wtorek, 18 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jake Gyllenhaal o tym, dlaczego w przyszłości chciałby zagrać Batmana: „To byłby zaszczyt”

Jake Gyllenhaal wciąż ma nadzieję, że zagra Batmana w pewnym momencie swojej kariery aktorskiej.

Aktor był wcześniej brany pod uwagę do roli Bruce’a Wayne’a w filmie Christophera Nolana z 2005 roku Batman Begins, ale rola ostatecznie przypadła Christianowi Bale’owi. Nie zmieniło to jednak jego aspiracji, by pewnego dnia wcielić się w postać Batmana.

„Oczywiście. To byłby zawsze zaszczyt” – powiedział niedawno Gyllenhaal Screen Rant zapytany, czy nadal jest zainteresowany. „Tego typu rzeczy i role to klasyka”

Gwiazda Road House wyjaśniła swój podziw dla postaci, które uważa za „klasyczne” i jak podziwia aktorów, którzy grali je przez lata.

„Mówiąc o graniu ról, które inni niesamowici aktorzy grali w przeszłości, dla mnie faktycznie role, które inni niesamowici aktorzy grali w przeszłości, co dla mnie, właściwie, kiedy o tym myślę, zagram Iago w Otello z Denzelem Washingtonem i myślę o historii aktorów, którzy grali tę rolę na przestrzeni czasu, i jestem tym onieśmielony” – powiedział Gyllenhaal. „Więc to jest pierwszy poziom. Właśnie nad tym teraz pracuję”

Wraz z nadchodzącym filmem The Brave and the Bold, upragniona rola superbohatera jest teraz otwarta dla nowego aktora, który zabłyśnie w DC Extended Universe. Projekt będzie pasował do nowego ekspansywnego uniwersum szefów DC Studios, Petera Safrana i Jamesa Gunna, które ten ostatni opisał jako „wprowadzenie DCU Batmana, Bruce’a Wayne’a.”

Chociaż obsada nie została jeszcze ujawniona, niektórzy fani wyrazili chęć zobaczenia Gyllenhaala w tej roli. Chociaż nie miał on jeszcze okazji zagrać superbohatera, ma doświadczenie w graniu złoczyńcy – Mysterio w prowadzonym przez Toma Hollanda Spider-Man: Daleko od domu.

The Brave and the Bold pojawia się również wiele lat po tym, jak Ben Affleck wcielił się w rolę Batmana w filmie Zacka Snydera z 2016 roku Dawn of Justice i 2017 roku Justice League. I choć Robert Pattinson obecnie wciela się ponownie w rolę Mrocznego Rycerza w sequelu filmu Matta Reevesa The Batman Part II , to film ten rozgrywa się poza uniwersum DC i zamiast tego został stworzony w ramach franczyzy Elseworlds.

Czytaj również:  "Bluey Book Reads", serial o celebrytach na YouTube, w którym wystąpią Kylie Minogue, Eva Mendes, Jenna Fischer

Latest Posts

Nie przegap