30 czerwca 2022 | 17:53pm

Jackie Goldschneider potwierdza, że jej przyszłość jako jednej z gwiazd w „Real Housewives of New Jersey” jest niepewna, ale pozostaje wdzięczna, że rzuciła światło na zaburzenia odżywiania w programie.

„Nie wiem, że moja rola jest pomniejszona, ale jeśli tak jest, musisz wierzyć, że wszechświat umieścił cię w tej pozycji, aby podnieść świadomość na temat czegoś, a następnie umieścić cię na ścieżce, aby kontynuować podnoszenie świadomości”, gwiazda rzeczywistości, 45, powiedział Page Six na Maimonides Health’s trzeci doroczny Battle for Brooklyn charytatywny mecz softball w środę.

„Nieważne co, pojawiam się. Kręcę cały czas bez względu na to, jak chcesz mnie nazwać, więc niezależnie od tego, jak Bravo zdecyduje się mnie nazwać, jestem tutaj i robię to samo, więc nie robi mi to żadnej różnicy.”

Goldschneider była na boisku w Maimonides Park ubrana w czerwony uniform drużyny „Housewives” i grała razem z innymi gwiazdami reality. Została również zauważona podczas filmowania ze swoimi gwiazdami, ponieważ kamery Bravo były na miejscu podczas wydarzenia poświęconego świadomości raka piersi.

W maju, były mąż Dolores Catania, Frank Catania, zdradził, że Goldschneider może nie wrócić do 13 sezonu jako pełnoprawny członek obsady.

Jackie Goldschneider sitting in the
Jackie Goldschneider potwierdziła dla Page Six, że może nie powrócić jako pełnoetatowa „gospodyni domowa” w 13. sezonie „RHONJ”, ale nadal kręci dla programu.
Charles Sykes/Bravo

„Myślałem, że miała świetny sezon. Nie tylko wyszła ze swoim zaburzeniem odżywiania, co wiem, że nie było dla niej łatwe … [but] spójrz na Jackie ewoluującą w czasie”, powiedział wtedy były adwokat w „The Morning Toast”.

Goldschneider powiedziała Page Six, że nie jest zła na Franka za podzielenie się wiadomościami.

„Nie ma nic, co Frank mógłby zrobić, co mogłoby sprawić, że nie kochałabym Franka”, powiedziała była dziennikarka freelancerka. „Frank jest po prostu taki kochany”.

Dodała: „Powiem, że Bravo podejmuje te decyzje i Bravo nie podjęło jeszcze żadnych decyzji.” Sieć nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia i odrzuciła prośbę Page Six o komentarz.

Czytaj również:  Nadchodzący album Eltona Johna będzie zawierał okładkę autorstwa słynnego fotografa Davida LaChapelle'a

Jednakże, z jej rolą w programie w powietrzu, Goldschneider już szuka innych sposobów, aby kontynuować dzielenie się swoją historią ze światem.

„Piszę teraz swoją pierwszą książkę, jestem bardzo blisko podpisania umowy książkowej”, powiedziała Page Six mama czwórki dzieci.

„Mój agent ma moją propozycję i jestem pitching podcast aktywnie, więc jest milion różnych dróg, ale bez względu na to, co dzieje się w programie, planuję być w programie przez długi czas … Jestem tak szczęśliwy, że to się stało, że mogę kontynuować podnoszenie świadomości na temat zaburzeń odżywiania bez względu na to, co dzieje się w programie.”

Jackie Goldschneider posing with her
Goldschneider dołączyła do obsady „RHONJ” w 2018 roku na sezon 9.
Astrid Stawiarz/Bravo

W 12. sezonie „RHONJ” Goldschneider ujawniła, że nadal zmaga się z anoreksją, a jej zmagania nie należą do przeszłości, jak wcześniej przedstawiano.

Podczas meczu softballu, była adwokat nieruchomości powiedziała Page Six, że jej powrót do zdrowia „idzie dobrze”, ale przyznała, że „nie jest tak łatwo, jak myślałam”, że będzie.

„Myślałam, że po prostu zacznę jeść więcej i wszystko się połączy, ale było wiele przeszkód dla mnie, więc jestem zdecydowanie, jak, dobrze na mojej drodze, tysiąc razy lepiej niż byłem w zeszłym roku, ale mam problemy,” powiedziała.

Goldschneider podzieliła się, że jedną z jej przeszkód jest fakt, że „nie zawsze podoba jej się to, co widzę w lustrze.”

„Żadne z moich ubrań już na mnie nie pasuje”, powiedziała. „Wiesz, to jest dużo dla mnie. To było dla mnie naprawdę trudne – nie czuję się dobrze ze sobą i muszę zrobić krok do tyłu i zdać sobie sprawę z tego, co robię dla mojego zdrowia i o ile ważniejsze jest to, ale przeszłam długą drogę i mam długą drogę przed sobą.”

Jackie and Evan Goldschneider on the field for a charity softball game.
Jackie, widziana tutaj ze swoim mężem Evanem Goldschneiderem na charytatywnym meczu softballowym Maimonides, powiedziała, że był on „darem” wśród jej zmagań.
jackiegoldschneider/Instagram

Jej mąż, Evan Goldschneider, był wielkim systemem wsparcia dla gwiazdy „RHONJ”, gdy po raz pierwszy otwarcie mówiła o swoich problemach, a on nadal jest „darem”, powiedziała Jackie.”

Czytaj również:  Meghan McCain potępia gospodarzy "The View" za "zniesławiające i oszczercze" oskarżenia, grożąc podjęciem kroków prawnych

„On jest, jak, najbardziej wspierającym mężem kiedykolwiek,” powiedziała Bravolebrity. „Czasami będę z nim rozmawiać o różnych rzeczach i powiem: 'Przepraszam, że zwalam to wszystko na ciebie teraz’, ponieważ przez 18 lat nie zwalałam nic na niego.”

Podsumowała: „Nie rozmawiałabym z nim o niczym, co miałoby związek z wagą lub obrazem ciała, a teraz jest tak, że zawsze mi mówi, nigdy mi to nie przeszkadza, jestem tak szczęśliwy, że mogę być tu dla ciebie. On jest po prostu najlepszy.”