poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jak FX/Hulu ugotowało „The Bear”; plus najlepsza telewizja 2022 roku (jak dotąd)

Podczas tegorocznego podcastu „TV’s Top 5”, do gospodarzy Lesley Goldberg i Daniela Fienberga dołączyła Angie Han z THR, a także Joanna Calo, współtwórczyni „The Bear”.

Jeremy Allen White

Co-showrunnerka „The Bear” Joanna Calo dołącza do podcastu w tym tygodniu, aby omówić komedię FX/Hulu z udziałem Jeremy’ego Allena White’a.Matt Dinerstein/FX

Witamy w 175. odcinku TV’s Top 5, podcastu telewizyjnego The Hollywood Reporter.

Co tydzień gospodarze Lesley Goldberg (redaktor telewizyjny z zachodniego wybrzeża) i Daniel Fienberg (główny krytyk telewizyjny) rozbijają najnowsze wiadomości telewizyjne o kontekst biznesowy i krytyczny, witają showrunnerów, kierowników i innych gości, a także zapewniają krytyczny przewodnik po tym, co należy oglądać (lub pomijać, w zależności od przypadku).

W tym tygodniu mamy super duży odcinek i nie jednego, ale dwóch gości specjalnych. Ponieważ jesteśmy na półmetku roku, krytyk THR TV Angie Han dołącza do nas, aby podzielić się z nami najlepszą telewizją roku – jak dotąd. Joanna Calo dołącza do nas również w wywiadzie Showrunner Spotlight, aby omówić FX/Hulu’s The Bear, w którym główną rolę gra ShamelessJeremy Allen White.

Oto jak rozgrywa się odcinek:

1. Headlines
Billy Porter, Obamowie, Josie Totah, Killing It, Dark Winds, Mandy Patinkin, Kit Harrington i Meg Stalter podkreślają niektóre z największych nagłówków tygodnia.

2. WTF z… T-Nets
W powtarzającym się segmencie, sprawdzamy stan TNT, TBS i TruTV, ponieważ tak zwane „T-Nets” przeszły poważne zmiany programowe i wykonawcze. Kto mógł się tego spodziewać? (Podpowiedź: my.)

3. Najlepsza telewizja 2022 roku (jak dotąd)
Dan i Angie rozbijają najlepszą telewizję roku jak dotąd, od powracających faworytów do wyróżniających się nowości, w tym Pachinko, Somebody Somewhere, Under the Banner of Heaven, Severance i więcej. Plus honorowe wyróżnienia dla The Dropout, Life and Bet, Single Drunk Female, Abbott Elementary i kilku innych programów.

Czytaj również:  "Oh, Canada" Paula Schradera z Richardem Gere i Umą Thurman wywołuje 3-minutową owację na stojąco

4. Showrunner Spotlight
Joanna Calo, której dorobek obejmuje BoJack Horseman, The Baby-Sitter’s Club i Hacks, dołącza do programu w tym tygodniu, aby omówić kulinarną mroczną komedię FX/Hulu The Bear. Serial, stworzony przez co-showrunnera Christophera Storera (Ramy) został opracowany jako film przed adaptacją dla telewizji. W wywiadzie Calo opowiada o wyzwaniach związanych z przeniesieniem świata jedzenia i restauracji do telewizji scenariuszowej, unikaniu tropów i obsadzaniu pokoju pisarzy z zapleczem gastronomicznym. Poza tym, jak wychowanek Shameless był pierwszym wyborem do komedii, która bada skrzyżowanie rodziny i rodziny w miejscu pracy. Ponadto, siódmy odcinek serialu – jeden z najbardziej intensywnych – jest wczesnym kandydatem do miana najlepszego w roku, a trwa zaledwie 20 minut.

5. Critic’s Corner
Jak zwykle, na koniec przedstawiamy spojrzenie Dana na to, co warto obejrzeć (lub pominąć) w ten weekend. W tym tygodniu Dan omawia serial FX/Hulu The Bear, HBO Max’s The Gordita Chronicles, Apple’s Loot, Netflix’s Umbrella Academy, HBO’s Westworld, Hulu’s Only Murders in the Building and Amazon’s The Terminal List.

Usłyszcie to wszystko teraz w TV’s Top 5. Koniecznie zasubskrybuj podcast, aby nigdy nie przegapić żadnego odcinka. (Recenzje mile widziane!) Możesz również wysłać nam e-mail z tematami lub pytaniami Mailbag, które chciałbyś poruszyć w przyszłych odcinkach na TVsTop5@THR.com.

Uwaga programowa: TV’s Top 5 będzie ciemny 1 lipca. Nasz następny odcinek będzie 8 lipca.

Biuletyny THR

Zapisz się na wiadomości THR prosto do swojej skrzynki pocztowej każdego dnia

Subskrybuj Zapisz się

Latest Posts

Nie przegap