4 marca 2023 r. |16:51

Nie są one dobre jak złoto.

Scheana Shay wdała się w „gorącą konfrontację” z Raquel Leviss w związku z jej szokującym romansem z Tomem Sandovalem, dowiedziała się Page Six.

Gwiazda „Vanderpump Rules”, która jest BFFs z Sandoval’s now-ex Ariana Madix, dowiedziała się o skandalu zdradzania w środę wieczorem od Leviss, z którą była na tournee prasowym.

„Po nagraniu 'Watch What Happens Live’, Scheana i Raquel wyszły na drinka z przyjaciółmi,” źródło mówi Page Six wyłącznie w sobotę.

(W pewnym momencie Scheana zgubiła Raquel, a następnie znalazła ją przed barem, rozmawiając przez telefon z Arianą, która jak słyszała Scheana, płakała.”

The insider zauważa, że Shay, 37, poprosił Leviss, 28, o wyjaśnienie, co się dzieje, co w końcu skłoniło jej gwiazdę do ujawnienia się, podczas gdy Madix, również 37, była „wciąż na telefonie.”

Raquel Leviss speaking during an interview while Scheana Shay looks at her.
Scheana Shay i Raquel Leviss pokłóciły się o sprawę Toma Sandovala, Page Six może potwierdzić.
Page Six

„Po rewelacjach doszło do gorącej konfrontacji”, mówi nasze źródło. „Wrócili do hotelu osobno i od tego czasu nie widzieli się ani nie rozmawiali”.

Reprezentanci Shay i Levissa nie odpowiedzieli natychmiast na prośby Page Six o komentarz.

Kiedy pojawiły się informacje, że Sandoval, 39, zdradzał Madix przez „miesiące” z Levissem, fani „Vanderpump Rules” zastanawiali się, jak zareaguje Shay, ponieważ przyjaźni się z obiema paniami.

Scheana Shay walking with a bucket hat outside.
Shay jest „skończona” z Levissem, źródło mówi Page Six.
MEGA

Gospodarz podcastu „Scheananigans” był również zagorzałym zwolennikiem Leviss, podczas gdy ona sama była uwikłana w kolejną kontrowersyjną miłosną próbę z najlepszym przyjacielem Sandovala, Tomem Schwartzem, który niedawno rozwiódł się z ich inną gwiazdą Katie Maloney.

Zwolennicy mediów społecznościowych zauważyli jednak, że Shay wydawała się wybierać stronę w piątek, kiedy przestała śledzić Leviss na Instagramie.

Raquel Leviss smiling while on a field and Tom Sandoval posing behind her.
Leviss i Sandoval mieli rzekomo romans od „miesięcy.”
tomsandoval1/Instagram

Źródło potwierdza teraz wyłącznie dla Page Six, „Scheana skończyła z Raquel po tym jak zdradziła Arianę. Przyjaźń jest skończona.”

„W tej chwili Scheana jest w pełni skupiona na wspieraniu Ariany,” dodaje insider.

Czytaj również:  Priyanka Chopra w Indiach z Nickiem Jonasem prezentuje oszałamiającą suknię z tkaniny

Shay została zauważona, gdy próbowała pocieszyć swoją przyjaciółkę w piątek wieczorem, gdy ona, Katie Maloney i inna ex Sandovala, Kristen Doute, pospieszyły do domu Madix, by być przy niej.

Katie Maloney walking outside.
Maloney, widoczna powyżej, miała swoje własne problemy z Leviss po tym jak gwiazda reality pocałowała jej byłego męża.
MEGA
Kristen Doute outside of Ariana Madix's house holding flowers.
Kristen Doute, powyżej, spotykała się z Sandovalem i również wcześniej oskarżała go o zdradę.
MEGA

Tymczasem Sandoval uderzył w scenę, aby wystąpić ze swoim zespołem coverowym na koncercie w piątek wieczorem, a kiedy fani skandowali „Ariana”, wspierając swoją byłą, odpowiedział: „Kochamy ją”.

Jednak wydaje się, że stara się utrzymać niski profil, ponieważ zrezygnował z przeprowadzenia wcześniej zaplanowanego wywiadu z Page Six.

Ani Leviss, ani Sandoval, ani Madix nie odnieśli się bezpośrednio do skandalu z oszustwami czy rozstania.

Ariana Madix and Tom Sandoval posing together on a red carpet.
Źródło powiedziało niedawno Page Six, że Madix ma „złamane serce” z powodu rozstania.
Todd Williamson/Bravo

Była para umawiała się przez prawie 10 lat, zaczynając od 2014 roku.

Źródło wcześniej powiedziało Page Six, że aspirująca właścicielka sklepu z kanapkami była „oślepiona”, gdy znalazła seksualne wideo Levissa w telefonie jej ówczesnego chłopaka.

Inni wtajemniczeni powiedzieli nam również, że Leviss i Sandoval „planowali” powiedzieć Madix o romansie od tygodni, ale ona pokonała ich w środę wieczorem.

Tom Sandoval and Raquel Leviss posing for a photo together.
Źródło powiedziało nam, że Leviss i Sandoval planowali przez „tygodnie” wyznać romans.
raquelleviss/Instagram

Dowiedzieliśmy się również, że kamery Bravo „są toczone” i producenci mają nadzieję na włączenie najnowszego dramatu do końcowych odcinków sezonu 10, który obecnie emituje środy.

Filed undersprawy, ariana madix, rozstania celebrytów, eksy celebrytów, waśnie celebrytów, przyjaźnie celebrytów, oszustwa, Raquel Leviss, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, skandal, scheana shay, tom sandoval, vanderpump rules, 3/4/23