poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

Historia randek Anne Heche: Jej chłopaki, dziewczyna i były mąż

Anne Heche, która zmarła w wieku 53 lat 12 sierpnia 2022 roku po tym, jak wsiadła do ognistego wypadku samochodowego, będąc rzekomo pod wpływem kokainy, miała kilka związków w trakcie swojej kariery aktorskiej.

Anne Heche
Page Six rzuca okiem wstecz na wszystkich, z którymi umawiała się zmarła Anne Heche.
FilmMagic

Od jej długotrwałego związku z Ellen DeGeneres do jej małżeństwa z Colemanem Laffoonem i plotek o flighcie z Vince’em Vaughnem, oto lista wszystkich osób, z którymi gwiazda mydła była romantycznie związana przez lata.

Steve Martin

1994-1997

Steve Martin and Anne Heche in 1994.
Steve Martin i Anne Heche umawiali się przez cztery lata w latach 90.
Ron Galella Collection via Getty

Heche i Steve Martin byli w związku od 1994 do 1997 roku. Ich związek był często krytykowany, ponieważ Martin był o 24 lata starszy od aktorki.

Umawiali się przez dwa lata, zanim się rozstali. Po ich rozstaniu, Heche otworzyła się na temat tego, dlaczego umawiała się z Martinem i dlaczego ostatecznie odwołali rzeczy.

„Chciałam komfortu. Chciałem humoru. Chciałam tego wszystkiego, co on oferował. Dlaczego zerwaliśmy? Nie było nic złego w Steve’ie. Po prostu to nie było to, czemu chciałam poświęcić swoje życie”, powiedziała podobno w wywiadzie.

Ellen DeGeneres

1997-2000

Ellen DeGeneres and Anne Heche in 2000.
Ona i Ellen DeGeneres umawiały się na randki przez 10 lat, zanim skończyły.
Ron Galella Collection via Getty

Heche i Ellen DeGeneres upubliczniły swój związek w 1997 roku, krótko po jej rozstaniu z Martinem.

Została obsadzona w filmie „Six Days, Seven Nights” naprzeciwko Harrisona Forda zaledwie jeden dzień przed tym, jak ich związek trafił na pierwsze strony gazet.

Heche wypowiedziała się na temat tego, jak ujawnienie się jako członek społeczności LGBTQIA+ wpłynie na jej karierę, ponieważ wierzyła, że została wpisana na czarną listę przez Hollywood.

„Nie zrobiłam żadnego obrazu studyjnego przez 10 lat”, twierdziła gwiazda „Save Me” w październiku 2021 roku dla Page Six. „Zostałam zwolniona z umowy na zdjęcia za 10 milionów dolarów i nie ujrzałam światła dziennego w obrazie studyjnym”.

Czytaj również:  50 Cent rzuca cień na byłą Daphne Joy, Seana "Diddy'ego" Combsa, komentując "małą seks-pracownicę" na koncercie Nicki Minaj

Ale patrząc wstecz, Heche była dumna, że musiała pokonać krytykę, aby zająć stanowisko przeciwko normom społecznym.

„Te reperkusje, które miały miejsce, są dla mnie tym, co stworzyło część zmiany”, powiedziała nam. „Jestem jej częścią. To jest odznaka honorowa.”

Pomimo pozytywnego wyniku, Heche i DeGeneres rozstali się na dobre w sierpniu 2000 roku.

„Jest to polubowne rozstanie i bardzo cenimy sobie 3 1/2 roku, które spędziliśmy razem”, powiedziała wtedy we wspólnym oświadczeniu.

Coleman „Coley” Laffoon

2001-2009

Coleman Laffoon and Anne Heche on a red carpet in 2004.
Coleman Laffoon był jedyną osobą, którą Heche poślubiła wśród swoich licznych związków.
RICHARD C MURRAY-LONDON FEATURES

Wśród swoich wielu związków, Heche była tylko raz zamężna: z Colemanem „Coley” Laffoonem.

Ona i kamerzysta związali węzeł w 2001 roku po spotkaniu podczas pracy nad dokumentem o DeGeneres i jej karierze, według Closer Weekly.

W następnym roku powitali swoje pierwsze dziecko, syna o imieniu Homer, w marcu 2002 roku.

Ich małżeństwo uderzyło w szorstką łatę, gdy Heche spotkał Jamesa Tuppera podczas współgrania na serii ABC razem w 2006 roku i do 2009 roku ona i Laffoon sfinalizowali swój rozwód.

Laffoon poszedł dalej, aby stać się brokerem nieruchomości i poślubił swoją obecną żonę Alexi, z którą dzieli trójkę dzieci.

James Tupper

2008-2018

Anne Heche and James Tupper on a red carpet in 2017.
Heche i James Tupper mają jednego syna.
WireImage

Heche weszła w swój kolejny długoterminowy związek z kanadyjskim aktorem Jamesem Tupperem w 2007 roku.

Duet spotkał się, gdy oboje występowali w serialu ABC „Men in Trees” w 2006 roku, gdy była jeszcze żoną Laffoona.

Szybko zakończyła sprawy z mężem i zamieszkała z Tupperem w 2007 roku. Ale nie potwierdzili swojego związku aż do grudnia 2008 roku, kiedy podzielili się, że spodziewają się dziecka razem.

Ona i Tupper powitali swojego syna Atlasa w 2009 roku.

Podczas ich 10-letniego związku, Heche otworzyła się na temat tego, dlaczego nie spieszyło jej się do zawiązania węzła z Tupperem, który był żonaty z Kate Mayfield do 2006 roku, mówiąc The Telegraph w 2011 roku, że jest „wiecznie zaangażowana”

Czytaj również:  Narzeczona Aarona Cartera, Melanie Martin, widziała jak szlocha przed jego domem

„Już powiedziałam tak. Kiedy będę miała 60 lat, z przyjemnością przejdę przez nawę”, powiedziała, dodając, że kupił jej nowy pierścionek każdego roku, w którym nie wzięli ślubu. Dodała: „Byłam już wcześniej mężatką i on też. Nie wiem, co któreś z nas by zyskało lub co by się zmieniło, co byłoby dla nas korzystne.”

Para rozstała się w 2018 roku.

Liz Brixius

2018-2019

Liz Brixius on a red carpet in 2016.
Heche przez około rok plotkowała o randce z Liz Brixius.
Joe Scarnici

Heche i Liz Brixius, współtwórczyni „Nurse Jackie”, miały breif romance w 2018 roku.

„Anne i Liz najpierw były przyjaciółkami, a teraz to coś głębszego” – mówiło wówczas źródło do magazynu Life & Style. „Anne nie lubi etykietować związków. Ale jakkolwiek by tego nie nazwać, Anne i Liz tworzą wspaniałą parę.”

Ale w 2019 roku sprawy przycichły dla tej pary.

Thomas Jane

2019-2021

Heche and Thomas Jane on a red carpet in 2020.
Heche i Thomas Jane zaczęli się spotykać w kwietniu 2019 r.
Getty Images for Mammoth Media I

Page Six złamał wiadomość, że Heche spotyka się ze swoim współscenarzystą „Hung” Thomasem Jane w kwietniu 2019 roku.

Sprawy między Heche i Jane, który był żonaty z Patricią Arquette przez pięć lat, nie trwały zbyt długo i do 2020 roku odwołali rzeczy.

Po tym, jak aktorka została pozostawiona walcząc o swoje życie z fatalnego wypadku w 2022 roku, Jane podzielił się, że nadal ją kochał, mimo że nie sprawił, że ich związek działał.

„Podczas gdy Anne i ja nie jesteśmy już przedmiotem, dzisiejsza tragiczna wiadomość była druzgocąca dla mnie i dla wszystkich, którzy ją kochają”, powiedział Daily Mail a czas. „Moje serce kieruje się do Anne i jej dwóch synów. Jak na razie stan Anne jest stabilny i oczekuje się, że przejdzie przez to. Moje myśli i modlitwy są z Anne, jednym z prawdziwych talentów jej pokolenia. Dzięki Bogu nikt inny nie został ranny.”

Rumored romances

Neal Moritz in 2020.
Ona i Neal Moritz podobno spotykali się przez rok.
Getty Images dla Paramount Pictu

Page Six ekskluzywnie doniósł w sierpniu 2021 roku, że spotykała się z potentatem w dziedzinie pielęgnacji skóry Peterem Thomasem Rothem, choć jej ówczesny przedstawiciel powiedział nam: „Anne jest samotna i cieszy się z poznawania nowych przyjaciół!”

Czytaj również:  absolwent "Gossip Girl" Ed Westwick zaręczył się z dziewczyną Amy Jackson

Wśród jej małżeństw, długoterminowych związków i flirtów, pojawiły się również plotki, że w 1996 roku przez rok spotykała się z producentem „Volcano” Nealem H. Moritzem.

Były też szepty, że umawiała się z Vincem Vaughnem, który był jej ekranowym love interestem w filmie „Powrót do raju” z 1998 roku

Lindsey Buckingham performing on stage in April 2022.
Lindsey Buckingham powiedział, że umawiał się z Heche przez rok i napisał o niej piosenkę.
Getty Images

Lindsey Buckingham z Fleetwood Mack również podzielił się w wywiadzie, że umawiał się z Heche przez rok, a nawet napisał swoją piosenkę „Down on Rodeo” o ich romansie.

Latest Posts

Nie przegap