningową – która często obejmuje Hydrow Wave Rowing Machine ($1,695), którą podłączyła podczas wywiadu dla InStyle, ulubiony fitness gwiazd, który pojawił się na liście „Ulubionych rzeczy” Oprah.

W lutym jedno z jej zdjęć z treningu przyciągnęło uwagę jej byłego Tristana Thompsona, który „polubił” zdjęcie.

Khloé Kardashian selfie
Najnowsze selfie gwiazdy „Kardashianów” z siłowni przykuło uwagę jej byłego chłopaka.
khloekardashian/Instagram
khloe kardashian posing on boat
Komentatorzy zarzucali gwieździe reality show, że stosuje Ozempic na odchudzanie.
khloekardashian/Instagram

W styczniu, wychowanka „Keeping Up With the Kardashians” była szybka w slamowaniu „wrednych ludzi”, którzy oskarżyli ją o używanie leku na cukrzycę Ozempic, aby się odchudzić i nazwali jej „chude” ciało „niepokojącym.”

Czytaj również:  'Zirytowana' Aubrey Plaza wypowiada gniewne zdanie podczas przemówienia 'White Lotus' na SAGs

„Nie dyskredytujmy moich lat treningów”, odpowiedziała Khloé w sekcji komentarzy. „Wstaję 5 dni w tygodniu o 6 rano, aby trenować.”

Dodała siostra Kardashian: „Proszę, przestańcie ze swoimi założeniami. Chyba nowy rok nadal oznacza ludzi.”